Перейти до змісту

Де в Луцьку ремонтують валізи?


Dimaxa

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось з таким зустрічався? В новій валізі на колесах вирвалась ручка. Банально відірвалась шляпка з шпильки на якій тримається ручка.

Можна звичайно закрутити болт, але то не естетично. Можливо хтось знає "контору" в якій є запчастини і яка займається ремонтом валіз.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І для мене актуальна тема: у великій валізі полетіли колеса. Сама валіза в прекрасному стані, викидати шкода. Якби хто поремонтував, була би безмежно вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно,позаминулого року полетіли рідні колеса на валізі,трохи з батьком помудрували,купили металево-гумові колеса в меблевому відділі Нової лінії і прикрутили до дна валізи.І все.Хоча трохи попотіли.

А минулого року полетіли колеса у більшій валізі та ще й в Борисполі в багажному відділенні виламали телескопічну ручку.

То ще колеса можна зробити,а от як ручку,не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подрузі сам ремонтував.В трубки ручки,вони пустотілі,забив дерев'яні кілки на діаметр трубки.Потім надів ручку,акуратно посверлив ручку,з потаєм.В отвори закрутив чорні шурупи.Не фонтан звісно,але як варіант.Не викидати ж валізу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подрузі сам ремонтував.В трубки ручки,вони пустотілі,забив дерев'яні кілки на діаметр трубки.Потім надів ручку,акуратно посверлив ручку,з потаєм.В отвори закрутив чорні шурупи.Не фонтан звісно,але як варіант.Не викидати ж валізу.

І я щось подібне робив. Естетики стало менше, але тепер просто так не зламається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець Бон Вояжу (Ювант) казала, що вони ремонтують валізи. Правда мова була про валізи Транзіт, придбані у них. Гадаю за гроші і інші поремонтують. Сестрі колись поремонтували у точці, де продають валізи на Варшавці, у клітці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...