Перейти до змісту

Апгрейд з iOS 4.2.1 до iOS 4.3 (або новіше) iPod Touch 3g


Микола Тарасенко

Рекомендовані повідомлення

2 дні намагаюсь обновитись до версії 4.3 і нічого не виходить. На айподі зроблений джейлбрейк. Що порадите, товарісчі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на апараті немає SSH від 4.3 то нічого не вийде.

SSH можна глянути в Cydia.

Натомість якщо SSH є, то треба качати TinyUmbrella і прошивку 4.3, тоді через TinyUmbrella емулювати сервер Ейпл і ставити прошивку через айТюнс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на апараті немає SSH від 4.3 то нічого не вийде.

SSH можна глянути в Cydia.

Натомість якщо SSH є, то треба качати TinyUmbrella і прошивку 4.3, тоді через TinyUmbrella емулювати сервер Ейпл і ставити прошивку через айТюнс.

Щось якось я не так зробив, певно, бо вчора ледь вийшло айпод оживити через Restore в iTunes.

Я не розумію, якого... дива ОС не хоче оновлюватись до новішої версії. Ні автоматично, ні вручну (через нажимання клавіші shift+restore і вибирання файлу нової версії iOS з компа). Може хтось мені чайнику пояснити хоч причину того? Наперед вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на апараті немає SSH від 4.3 то нічого не вийде.

SSH можна глянути в Cydia.

Натомість якщо SSH є, то треба качати TinyUmbrella і прошивку 4.3, тоді через TinyUmbrella емулювати сервер Ейпл і ставити прошивку через айТюнс.

Щось якось я не так зробив, певно, бо вчора ледь вийшло айпод оживити через Restore в iTunes.

Я не розумію, якого... дива ОС не хоче оновлюватись до новішої версії. Ні автоматично, ні вручну (через нажимання клавіші shift+restore і вибирання файлу нової версії iOS з компа). Може хтось мені чайнику пояснити хоч причину того? Наперед вдячний.

Що означає "не хоче оновлюватись"?? Воно ж певно якусь помилку видає при цьому, нє? Так може скажеш яку і тоді колективний розум підкаже рішення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так, коли просто натискаю Check for update - пише, що this is the current version (4.2.1)

Коли пробую вибрати прошивку з компа - каже, що не може оновити, бо the firmware file is not compatible.

Зауважу, що Сідії в мене вже нема, може, то якось поможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так, коли просто натискаю Check for update - пише, що this is the current version (4.2.1)

Коли пробую вибрати прошивку з компа - каже, що не може оновити, бо the firmware file is not compatible.

Зауважу, що Сідії в мене вже нема, може, то якось поможе.

Так, власне, вона і каже, шо ВАША версія прошивки є останньою і обновитись на шось новіше не вийде, бо ваш девайс цього не підтримує... шонеясно? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так, коли просто натискаю Check for update - пише, що this is the current version (4.2.1)

Коли пробую вибрати прошивку з компа - каже, що не може оновити, бо the firmware file is not compatible.

Зауважу, що Сідії в мене вже нема, може, то якось поможе.

Так, власне, вона і каже, шо ВАША версія прошивки є останньою і обновитись на шось новіше не вийде, бо ваш девайс цього не підтримує... шонеясно? :)

мда. пічяль. ясно, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...