Перейти до змісту

Дитячі вишиті розпашонки ручної роботи


murabura

Рекомендовані повідомлення

Продаю дитячі вишиті розпашонки ручної роботи. Червона з чорним на хлопчика. а з калиною - на дівчинку. Ще одна сорочечка на хлопчика ніжно голубого кольору в роботі, останні штрихи, думаю викладу фото через день-два.

Сорочечка підійде дитині на 0-6 місяців, Дівчача трохи менша. Гарний подарунок на хрестини, або й просто літом на вулиці в колясочці гуляти.

Розпашонки вишиті на сорочковому полотні, дрібнесеньким хрестиком, якісними нитками DМС.

Ціна 105 грн.

Тел. 0 5 нуль 8 0 5 8 9 чотири 3

post-10065-0-43733400-1337057991_thumb.j

post-10065-0-87695300-1337058007_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорочечки тоненькі, з натурального полотна, якраз на літо. Купуйте на подарунки своїм діткам, похресникам, племінникам. Будуть гарненькі в колясочці гуляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Продаю дитячі вишиті розпашонки ручної роботи. Червона з чорним на хлопчика. а з калиною - на дівчинку. Ще одна сорочечка на хлопчика ніжно голубого кольору в роботі, останні штрихи, думаю викладу фото через день-два.

Сорочечка підійде дитині на 0-6 місяців, Дівчача трохи менша. Гарний подарунок на хрестини, або й просто літом на вулиці в колясочці гуляти.

Розпашонки вишиті на сорочковому полотні, дрібнесеньким хрестиком, якісними нитками DМС.

Ціна 105 грн.

Тел. 0 5 нуль 8 0 5 8 9 чотири 3

90 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю дитячі вишиті розпашонки ручної роботи. Червона з чорним на хлопчика. а з калиною - на дівчинку. Ще одна сорочечка на хлопчика ніжно голубого кольору в роботі, останні штрихи, думаю викладу фото через день-два.

Сорочечка підійде дитині на 0-6 місяців, Дівчача трохи менша. Гарний подарунок на хрестини, або й просто літом на вулиці в колясочці гуляти.

Розпашонки вишиті на сорочковому полотні, дрібнесеньким хрестиком, якісними нитками DМС.

Ціна 105 грн.

Тел. 0 5 нуль 8 0 5 8 9 чотири 3

85 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...