Перейти до змісту

Послуги таксі (перевезення легковим авто)


Taxist

Рекомендовані повідомлення

Надам послуги Тахі. авто мазда 626

Ціна 2,50грн. за 1км. і все! по місту чи за містом різниці не має! так само не має плати за посадку!!!

Мінімальне замовлення 10грн.

Хто бажає скористуватися, дзвоніть 098 814 32 78

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за приїзд до клієнта, часом, по цьому тарифу не рахуєте? Щось сильно приваблива цінова пропозиція!!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за приїзд до клієнта, часом, по цьому тарифу не рахуєте? Щось сильно приваблива цінова пропозиція!!?

Ні, не рахую. Виклик в межах міста безкоштовно!!!

Ось вона благодійність)))

Щось Ви недоговорюєте! Або з калькуляцією проблеми. Якщо, наприклад, потрібно проїхати 2 км, ну нехай грубо 3 - Ви ж за 7,5гр НЕ будете їхати, собі в мінус.

виправив в першому пості! мінімальне замовлення 10грн.

в який проміжок часу таксуєте?

Скажімо в 5 ранку мені треба на автовокзал.

В той час працюєте?

Працюю з 8,00 до 02,00

P.S. не можу більше відповідати, бо пише ліміт два повідомлення на сьогодні))!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надам послуги Тахі. авто мазда 626

Ціна 2,50грн. за 1км. і все! по місту чи за містом різниці не має! так само не має плати за посадку!!!

Ось вона благодійність)))

Щось Ви недоговорюєте! Або з калькуляцією проблеми. Якщо, наприклад, потрібно проїхати 2 км, ну нехай грубо 3 - Ви ж за 7,5гр НЕ будете їхати, собі в мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в який проміжок часу таксуєте?

Скажімо в 5 ранку мені треба на автовокзал.

В той час працюєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топік стартер просто рахувать не вміє:)

бере до прикладу:

виклик на 40 кварталі подача авто від там-там приблизно 4 км (1 км з цінами на пальне на сьогодні складає 1 грн. 1 км.) отже з зароблених 10 грн. мінус 4 вже залишається 6 грн.

ось я прошу його доставити мене до там-таму: 6 грн. - 4 грн. на дорогу залишається 2 грн. (невраховуючи амортизацію авто, заміну мастила, зношення шин)

класна арифметика.

НУ хай безкоштовно возить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надам послуги Тахі. авто мазда 626

Ціна 2,50грн. за 1км. і все! по місту чи за містом різниці не має! так само не має плати за посадку!!!

Мінімальне замовлення 10грн.

Хто бажає скористуватися, дзвоніть 098 814 32 78

мозгами ти точно не думаєш....до прикладу: поїздка в Ківерці приблизна відстань 14км...то твоєму тарифу ти візьмеш з клієнта 35 грн. з низ у тебе чистого прибутку буде 7 грн.

Якщо вже й хочеш спробувати не бійся вкласти гроші, влаштуйся в службу таксі і тобі працюй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мозгами ти точно не думаєш....до прикладу: поїздка в Ківерці приблизна відстань 14км...то твоєму тарифу ти візьмеш з клієнта 35 грн. з низ у тебе чистого прибутку буде 7 грн.

зазвичай за мiсто нiхто не бере лише в одну сторону, тобто оплачуется дорога туди й назад, незалежно, поiде назад пасажир чи нi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай за мiсто нiхто не бере лише в одну сторону, тобто оплачуется дорога туди й назад, незалежно, поiде назад пасажир чи нi

я беру в одну сторону!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Ще працюєте?

Так, тільки ціна змінилася у зв"язку з холодною погодою, тепер 1км/3грн,

мінімальне замовлення 15грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...