Перейти до змісту

Пропоную додатковий дохід


BSL

Рекомендовані повідомлення

Так поки що я нажаль ні з ким не домовився.

Дякую за пораду

а за таку ціну і не домовитесь ні з ким. за 25-30 доларів в місяць (200-250 грн) можемо домовитись. дешевше-точно ні. треба цінувати свій час. і як не дивно, інколи краще порубатись в танчики, аніж заробити 3 грн за годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так поки що я нажаль ні з ким не домовився.

Дякую за пораду

а за таку ціну і не домовитесь ні з ким. за 25-30 доларів в місяць (200-250 грн) можемо домовитись. дешевше-точно ні. треба цінувати свій час. і як не дивно, інколи краще порубатись в танчики, аніж заробити 3 грн за годину.

Цікаво скільки ж Ви зараз заробляєте за годину???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

достатньо заробляю аби не працювати за безцінь.

25-30 доларів, з них 10 доларів вперед, аби не кинули в кінці місяця-і приступаю до роботи. можна навіть більший обсяг сайтів дати, любий каприз, як то кажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на кожну роботу знайдеться охоча людина, є наприклад стрючкі, які вже перетворилися на зомбі із-за ігор. А тут можна отримати досвід роботи, ще й заплатять пару рублів )))

Досвід? Може в когось клепкі хватить йому на третій день надоїсть і він захоче це все автоматизувати і так далі.

Хоча в більшості люди деякі в день роблять стільки тупої понотонної роботи навіть не здогадуються що її можна автоматизувати.

Наприклад в екселі навіть не треба бути програмістом щоб хоть трохи автоматизувати собі роботу. А то раз бачив як 40 тисяч строк кожна має 25 цифр в ручну звіряли з іншим файлом.

Все відносне, я впевнений буде людина робити нормально роботу отримає більше, тому що яка б не була проста на перший погляд робота - вона потребує якості і старанності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...