Перейти до змісту

Потрібен ромонт ноутбука HP 625


Рекомендовані повідомлення

Ноут майже робочий) грузиться , працює, але:

не роблять ЮСБ порти, не бачиться ВАЙ-ФАЙ, і ЕКСПРЕС КАРТИ теж не бачаться. вебка теж мабуть не робить

(мабуть вилітає міст)

Цікавить ціна за ремонт.

якщо хто в цьому шарить і думає що може (якісно) відремонтувати, дзвоніть сюди: 097 сім сім 396 57

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я шарю. Можу відремонтувати. Дати гарантію (письмову).

В вашому випадку треба міняти південний міст. В залежності від вартості запчастини, ціна буде від 800 до 1000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но ремонт может и не помочь :(

лучше доложить 1.5тис и купить новое с гарантией (и на современных внутренностях)

+ старый ноут продать по частям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, якщо поріг і справді 800-1000гр то мушу погодитись із паном Zevs_Isver

лучше доложить 1.5тис и купить новое с гарантией (и на современных внутренностях)

+ старый ноут продать по частям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чет я не пойму, в чем трабл, чтоб попробовать отремонтировать? Тем более, что будет гарантия. Хотя хозяин барин конечно.

Но, если микросхема стоит, скажем 500-600грн, то никто Вам ее за 100-200 ставить не будет, ибо нужно еще и иметь на чем ставить. Отсюда и цены.

З.Ы. Зевс, а ты оказывается интригант... Не думал... Разочаровал :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. я понимаю что ремонты твой хлеб,

но вкладывать 1к в весчь которая новая стоит 2.5к что бы получить б\у ремонированую весть пусть даже с гарантией на "пол года" - переводняк, ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. я понимаю что ремонты твой хлеб,

но вкладывать 1к в весчь которая новая стоит 2.5к что бы получить б\у ремонированую весть пусть даже с гарантией на "пол года" - переводняк, ИМХО

сам так зробив. взяв нового за 2600 леново и не парюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ей, шановні, тут не форум!

Ціну ремонту я почув. за пропозиції ДЯКУЮ.

У моєму випадку ремонт недоцільний, враховуючи його вартість.

Тему видаляйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть у ЛС якщо зацікавить, можу запропнувати ціну 500-600 грн, також з гарантіею на ІЧ станції ик-650про, чіпи встановлюємо тільки нові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть у ЛС якщо зацікавить, можу запропнувати ціну 500-600 грн, також з гарантіею на ІЧ станції ик-650про, чіпи встановлюємо тільки нові

Де знаходитесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю.

Чиста математика:

ІК-650 Про вартує від 5К долярів, у повній комплектації (нормальний термостіл, димовловлювач і т.п.) тобто 40тис. грн.

Середня ціна нового чіпа для сучасного ноута - тих же 400-500грн (а є і по 700). Ставити чіп за 100грн чи менше? Здорова людина такого не буде робити, бо та станція себе ніколи не окупить, а ще ж і гарантію тре дати....

Хіба шо станцію купили "дяді", а сервісники просто собі бавляться, не задумуючись над рентабельністю... Тоді да... Всі проблеми лягають на плечі "дяді"...

З.І, Нікого не хочу образити, просто прикинув рентабельність процесу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю.

Чиста математика:

ІК-650 Про вартує від 5К долярів, у повній комплектації (нормальний термостіл, димовловлювач і т.п.) тобто 40тис. грн.

Середня ціна нового чіпа для сучасного ноута - тих же 400-500грн (а є і по 700). Ставити чіп за 100грн чи менше? Здорова людина такого не буде робити, бо та станція себе ніколи не окупить, а ще ж і гарантію тре дати....

Хіба шо станцію купили "дяді", а сервісники просто собі бавляться, не задумуючись над рентабельністю... Тоді да... Всі проблеми лягають на плечі "дяді"...

З.І, Нікого не хочу образити, просто прикинув рентабельність процесу...

Значить у мене хороший дядя :0003:

На скільки мені відомо у Вас обладнання трохи іншого гатунку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Своє обладнання я робив сам і воно працює саме так, як треба мені. Відсоток браку зведений майже до мінімуму.

З.І. Давайте припинимо нікому непотрібну полеміку. Бо не обладнання роибть майстра, а навпаки. При відсутності досвіду, прямих рук і розуміння процесу, навіть Ерсою за 100К $ мона плати палити )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полеміку починав не я, та гроші мої тут рахувати за мене не потрібно, я запропонував людині свої послуги та ціну, а вже вирішувати тільки йому ремонтувати чи ні,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...