Перейти до змісту

Ремонт дитячої коляски


Igrek

Рекомендовані повідомлення

Усім привіт.

Хто знає, де в Луцьку ремонтують дитячі коляски. Швидше за все потрібно замінити два колеса, бо одне тримається на чесному слові.

Буду дуже вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трудно сказать ... Думаю быстрее будет тебе отремонтировать её самому или найти простого умного слесаря который рубит в железках... А так в голову не приходит ничего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все. Колесо таки відвалилося в черговий раз. Можливо хтось може відремонтувати це діло так щоб не на два-три дні :friday: або порадити майстра. Чим швидше тим краще і зрозуміло, що не безкоштовно.

На фотках видно, що вісь має заглиблення, в яке має вставлятися фіксатор, щоб колесо не випадало. Фіксатор був пластиковий і йому прийшов кінець (може це був і не оригінальний фіксатор, бо коляска була у вживанні ще до нас).

post-761-1183484167.jpg post-761-1183484186.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на варшавці є магазин в якому торгують колясками, там зможеш купити або замовити колеса, магазин знаходиться в секторі "Б" біля бару"Арсен" можливо тобі не потрібно купляти саме колеса, просто купиш втулки до них, з кріпленнями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Був я в тому магазині. В них дійсно бувають кріплення і колеса, але цього разу кріплень не було. Якось загляну до них ще. Але я знайшов кріплення в іншому місці, де продають всяку всячину. Воно трохи замаленьке мабуть, але я його присобачив, ну і вчора кілометрів 3-4 ми успішно подолали.

Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...