Перейти до змісту

Пропоную роботу


katjka_9

Рекомендовані повідомлення

Одразу прошу, кого РОБОТА НЕ ЦІКАВИТЬ - не читайте і не витрачайте мого і свого часу

Знаю як вже набридло читати: проводиться набір, молодих, активних людей, в нову перспективну фірму, бла бла бла. Але я пропоную роботу де дійсно можна заробляти з задоволенням, не втюхувати - а радити, мати можливість постійно вчитись, розвиватись як психологічно так і у сфері фінансів. Наша робота називається - фінансовий консалтинг (консультант). Тобто ми є люди які отримуємо обєктивну оцінку фінансового ринку Україні завдяки головному офісу, де працюють аудитори і інші, щоб вже мати оцінку того що пропонувати людям. Тобто ми не завоольовані одним продуктом, однією компанією і стібільними продажами. Ми працюємо з тими хто сам хоче. Знаю вже є люди які отримали негативний досвід у нас, але це їх вибір рішення і можливо не правильні кроки побудови карєри. В мене з цим поки не було жодних труднощів, хочеться поділитися тим що знаю, оскільки 95% людей в нашій країні ніколи не чули, і не знають хто такий фінансовий консультант. Хто сидить дома, ходить на співбесіди і так досі не отримав роботи запрошую до нас на безкоштовне 2 тижневе навчання. А далі самі оберете ваше це чи ні, принаймні нічого не втрачаєте.

Виникає питання а що саме за компанія, що продає і інше. Якщо цікаво, хочеться і можеться то давайте говорити про це при зустрічі, оскільки є що розказати і я навіть не вкладуся у 4-5 годин. Для цього вже є заняття.

мій тел. 063 357 43 21

099 327 36 88

Катерина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

копипаст из "хумора"

- Ну хорошо, мы ждём вас завтра по адресу: Малая Анаутская, 85, в Одессе, в 12 часов дня.

- Стоп, какая Одесса, Я киевлянин и работу ищу в Киеве.

- Да просто на это место очередь в Одессе заканчивается.

p.s. фотка на аватарке настоящая?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

копипаст из "хумора"

- Ну хорошо, мы ждём вас завтра по адресу: Малая Анаутская, 85, в Одессе, в 12 часов дня.

- Стоп, какая Одесса, Я киевлянин и работу ищу в Киеве.

- Да просто на это место очередь в Одессе заканчивается.

p.s. фотка на аватарке настоящая?

не, но хочется что то подобное себе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

katjka_9, а може достатньо вже тем на форумі, про фінансових консультантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

katjka_9, а може достатньо вже тем на форумі, про фінансових консультантів.

я взагалі новачок, тому не знаю скільки тут такого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

katjka_9, а може достатньо вже тем на форумі, про фінансових консультантів.

я взагалі новачок, тому не знаю скільки тут такого

--ВЦ-- і ше троха... і всі обіцяють неземні багатства і купу цнотливиць у подарунок... як ви уже дістали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...