Перейти до змісту

World of Tanks з друзями в клубі


Enkvist

Рекомендовані повідомлення

Хто хоче погратися в танкі з друзями в взводі чи роті ( при наявності хоч одного преміум акаунта) на потужних машинах та швидким інтернетом,

запрошуємо Вас в комп'ютерний клуб Baz00ka ( м.Луцьк, вул. Ветеранів 1а, за Золотим Драконом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо іти в клуб коли є скайп и преміум)))

якби у вас в клубі була кабінка симулятор, щоб при попаданні тебе також чимось не крепко гримнуло і крісло щоб по руху танка їздило ТО Я БИ У ВАС БУВ ПОСТІЙНИМ ГРАВЦЕМ

з.і. в 99,9% граючих в танки грають вдома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далеко не у всіх клубах встановлені клієнти ВОТ. Сам не прийду, бо не маю в Луцьку такої потреби, але дане запрошення вітаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби у вас в клубі була кабінка симулятор, щоб при попаданні тебе також чимось не крепко гримнуло і крісло щоб по руху танка їздило ТО Я БИ У ВАС БУВ ПОСТІЙНИМ ГРАВЦЕМ

з.і. в 99,9% граючих в танки грають вдома

за тобою буде стояти купа дрібної школоти яка:

- буде трусити твій стілець при влучних попаданнях як по твоїх та і по тобі;

- створить неймовірну атмосферу своїми порадами та вказівками, що буде нагадувати переговори по рації під час реальних бойових дій;

- відчуєте реальну дію навику "мастер на все руки", коли один гоп виведе вас на перекур, а інший буде вас заміняти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

якби у вас в клубі була кабінка симулятор, щоб при попаданні тебе також чимось не крепко гримнуло і крісло щоб по руху танка їздило ТО Я БИ У ВАС БУВ ПОСТІЙНИМ ГРАВЦЕМ

з.і. в 99,9% граючих в танки грають вдома

за тобою буде стояти купа дрібної школоти яка:

- буде трусити твій стілець при влучних попаданнях як по твоїх та і по тобі;

- створить неймовірну атмосферу своїми порадами та вказівками, що буде нагадувати переговори по рації під час реальних бойових дій;

- відчуєте реальну дію навику "мастер на все руки", коли один гоп виведе вас на перекур, а інший буде вас заміняти :)

Ахаха чиста правда)))))))) :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...