Перейти до змісту

Продається новий будинок у с. Лище


Рибка

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Сховайтесь від усіх перепетій життя у новому, затишному будинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

там пластикові вікна вставити буде вартувати 5-6 тис дол!!

дорого 90 тис за такій будинок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там пластикові вікна вставити буде вартувати 5-6 тис дол!!

дорого 90 тис за такій будинок

вікна ж стоять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усіх зацікавлених запрошуємо оглянути теплий, економний з точки зору опалення, комфортний, затишний будинок, побудований "для себе" з використанням, наскільки це було можливо, натуральних матеріалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

якщо ж все так добре, то яка причина продажу будинка?

мене реально зацікавив будинок! але за 90 000 доларів це багато...

П.С. а за участком (за госп. будівлею) я так зрозумів город, то було б зовсім суперово ще 10-15 сотих городу за будинком в дану ціну включити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ж все так добре, то яка причина продажу будинка?

мене реально зацікавив будинок! але за 90 000 доларів це багато...

П.С. а за участком (за госп. будівлею) я так зрозумів город, то було б зовсім суперово ще 10-15 сотих городу за будинку в дану ціну включити!

Причина продажу - проживання в іншому будинку. Цей будинок планувався для роз"їзду з дітьми. Плани змінилися.

Площа ділянки 0,12 га. На ділянці є молодий сад, оброблювальний город. Ціна за все - і будинок, і господарську споруду, і город. Будь ласка, уважно прочитайте перше повідомлення у темі, де детально усе описано. З задоволенням дамо відповіді на усі інші питання під час оглядин будинку. Там і можливий торг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і продаватиметься далі, і не один рік, поки власник не спуститься на землю з ціною, котра, наразі, зовсім не відповідає тому що на фото і опису....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина продажу - проживання в іншому будинку. Цей будинок планувався для роз"їзду з дітьми. Плани змінилися.

Площа ділянки 0,12 га. На ділянці є молодий сад, оброблювальний город. Ціна за все - і будинок, і господарську споруду, і город. Будь ласка, уважно прочитайте перше повідомлення у темі, де детально усе описано. З задоволенням дамо відповіді на усі інші питання під час оглядин будинку. Там і можливий торг.

оглядини оглядинами но ціна ВИСОКА, навіщо тратити Ваш, мій час якшо мене не влаштовує стартова ціна? чи ви можливо при оглядинах скинете ціну на 15000- 20000 доларів ??

П.С. я говорю що ділянка ділянкой 12 сотих, щеб до ділянки сотих ХОЧАБИ 8 городу то можна би булоб про шось говорити тобто за 20 сотих і даний будинок і будівлю 90000 можливо, це справедлива ціна, но за 12... це не виправдано дорого! зараз не 2009 рік....

це те саме що просити за 3 кімнатну квартиру(середньої квадратури) в 33районі 100000 доларів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Продається. Будинок чудово витримав зиму (тепло при тому, що покази газового лічильника не лякають) та весну (жодних підтоплень).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...