Перейти до змісту

Моє реанімоване хобі


BIKTOP1970

Рекомендовані повідомлення

Майдан... Схід України... Війна...

"Чуєш, брате?" - фотовиставка Олександра Глядєлова в Луцьку:

Фотовиставка відбувається в рамках ХІІ Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Світлини про революцію і війну на сході.
Глядєлов знімає на чорно-білу плівку, використовуючи аналогову камеру з ручним наведенням фокуса, механічним взводом затвора - Leica M6.
Фотовиставка у Луцьку триває з 24 по 29 листопада в Галереї мистецтв, вул. Лесі Українки 24а.
Це треба побачити, щоб зрозуміти...
-
DSC_3834.jpg
-
DSC_3847.jpg
-
DSC_3843.jpg

-
DSC_3852.jpg

DSC_3859.jpg
-
DSC_3868.jpg
-
DSC_3879.jpg
-
DSC_3873.jpg
-

Більше фото тут.

 

p.s. Ні разу не пошкодував про те, що відвідав цю фотовиставку, і вдалось почути розповіді автора цих фото, і відповіді на запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 235
  • Створено
  • Остання відповідь

Фото архітектури міста цінні ще й тим, що з часом стають історією. Було б чудово, якби поруч підпису, ще була б дата (рік) фотографії. Це значно полегшить роботу краєзнавцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото архітектури міста цінні ще й тим, що з часом стають історією. Було б чудово, якби поруч підпису, ще була б дата (рік) фотографії. Це значно полегшить роботу краєзнавцям.

 

Дякую! Врахую на майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BIKTOP1970, витримку скільки ставиш, коли нічне місто фоткаєш? ISO? Штатив використовуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BIKTOP1970, витримку скільки ставиш, коли нічне місто фоткаєш? ISO? Штатив використовуєш?

Витримка 20-30 секунд. Діафрагма 8-14. ISO - однозначно 100 (і так шуми давити доводиться). Фоткаю в RAW. Штатив звісно використовую, VR-стабілізатор - в режим OFF. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Таке все різнокольорове :) . Воно ж насправді не таке? В якійсь програмі розмальовували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке все різнокольорове :) . Воно ж насправді не таке? В якійсь програмі розмальовували?

Не розмальовував. :)

Витягував тіні з РАВа, і додав контрасту. З кольорами взагалі не грався. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вечірнє місто 8 січня 2016.

От тільки з підписами спросонку ... :)

DSC_5328.jpg

-

DSC_5329.jpg

DSC_5333.jpg

DSC_5336.jpg

-

DSC_5352.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зима - дуже класно! Як мальовані картини класиків... Як і мені  навчитися робити такі чарівні фотки...Підозрюю, що без редакції у фотошопі тут не обійшлося...бо в чистому вигляді на виході з фотоапарата таких кадрів не доб'єшся, яка б техніка в руках не була...Я так думаю)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28 січня 2016 р. at 20:16, YouRich сказано:

Зима - дуже класно! Як мальовані картини класиків... Як і мені  навчитися робити такі чарівні фотки...Підозрюю, що без редакції у фотошопі тут не обійшлося...бо в чистому вигляді на виході з фотоапарата таких кадрів не доб'єшся, яка б техніка в руках не була...Я так думаю)).

Так і є. Фотошоп. Тональний контраст. Контраст. Чіткість. 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 8 лютого 2016 р. at 22:29, Dimon сказано:

краса! де таку зиму знайшли?

Все за містом. Перше, четверте і п'яте фото - ліс за Кульчином. Друге (макро) - біоставки Луцьких очисних споруд. Трєтє - поле за Вишковом.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...