Перейти до змісту

цікавить будь-яке барахло в нарному стані яке шкода викинути


Sanver

Рекомендовані повідомлення

В гарному* стані...Приїду заберу в будь-який район міста, Пропонуйте що у кого є? Бажано в приват або в Аську 607116466

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конкретизуйте будь-ласка... вас цікавить неробочий холодильник, комп"ютерні комплектуючі, чи пластикові підвазонники... це все можна віднести до категорії "барахло"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова про "чумуйдани без ручок"? А то в мене є футболка 10літня, до якої дуже звик, а на гарчір'я шкода пускати... :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дитячі речі (одяг та іграшки), комп техніку, акустику, плеєри, магнітоли, моб телефони, будь-яку (робочу та неробочу) побутову техніку Бош, Електролюкс, та Ассистент....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас под домом есть 2 мусорных бака. Думаю жильцы будут не против если Вы будете забирать всё что угодно, на выбор.

(null)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

У нас под домом есть 2 мусорных бака. Думаю жильцы будут не против если Вы будете забирать всё что угодно, на выбор.

(null)

дякую за підтримку, та за гумор, який трішки підняв мені настрій, але мені потрібні адекватні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас под домом есть 2 мусорных бака. Думаю жильцы будут не против если Вы будете забирать всё что угодно, на выбор.

(null)

дякую за підтримку, та за гумор, який трішки підняв мені настрій, але мені потрібні адекватні речі.

адекватні речі знаходяться у магазині :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас под домом есть 2 мусорных бака. Думаю жильцы будут не против если Вы будете забирать всё что угодно, на выбор.

(null)

дякую за підтримку, та за гумор, який трішки підняв мені настрій, але мені потрібні адекватні речі.

адекватні речі знаходяться у магазині :)

я ж писав БУ у гарному стані, те що викидуєте, але може ще послужити комусь іншому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странно видеть подобные предубеждения у жителей этой страны :dont: imho, человек просто работает старьёвщиком. вот тут говорят, что довольно выгодно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странно видеть подобные предубеждения у жителей этой страны :dont: imho, человек просто работает старьёвщиком. вот тут говорят, что довольно выгодно

спс за підтримку, замість того щоб щось запропонувати, усі відразу обговорять, а за цей час я міг би полагодити не одну річ і продати тому - кому дійсно вона потрібна, так як ЗП у нашій країні хороша лише в депутата та футболіста!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...