Перейти до змісту

Потрібна послуга медична довідка


llife

Рекомендовані повідомлення

Хочу купити медичну довідку або лікарняний лист, поділіться інформаціею хто знає де в Луцьку можна придбати дану послугу. Пробував в поліклініці лікарі бояться надати таку послугу. Можливо у нас в місті є майстри такої справи. Дуже потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу купити медичну довідку або лікарняний лист, поділіться інформаціею хто знає де в Луцьку можна придбати дану послугу. Пробував в поліклініці лікарі бояться надати таку послугу. Можливо у нас в місті є майстри такої справи. Дуже потрібно.

Ти шо лох повний? :0162: Береш цукеркі, бутилочку і до участкового або сімейного лікаря ідеш! Заходиш з посмішкою на лиці, і обяснюєш людині по людські свою ситуацію + сотка грн і все ти ще й маєш знайомого лікаря. А нє то канешно ти може як лох зайшов в ту поліклініку і кажеш де тут в вас купляються довідкі??? То врачі зразу подумають ото ідіот, і вже точно тобі ніхто недасть ту довідку!

PS: І доречі якшо не можеш взяти довідку в простій міскій лікарні то в психлікарні дадуть без проблем і без грошей тільки спершу скажеш що ти лох повний!

Канікули!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив самостійно, потратив 60-70 грн. 42 причому на саму довідку вкінці та три дні, хоча можна було б і за два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив самостійно, потратив 60-70 грн. 42 причому на саму довідку вкінці та три дні, хоча можна було б і за два.

займаєшся підробкою і виготовленням документів??? Ми йдем к вам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самостійно це значить сидів в чергах, здавав кров, їздив у психлікарню та нарко-диспансер за пічатками, так зрозуміліше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАвтра ждем темы, аля, как лучше воровать электричество, как не платить за воду и как увеличить член при помощи гирек и медитаций... Куда катится этот мир???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив самостійно, потратив 60-70 грн. 42 причому на саму довідку вкінці та три дні, хоча можна було б і за два.

взагалі-то за довідку для вступу можна не платити, так як тут нічого про неї не написано, і теж спокійно зробити за 3 дні ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив самостійно, потратив 60-70 грн. 42 причому на саму довідку вкінці та три дні, хоча можна було б і за два.

взагалі-то за довідку для вступу можна не платити, так як тут нічого про неї не написано, і теж спокійно зробити за 3 дні ;)

Можна, але воно мені треба? там і без того доволі агресивна атмосфера панує, особливо у ЛОРа офтальмолога...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже мені так повезло чи що.. пішов до 3 лікарів) а далі показав призивне до "вступу у армію" і все) ніяких черг ніяких лікарів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже мені так повезло чи що.. пішов до 3 лікарів) а далі показав призивне до "вступу у армію" і все) ніяких черг ніяких лікарів)

Шо збираєшся туди вступати??? От я не понімаю таких людей, он нахуа питається йти служити в війська головнокомандувач яких віддавав присягу Януковичу??? тай тим паче ніж там штани протерати і даремно пахати, то тут на волі можна нормально грошей заробити і влаштовувати своє життя. І ще ніхто з моїх знайомих не в захваті від того, що там служив, казали, що це лиша даремна трата часу , здоровя, навиків, і в тій армії людина суттєво тупіє бо думають за неї, і приходячи на гражданку безвихідь з роботою і з особистим життям стається, а розпочати щось своє і чимось своїм займатись то мозку вже не хватає бо рік просидів як дурко служачи військам які найубогіші в світі і не конкурентноспроможні навідь з найвідсталішими країнами світу!

причом тут вступати??? якщо ти невкурсі у воєнкомат на "перевірку" визивають всіх ще в школі , а підеш ти туди чи ні залежить тільки від тебе, наразі навчаюсь у вищому навчальному закладі і не про яку армію навіть не думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...