Перейти до змісту

Жосткий диск для ноутбука


Рекомендовані повідомлення

Проблема така:

Маю ноутбук Toshiba Satellite l40-17u

На ньому стоїть жосткий диск: SATA 2.5" 160Gb 5400rpm 8Mb cache.

Хочу замінити на більший об'єм. Але не знаю який максимально можливий потягне материнська плата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на SATA-вінти немає обмежень, так я це було з IDE. Скільки поставите - стільки потяне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на SATA-вінти немає обмежень, так я це було з IDE. Скільки поставите - стільки потяне

а вот и нет: зависит еще от модели матери и биоса и операционной системы :) - но это касается 3,5' 3-ех терабайтников: я лично видел, как биос не мог определить размер подключенного диска...

а 2,5' дисков больше 1 терабайта (не экспериментальных, а серийно выпускаемых) еще попросту нет... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FunTom, ти не правий. Обмеження є. На сьогодняшній день планку 2,1Тб успішно долають, але для цього використовуються певні програмно-апаратні засоби. Чергова спіраль розвитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вашого дозволу всталю свої 5 копійок.

По переше вінт розміром 160 гіг це не є проблема для ноута як на мене це самий раз, (чим менше вінт тим иенше сміття!!!!)

По друге, 500 гіг він побачить полюбому, Тошиба це Япошки то значить можна пхати і 1 терабайт 99,9% точно працюватиме.

Власне я вирішив таку ( проблему ) , покупкою нового зовнішнього вінта на 500 гіг (для інфи яку не часто але дуже треба),

і ще один купив вінт на 320 гіг + карман і зробив для постійного юзання.

Це кльово коли треба вінду знести (все що не лишне просто залив на вінт і ти в ажурі) , чи з кумом фільмами поділитись,чи софтіною якою, навіть коли ноут заклякне підключив вінт до любого компа і інфа доступна.

А в парі флешка на 1 гіг з лінухом + віннт в камані, можна на любому компі загрузитись пошарити по свому вінті взяти чи покласти що треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на SATA-вінти немає обмежень, так я це було з IDE. Скільки поставите - стільки потяне

а вот и нет: зависит еще от модели матери и биоса и операционной системы :) - но это касается 3,5' 3-ех терабайтников: я лично видел, как биос не мог определить размер подключенного диска...

а 2,5' дисков больше 1 терабайта (не экспериментальных, а серийно выпускаемых) еще попросту нет... :)

Дякую за відповідь, хотів додати, що крім материнки, біоса та ОСі залежить ще SATA-контролер, який обмежений на сумісність з версіями(1, 2, 3) та розміром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...