Перейти до змісту

Порадьте телефон на 2 сімки


Темний Лицар

Рекомендовані повідомлення

Користувався Sumsug galaxy Y duos, android на 2 картки, але троха слабуватий телефон, і розширення екрану слабувате.

На даний момент користуюсь HTC Desire V, можна найти до 3000 грн., але враження просто супер, не знаю чому про нього в декого відгуки не дуже.

На даний момент кращого телефону на 2 картки не бачу, Самсунг Асе на 2 картки в руках тримав, ХТС всеодно краже.

Це мої субєктивні враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікавий апарат zp100 - чи хтось користувався, як враження? Чи є в Луцьку?

Блін прочитав огляд і сподобалось. Я взагалі не фахівець в цих питаннях.

Хотів би змінити свій старенький LG gx500.

Таке питання в цьому смарті одночасно 2ма сім користуватися можна, чи при користуванні 1ю, друга недоступна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз про телефон конкретно, але якщо 2 картки будуть використовуватись активно - краще шукати, щоб були 2 активних блоки (чи як його там). Щоб не відключалась 2а картка, коли дзвінок з першої.

а якщо усі варіанти з одним активним слотом, то краще не паритись і мати один звичайний телефон і один нормальний смартфон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдина перевага Samsung Galaxy Y Duos S6102 перед Samsung Galaxy Ace Duos S6802 - ціна. За основними показниками S6102 значно поступається. Дисплей взагалі дикий, мені навіть дивитися на нього не комфортно. Для такого розміру дуже низька розділова здатність, дисплей вийшов сильно зернистий, що погіршує сприйняття інформації. Також в нього недостатньо власної пам'яті, слабенька камера. Та й по якості матеріалів він поступається S6802. Зрештою таке становище відповідає позиціонуванню даних телефонів.

хз про телефон конкретно, але якщо 2 картки будуть використовуватись активно - краще шукати, щоб були 2 активних блоки (чи як його там). Щоб не відключалась 2а картка, коли дзвінок з першої.

Багато таких моделей серез нових телефонів знаєш? Можеш навести кілька прикладів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз розбираю планшет (далеко ,далеко не дешевий)

Пропрацював два тижні, впав з невеликої висоти і тріснув сенсор. Собівартість сенсора 400 грн.Динаміки теж хриплять

Думаю надовго власнику перехочеться купувати китайоз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз розбираю планшет (далеко ,далеко не дешевий)

Пропрацював два тижні, впав з невеликої висоти і тріснув сенсор. Собівартість сенсора 400 грн.Динаміки теж хриплять

Думаю надовго власнику перехочеться купувати китайоз.

а до чого тут "китайоз", якщо "впав"? Чи бренди броньовані? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо взяти до уваги ціни та доступність оригінальних запчастин до HTC, GSmart, то це ще нормально.

З недавнього - тачпанель на GSmart G1355 обійшлась в 760 грн. і більше місяця очікування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво - народ так активно не любить китайців підганяючи їх в одну лінійку із дешевими китайськими підробками.

думаю за рік-два китайські гаджети, котрі активно продаються на внутрішньому ринку перемістяться в продаж і до нас, створюючи серйозну конкуренцію бренлам як це видно на прикладі планшетів - фірма Ainol чудомо себе зарекомендувала, та й Lenovo туж виходить на серйозні позиції.

p.s. купуючи телефон з китаю, але серйозних виробників за ціною 170-350 доларів ви можете отримати те, що бренди пропонують вдвічі дорожче

p.s.2 Якби бренди теж не глючили і не ламались можна було б казати, що всі китайські телефони фуфло, але практика показує інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво - народ так активно не любить китайців підганяючи їх в одну лінійку із дешевими китайськими підробками. думаю за рік-два китайські гаджети, котрі активно продаються на внутрішньому ринку перемістяться в продаж і до нас, створюючи серйозну конкуренцію бренлам як це видно на прикладі планшетів - фірма Ainol чудомо себе зарекомендувала, та й Lenovo туж виходить на серйозні позиції.

Спірний момент.

В брендових вендорів в ціну закладена нормальна сервісна підтримка, праця інженерів та програмістів, хороша якість використаних матеріалів.

Китай-фірми яки пробують лізти на ринок, вищеописані моменти уявляють з трудом, правда беруть ціною, а для багатьох кінцевих юзерів, це і є вирішальним моментом при покупці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво - народ так активно не любить китайців підганяючи їх в одну лінійку із дешевими китайськими підробками. думаю за рік-два китайські гаджети, котрі активно продаються на внутрішньому ринку перемістяться в продаж і до нас, створюючи серйозну конкуренцію бренлам як це видно на прикладі планшетів - фірма Ainol чудомо себе зарекомендувала, та й Lenovo туж виходить на серйозні позиції.

Спірний момент.

В брендових вендорів в ціну закладена нормальна сервісна підтримка, праця інженерів та програмістів, хороша якість використаних матеріалів.

Китай-фірми яки пробують лізти на ринок, вищеописані моменти уявляють з трудом, правда беруть ціною, а для багатьох кінцевих юзерів, це і є вирішальним моментом при покупці :)

пропоную ознайомитись із наступним

THL W3 — Догнать и перегнать бренды!

Краткий обзор Zopo ZP100, или как китайцы научились делать телефоны

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли нокіа зробила двохсімочний телефон за 30 дол- китайози просто перестали продаватись.Одного звучання динаміків досить навіть для людей з не музичним слухом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не кажу про ті китайози - котрі у нас на ринку продаються за 50-100 доларів максимум, мова йде за китайські бренди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZTE куди вже брендовіше.

звісно, це я так написав - щоб переконатись, що люди знають китайські бренди )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную ознайомитись із наступним...

Регулярно перечитую актуальні новинки цифрового світу.

Так, в китайоз є непогана штука під назвою Soc MTK, тобто готова систему-на-чіпі, котру залишається лише замотати в передерту з трендів актуальну упаковку і накалякати більш менш робочий софт.

Але це абсолютно не робить проривним ті ж Зопо, Тіейчел і інші Chuwi на світовому ринку.

Щоб насити власний попит, китайці стараються з усіх сил, бажаючих придбати ці "шедеври" у них в країні предостатньо.

Як і казав, ці якоби вбивці вбивць епл-самсунгів-htc - просто пародія з натяжкою на прийнятний для користування девайс, де модель тримається на ринку місяць-другий, і її замінює черговий супер-мега клон, ну а потім іщі-свіщі навіть прості аксесуари, не кажу про запчастини і повну відсутність тех-підтримки та сервісу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж на горизонті з'являються муки вибору.

Цікавий апарат zp100 - чи хтось користувався, як враження? Чи є в Луцьку?

у мене такий вже два місяці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж на горизонті з'являються муки вибору.

Цікавий апарат zp100 - чи хтось користувався, як враження? Чи є в Луцьку?

у мене такий вже два місяці

Як враження?

Де брали і по якій ціні?

Хотіли саме цей чи вибирали з кількох варіантів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував на ПАНДі, оплачував звичайною варткою ВАБ банку через пейпел.

хотів саме цей. додатково купив акмулятор, про всяк випадок, але стандартно тримає півтори доби при досить активному використанні.

задоволений на всі 100, єдине, що трішки напрягає - перший телефон на андроїді, ще до кінця його не налаштував під себе і не вивчив.

Items Ordered

Product Name SKU Price Qty Subtotal

ZOPO ZP100 Smart Phone Android 4.0 MTK 6575 1.0GHz 3G GPS WiFi 4.3 Inch QHD Screen

Accessory

Screen Protector (sku21928)

Battery

Battery (sku21929)

Case

Protective Case (sku21930) sku21773 $209.46

Ordered: 1 $209.46

Sandisk 16GB MicroSDHC Card TF TransFlash Memory Card sku21621 $11.19

Ordered: 1 $11.19

Subtotal $220.65

Shipping & Handling $0.00

Discount (mo100365258) -$11.03

Grand Total $209.62

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз розбираю планшет (далеко ,далеко не дешевий)

Пропрацював два тижні, впав з невеликої висоти і тріснув сенсор. Собівартість сенсора 400 грн.Динаміки теж хриплять

Думаю надовго власнику перехочеться купувати китайоз.

а до чого тут "китайоз", якщо "впав"? Чи бренди броньовані? ;)

Чомусь не бачив жодного айпада, котрий впав би з пів метра і тріснув.Не то пальто.

Самий прикол- сенсор поставив, все працює, але на сантиметр вужче.від корпуса.

Не дай кому бог зіткнутися з ремонтом китайфона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь не бачив жодного ...
це, по твоєму, аргумент?
сенсор поставив, все працює, але на сантиметр вужче.від корпуса....
:_09: в тебе правильна лінійка?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував на ПАНДі, оплачував звичайною варткою ВАБ банку через пейпел.

Grand Total $209.62

я тут прочитав що zp100 вже сертифікований в Україні і продається тут за 2000 грн.

П.С. навіть є сервісні центри у Луцьку, що мають братися за підтримку цього чуда

г. Луцк:

  • пр-т Соборности, 11Е, тел: +38 0332 29-27-29
  • пр. Перемоги, 5, тел: +38 0332 28-64-26

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув написати- на телефоні вже стояв андроід 4.0.3

ну то щось про нього сказати можеш? цікаво ж
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефон свої гроші відпрацьовує на всі 100. стабільно працює, не зависає. по швидкості роботи програм та ігор - зауважень не має, хоча ніякими дуже серйозними іграми його ще не грузив. при Wi-Fi підключенні прекрасно працює скайп та teamviewer. 3G працює непогано, хоча почитавши форуми я його відключив, віддавши перевагу ГПРС. фільми аві в повній якості DVDRip 1,36 Гб показує прекрасно. звук хороший. екран чутливий. напевно треба буде трішки понзити чутливість навіть. 5 точечний мультитач - працює теж добре.

камера нормально, хоча ще її особливо не крутив - там є купа налаштувань і режимів.

був приємно здивований, коли приїхав до клієнтки в Ковель налаштовувати банк-клієнт, виявилось, що у неїпропав інтернет. дістаю кабель - підключаю до компа. на телефоні нажимаю - "використовувати як модем" - віндовс 7, знаходить його як модем Zopo Zp100, сам встановлює драйвера і буквально за хвилину - ми в інтернеті. скачаши необхідний софт, виключаю і їду задоволений до дому.

встроєних 4 Гб, з котрих доступно десь 2,7 цілковито хватає на весь необхідний софт для вас.

16 Гб картку майже заповнив в нуль, але це на любителя.

зв"язок тримає добре. по часу використання - для мене було критичним тримати не менше доби - поїздка в Крим та назад довела це. коли повертався до дому з Криму - виключив із зарядки в 9:00, далі добирався до Сімферополя, потім ціла доба в поїзді, із стабільним пропаданням сигналу МТС та КС, в дорозі користувався інтернетом, читав книжку з нього, дзвінки. приїхавши - вирішив не заряджати бо мав другу батарею - перевірив скільки ще триматиме. дотримавши до 17:00 вирішим замінити бо чекав важливого дзвінка. акумулятоп показував 1%, але впевнений що як мінімум на півгодини його ще б хватило.

отже маємо в результаті тривалість заряду 32 години із поїздкою через всю Україну і середньостатистичним використанням його функціоналу.

моя нокія 5800 такого не витримувала(((

так, що телефоном задоволений. своїх грошей він вартий і залізо його видає хороший результат.звісно хотілось би 1Гб оперативки, як є зараз в дорожчих моделях, але це не є критично для мене. те що мені треба від відпрацьовую на всі 100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, людина, що порадила мені цей телефон, користується китайським клоном HTC вже два роки і все добре.

це так - інформація для роздумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...