Перейти до змісту

Планшет Aurora II (Два ядра) (1,5Ghz/1GB/16GB) в наличии


Рекомендовані повідомлення

скількі планшетів залишилося і чи будуть на іншому тижні і коли буде нова поставка????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

ще трохи є, думаю ще до кінця наступного тижня хватить.

поки не буду возити - невигідно, в Китаї ціну тримають, а тут впала. невигідно, да й у них вихідні намічаються так що нескоро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

чохли вже є.

+ є аврора 2 легке б/у - а точніше прийшла з невеличкою подряпиною на спинці і в коробці від Ельфа 2.

1 x Ainol Novo 7 Aurora II

1 x Зарядка

1 x Наушники

1 x USB – mini USB

1 х HDMIx miniHDMI

1 х OTG кабель

1 х защитная пленка

Ціна 1050 грн - без торга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт,

Треба планшет на 7 або 9 дюймів , і щоб вньому був джсм модуль.

З нормальним дисплеєм ( може щось схоже на супер амулет від самсунга) на пласмаса а загартоване скло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз виходять Ainol Novo Hero, Hero II. Це якраз те що треба. Не плануєте таких завезти? Бо не хочеться розбиратись як з Китаю замовляти, якісь валютні рахунки відкривати і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

akakiy, ці планшети тільки показали як анонс. Тобто реально в продажі вони з"являться не раніше ніж в слідуючому місяці. А може і пізніше. От тоді і будете замовляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ainol Novo Hero or Hero II - як тільки буде можливість купити, я замовлю. Можна і під замовлення тоді гроші наперед і буде трохи дешевше.

Треба планшет на 7 або 9 дюймів , і що б в ньому був джсм модуль. - з дорогих з GSM нічого не возив, брав тільки http://aukro.ua/planshet-mid-a10-vstroennyj-3g-gsm-v-nalichii-i2605998975.html та http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=304936. але там не скло і вони далеко не з топових. А8Т брав собі, то на сімку попробував раз-другий дзвонити і поняв, що таку лопату тримати незручно. Вставив ОГО мобільний, і просто де немає вай-фая тягне він.

Планшет повинен бути планшетом, а телефон-телефоном. Якщо просто з 3 Г то китайці рекомендують http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=295598

З нормальним дисплеєм ( може щось схоже на супер амулет від самсунга) на пласмаса а загартоване скло. - багато в чому пишуть скло, а на ютюбі є відео як царапають і виявляється що пластмаса (хоча досить якісна пластмаса).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Цікавить планшет, основні вимоги - щоб у нього були: GSM модуль, Wi-Fi, діагональ +/- 10"( Мультитач). Що можете запропонувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9-10 дюймових з GSM я не зустрічав і в моїх постачальників немає. Найдете таку модель, дайте знати, попитаю чи можна її купити.

з GSM пропонують

FreeLander PD10 3G Version

Bluetooth,Wifi,GPS,3G,Webcams,Multi Touch,HDMI,G Sensor,Camera,Phone Call - але я його ще не возив

1 гіг опери/8гіг вбудованої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як будь в продажі, то скажу. але тільки коли будуть на складі в постачальників, а то знаю приклади коли роблять попередні замовлення, платять гроші а потім по місяцю -два чекають.

А що б по людськи, то почекайте, хай трохи люди їх покупують, а тоді читанент в 4 ПДА що про них думають, а до того часу топова ціна впаде, і буде все гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу ще запитати, а ваш постачальник випадково не торгує такими апаратами Lenovo IdeaCentre A520, B340, B345

може можна у нього під гарантію оплати замовити? Тільки їх продаж має розпочатися з 26 жовтня, з моменту початку реалізації Win8.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяких планшетів типу самсунг, леново, іпод в китайців немає, - вони немають права ними торгувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяких планшетів типу самсунг, леново, іпод в китайців немає, - вони немають права ними торгувати.

Ну те що я спитав, то не планшет, а моноблок. Просто здалося, що маете можливість і щось серьйзніше запропонувати. :) Ну а Lenovo - це китайська фірма, і всю свою продукцію виготовляють саме в Китаї. Вони викупили IBM, якщо вам це про щось говорить! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

айфони теж в китаї кліпають і апарати типу гугл нексус теж, але їх самі китайці не продають.за тими ж айфонами в Китаї теж черги бувають. щось з крутого можу запропонувати zp900 десь 315 доларів якщо під замовлення. Але скажу чесно, не пробував телефони возити, хоча в одного з моїх китайських постачальників клієнт з України щомісяця на 50тис дол телефонів купує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

айфони теж в китаї кліпають і апарати типу гугл нексус теж, але їх самі китайці не продають.за тими ж айфонами в Китаї теж черги бувають. щось з крутого можу запропонувати zp900 десь 315 доларів якщо під замовлення. Але скажу чесно, не пробував телефони возити, хоча в одного з моїх китайських постачальників клієнт з України щомісяця на 50тис дол телефонів купує.

а не закруто ви zp900 продаєте? йому ціна 250 $ з безкоштовною доставкою

упс, це трішки інша модель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ви якусь хрень найшли а не zp900.

http://www.aliexpres..._617392680.html - ось нормальна комполектація. І я за товар під замовлення більше 20 доларів ніразу не ліпив. Як то кажуть, гроші дуууууже треба, але й совість треба мати. В мене є два нормальних перевірених постачальника, на продукт, який мене цікавить я в обох питаю ціну, вибираю де дешевше і кажу вам накидаючи не більше 20 у.о., я якщо щось дешеве, то й того менше. А ви собі можете купувати, де хочете, за посередницькі послуги менше ніхто не бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз в наявності є флейм - http://board.lutsk.u...entry1052697382

Арора що продавав, поїхала наложеним платежем на східну Україну, якщо заберуть, то аврор більше не буде. якщо когось цікавитимуть, то лише під замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а цей що зараз є вас не влаштовує?

Так, в дорозі парочка ще доїжджає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така як і зараз. 1550 грн за таку комплектацію як вище написаного. Якщо з чохлом до нього + 50 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в мене якийсь глюк, половину постів не видно - хтось хотів Hero - http://www.aliexpress.com/item/Pre-sell-Ainol-NOVO-10-Hero-Tablet-pc-Android-4-1-Jelly-Bean-Cortex-A9-1/668720482.html. в мого постачальника є в наявності, під замовлення 205 дол. За базову комплектацію без HDMI, чохла та захисної полівки. Якщо з цим то + 10 дол, але за якість чохла не відповідаю, зазвичай новий девайс, то до нього ніякого толкового чохла не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...