Перейти до змісту

Внимание! за компьютером обнаружена женщина!


HWman

Рекомендовані повідомлення

podborlm.jpg

Їсходнікі:

Шсходнікі.zip

Моя версія програми.

123.zip

Увага!!! при натиснені ОК комп'ютер має вимкнутися!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як побачив цю картинку відразу захотілось повторити, тим більш маю елементарні знання делфі аля здраствуй мір

Правильно поставив гуглу питання типу як вимкнути комп на делфі і ось все готово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Можна якось зробити щоб не закривалося? Ніяк знайти не можу, прибрав кнопки зверху, але ще alt+f4 закриває..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... прибрав кнопки ....закриває...

Думай в OnCloseQuery.

А ежели правильно надумаешь, тогда возникнет вопрос "А как его закрыть?" 8)

Ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і при втраті вікном фокусу - знову його показувати...

Цього щось я не зрозумів.

Можна поставити поверх всіх вікон і думаю далі з таймером гратися. Зара буду думати "OnCloseQuery".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робиш дві форми, і таймер, на таймер на метод он тайм, переключаеш візібл однії і другої, таймер 100 мс, canclose:=false; alwaysontop:=true. maximise:=true,

і на onkeypress пишеш шось типу перевірки на нажаті клавіші як пароль, через if i змінну якусь... я таке писав в школі ше як вчився =)

закрити неможливо , відкрити інше вікно не дає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ще alt+f4 закриває. (5 повідомлень (по 30 сек) і ящик вимикається, відключити в ctrl+alt+delete процессы\project1.exe)

мусор.rar

програмка.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все фігня, вот би хто написав прогу яка би відправляла дані у ком(типу загрузка проца, скільки оперативки, скільки вільно на дисках пам'яті) а потім їх зчитати за допомогою мікроконтролера через юсб... типу як тут ммм ціни би не було...

Є така прога як lcd smartie але воня якось не так виводить дані як треба, якщо у налаштуваннях виставити 1 стрічку то норм але, якщо тільки дві то все... пишіть пропало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все фігня, вот би хто написав прогу яка би відправляла дані у ком(типу загрузка проца, скільки оперативки, скільки вільно на дисках пам'яті) а потім їх зчитати за допомогою мікроконтролера через юсб... типу як тут ммм ціни би не було...

Є така прога як lcd smartie але воня якось не так виводить дані як треба, якщо у налаштуваннях виставити 1 стрічку то норм але, якщо тільки дві то все... пишіть пропало...

Очень интересная статья.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава цікава, але чому б хто шарить у програмуванні її не доповнить? все дуже, майже, просто, зчитати дані типу загрузка проца чи шв. кулерів і видавати ці значення у компорт, звісно ж не фізичний а віртуальний

9hjat.jpg

і видавати типу так:

CPU XXX% RAM XXXXMB...

Тільки єдине що важливо, у мене дисплей не підтримує російсікі символи ну і вміщає 16 символів та аж 2 рядка :0161: Винаходити ровер звісно не варто автор статті прикольно придумав як розділити дані, адже вони ідуть в рядок, а нам треба використовувати дисплей по максимуму, так вот, перехід на інший рядок автор реалізував таким чином що МК коли бачить символ "|" відразу ж переводить наступну інфу у наступний рядок, наприклад:

Ось відправив на МК таку команду CPU XXX% |RAM XXXXMB

APWZu.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

але ще alt+f4 закриває. (5 повідомлень (по 30 сек) і ящик вимикається, відключити в ctrl+alt+delete процессы\project1.exe)

Що це за середовище розробки? Можете русифікувати дану програму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...