Перейти до змісту

Проблема з Nokia C5 03


DERK

Рекомендовані повідомлення

Є не робочий телефон (принаймні він не вмикається). Впав у воду, в києві в сервісному центрі сказали що деталі надто окислились і нічого не можна зробити.

що порадите робити?є вся макулатура, гарнітура, юсб і зарядка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впав в чехлі на половону занурився в воду і був в воді десь 5 хвилин

Коли телефон дістали з води, акумулятор вийняли одразу? Чи ще намагались ввімкнути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є не робочий телефон (принаймні він не вмикається). Впав у воду, в києві в сервісному центрі сказали що деталі надто окислились і нічого не можна зробити.

що порадите робити?є вся макулатура, гарнітура, юсб і зарядка.

То что есть вся МАКУЛАТУРА, гарнитура и зарядка - это конечно существенно меняет суть вопроса. Думаю данные причендалы весьма облегчат решение Вашего вопроса, хотя и к Вашей проблеме ни какого отношения не имеют (они ведь с Вашим телефоном я так полагаю не были 5 минут под водой). И в чём суть вопроса я так и не понял.

Вы хотите его отремонтировать или продать на запчасти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впав в чехлі на половону занурився в воду і був в воді десь 5 хвилин

Коли телефон дістали з води, акумулятор вийняли одразу? Чи ще намагались ввімкнути?

акамулятор вийняли відразу і не пробували вмикати

Є не робочий телефон (принаймні він не вмикається). Впав у воду, в києві в сервісному центрі сказали що деталі надто окислились і нічого не можна зробити.

що порадите робити?є вся макулатура, гарнітура, юсб і зарядка.

То что есть вся МАКУЛАТУРА, гарнитура и зарядка - это конечно существенно меняет суть вопроса. Думаю данные причендалы весьма облегчат решение Вашего вопроса, хотя и к Вашей проблеме ни какого отношения не имеют (они ведь с Вашим телефоном я так полагаю не были 5 минут под водой). И в чём суть вопроса я так и не понял.

Вы хотите его отремонтировать или продать на запчасти?

в тому й проблема, що я не знаю що з ним поки робити

якщо ремонт не можливий або досить дорогий, то телефон відправиться на запчастини

про макулатуру і т.д. я написав відразу на випадок того, якщо прийдеться продавати телефон щоб не було зайвих питань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, якщо акумулятор був одразу вилучений, то мікросхеми навряд чи закоротили, швидше окислились деякі контакти або необхідно відновити доріжки. Раджу звернутись до звичайного майстра (не в С.Ц.), можу порекомендувати одного мого знайомого майстра, який знається на телефонах Nokia. Аналогічна проблема була в друга, тільки в нього 6300, то доводилось відновлювати доріжки. Принаймні вартість ремонту не перевищить вартість самого апарату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...