Перейти до змісту

Куплю ноутбучний БУ вінчестер


Рекомендовані повідомлення

Куплю БУ вінчестер Sata 2,5 ноутбучний обємом від 80 до 160 ГБ. Бажано недорого, розгляну всі пропозиції.

Контакти:

тел. 0661766631-МТС

тел. 0631838615-Life

тел. 0966323117-Djuice

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hitachi 160gb Sata 200грн.

Не дуже добра фірма Hitachi проте якщо не буде інших пропозицій то можна оскільки потрібний сьогодні-завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hitachi 160gb Sata 200грн.

Не дуже добра фірма Hitachi проте якщо не буде інших пропозицій то можна оскільки потрібний сьогодні-завтра

Дарма ти про Hitachi так... В мене багато чого по 20 років прослужило і змінило не одного хазяїна і по нині робить (CD привід, жорсткий диск, монітор і т.д.) фірма просто люкс. Круче лише Fujitsu (десь пішов по руках мій "бородатий" жорсткий який багато чого пережив і не одного беда не вилізло).

Я не продаю, але за 200 грн. можу продати тобі свій 2,5 жорсткий Western Digital (ненавиджу цю фірму, гірше за неї лише Seagate в неї немає ніяких привілегій перед Samsung, який пережив не одну партію з обох попередніх я його ще й перепродав).

Так що якщо що пиши в лічку (за нищу ціну не продам мені він їсти не просить)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hitachi 160gb Sata 200грн.

Не дуже добра фірма Hitachi проте якщо не буде інших пропозицій то можна оскільки потрібний сьогодні-завтра

Дарма ти про Hitachi так... В мене багато чого по 20 років прослужило і змінило не одного хазяїна і по нині робить (CD привід, жорсткий диск, монітор і т.д.) фірма просто люкс. Круче лише Fujitsu (десь пішов по руках мій "бородатий" жорсткий який багато чого пережив і не одного беда не вилізло).

Я не продаю, але за 200 грн. можу продати тобі свій 2,5 жорсткий Western Digital (ненавиджу цю фірму, гірше за неї лише Seagate в неї немає ніяких привілегій перед Samsung, який пережив не одну партію з обох попередніх я його ще й перепродав).

Так що якщо що пиши в лічку (за нищу ціну не продам мені він їсти не просить)...

Немаю нічого проти цеї фірми але з ноутбучними вінтами в них не склалося вони в них гавно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Куплю БУ вінчестер Sata 2,5 ноутбучний обємом від 80 до 160 ГБ. Бажано недорого, розгляну всі пропозиції.

Контакти:

тел. 0661766631-МТС

тел. 0631838615-Life

тел. 0966323117-Djuice

Актуально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...