Перейти до змісту

Правила войны - онлайн ігра


Назар 1982

Рекомендовані повідомлення

Граю в цю гру декілька місяців, дуже цікаво, графіка дуже гарна, також знайшов один клан в якому одні українці, і спілкуються в основному українською, клан називається КОЗАКИ!!!

Може ще хтось знає інші українські клани в цій грі, підкажіть.

А якшо хтось неграв, але хоче спробувати ось силочка для реєстрації, і якшо захочне можу допомогти на початкових етапах гри.http://pv.plarium.co...I1NTVi0&win=reg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тоже в неї граю класна ігрушка, ВОЛИНЯНИ приєднуйтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хтів подякувати Назару за допомогу в грі ресурсами і ціними порадами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1)Не понял зачем плац ?

Подскажите на что делать упор при развитии?

Приглашаемся x306 y1078

Ringer

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1)Не понял зачем плац ?

Подскажите на что делать упор при развитии?

Приглашаемся x306 y1078

Ringer

1) шоб место занимать

2) банк и склад (чтоб ресурсов всегда лежало меньше 50% от вместительности)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-тож з недавно пробую грати...вроді непогана....х;-1074 у;55

якшо в когось э лишні ресурси буду рад=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов в цій грі класний клан - КОЗАКИ, керівник і багато учасників клану з України і спілкуються в основному українською,

А хто непробував гру приєднуйтесь .http://pv.plarium.co...I1NTVi0&win=reg - гра супер гравіка також на вишому рівні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK

сектор - MANJAK11

координати Х: -404 Y: -1084

ну i ссилочка для бажаючих в друзi :)http://pv.plarium.com?in=d2luPXJlZyxpbnZpdGVyPTU1ODM5NyxyZWNlaXZlcj0uZmMwZjRiMzFhNTdkNjYwMDVkMmZjZjE3YmU1NjJlMWQ1&win=reg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то як є ігші українські клани в цій ігрі?

А хто непробував гру приєднуйтесь .http://pv.plarium.co...I1NTVi0&win=reg - гра супер гравіка також на вищому рівні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто в клані Козаки вам тоже цей БРЄД пришов - як на мене то тре зробити наоборот шоб гравці з більшим уровнем скідались....

Саша все учасники клана которие не достигли 40лвл должни присилать в мой сектор ресурси которие есть ну не все конечно но значительно а я буду отправлять их на луч надеюсь на понимание за неисполнение будут наказивать но я надеюсь к етому не дойдёт. Всё ето согласовано с главой клана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гравці з більшим рівнем і так відправляють, а гравці з меншим рівнем хто скільки може

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Хто в клані Козаки вам тоже цей БРЄД пришов - як на мене то тре зробити наоборот шоб гравці з більшим уровнем скідались....

Теж відписував що це не правильно і Letor запевнив, що надалі такого не буде, в першу чергу треба підняти луч до 2 рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покищо ще теж в кланi, але такоi, мягко кажучи дивноi полiтики, ще не бачив, не кажучи вже про те , що нiякоi абсолютно допомоги немае взагалi, як окупiрували мою територiю то на третiй день один соклан вiйська прислав, але я вже сам справився. Та навiть банально кiборгом стати та дослiдження зробити лише пару людей заходить, хоча я кожен день всiм, хто прийняв дружбу, захожу й роблю кiборга та дослiдження. То обязалово ресурси присилати е, а такоi мелочi, як кiборга зробити то нема, хоча старшi самi повиннi розумiти, що на початку гри кiборги доволi таки допомагають, й дослiдження теж не зайвi зовсiм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого не попросив допомоги в клану, як вони можуть знати шо тебе захватили....

"б'ють кричи" - а не мовчки ждеш що тебе врятують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...