Перейти до змісту

viaToll, исправительная запись


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось на форумі стикався з реєстрацією у viaToll (система оплати проїзду по автобанах у Польщі).

Питання в тому, що ФОП, який здійснює міжнародні вантажні перевезення у цій системі зареєстрований, однак, під час реєстрації, можливо, зазначені якісь помилкові дані.

ViaToll оплачують при кожній поїздці по автобанах, поляки присилають Nota Obciazeniowa/Debit note.

В серпні прислали листа наступного змісту

"Отсылка дебет-ноты не удалась в связи с неправильно указанным/неполным адресом в договоре с viaToll,поэтому повторно высылаем Вам эту дебет-ноту.

Просим Вас выставить корректирующую ноту к дебет-ноте, содержащей неверные данные, и прислать ее на адрес:

"

В листі вкладено бланк "исправительная запись".

Хтось може підсказати, що і як там правильно заповнити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно заехать в любую точку где есть виатол в Польше и на месте поменять данные.По крайней мере я делал так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось на форумі стикався з реєстрацією у viaToll (система оплати проїзду по автобанах у Польщі).

Питання в тому, що ФОП, який здійснює міжнародні вантажні перевезення у цій системі зареєстрований, однак, під час реєстрації, можливо, зазначені якісь помилкові дані.

ViaToll оплачують при кожній поїздці по автобанах, поляки присилають Nota Obciazeniowa/Debit note.

В серпні прислали листа наступного змісту

"Отсылка дебет-ноты не удалась в связи с неправильно указанным/неполным адресом в договоре с viaToll,поэтому повторно высылаем Вам эту дебет-ноту.

Просим Вас выставить корректирующую ноту к дебет-ноте, содержащей неверные данные, и прислать ее на адрес:

"

В листі вкладено бланк "исправительная запись".

Хтось може підсказати, що і як там правильно заповнити?

Завтра можу запитати в сусідки, якщо вона підскаже, то напишу. На даний момент в Польщі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясно. тільки чого вони прислали коректуючу дебет-ноту, з проханням заповнити і вислати назад.

я не в курсі, що і як там заповнити

відсканую і виложу сюди, може хтось та щось і підскаже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...