Перейти до змісту

Продається бежева шиншила


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Продається ручна бежева шиншила, хлопчик, віком 4 місяці

виглядає приблизно так

230409.jpg

оригінальні фотки викладу пізніше, зараз нема чим сфотографувати

Ціна за цього диво-звіра 600 грн

Тут в кількох словах описані основи догляду (вони чуть вибагливіші за хом"ячків чи морських свинок :))

Зв"язок тут через мене, або напряму до власниці 0992291629 Наташа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

миші потрібен господар ;)

якби шиншили коштували не так дорого,то купила б племіннику

він давно вже мріє про такого пухнастика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужбо, купуйте :)

Сам я власник 2-ох мишей, третє підростає

Гляньте які вони класнючі

post-2135-0-34744900-1334826416_thumb.jp

Гарні домашні тварини, хороші іще тим, що від них майже нема запаху.

В хом"ячка 2 дні клітку не почистиш - вже пахне, а в шиншил прибираю раз в тиждень і цього цілком достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на базарі такє чюдо і то дешевше коштує...

чі то у вас якась сильно дуже породиста??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базарі дешевше - звичайні сірі (тобто окрас "стандарт").

На фотографії моїх мишей така праворуч знаходиться.

Бежевий, скажімо в каравані 900 грн нещодавно бачив.

Це раз. А два - на базарі не радив би нікому купувати. Шиншила дуже делікатна тваринка, стресує від зміни обстановки, також коли лякається. Тоді у неї падає імунітет, і зростає вірогідність чимось захворіти.

А на базарі всі до неї пальці пхають, і купивши таку шиншилу, в ліпшому випадку вам доведеться спостеріагти з місяць як вона в кутку злякана сидить і всього боїться, в гіршому - іще й лікувати різний грибок і ще незрозуміло що, чим їх могли нагородити на базарі.

Три - на базарі в основному стоять перекупщики, які на тому прагнуть заробити, відповідно ціна непогано накручена, а тварини, поки продаються, не мають необхідного догляду. У "заводчиків" (тобто тих людей, які розводять шиншил) ціна відчутно менша базарної, і тварини як слід доглянуті.

Добавлю. Якщо брати по кольорах то бежева і білий вільсон це самі дешеві з кольорових шиншил.

Далі йдуть чорні бархати, білорози, ебоні, фіолети і ще купа всяких варіантів, в яких ціна перевалює за 500 євро за мишу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви кажете на базарі те на базарі се....але я вас теж незнаю(взагалі) тобто не знаю в яких умовах, шо де і як, які прививки зроблені і чі взагалі вони були і тому подібне, а можливо вона вже чімось хвора звідкі я знаю?? манібек на такіх тварин не дуже добре впливає(хоча про манібек тут мови взагалі не було) -_-

в мене дома живе дуже багато кого (кіт, собака, папужки, кролик) всі вони купувалися саме на базарі і в оному магазині і перед тим як купувати кролика вагалися чі шиншилу брати чі його, але на той чяс шиншили були по 350-400грн, тому взяли кролика і ще не одної притензії не виникало на рахунок них...

тому не треба так категорично говорити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це свідчить про те, що ви абсолютно не маєте уявлення про особливості утрмання шиншил.

це не кролик, якому дав що-небудь, повісив поїлку і все.

Рівняти шиншилу до собаки з котом, це зовсім неправильно. Навіть з кроликом, з яким вони ніби схожі.

Аналогією буде те, що купивши рибку, пустити її в трилітрову банку з водою з під крана, сипати зверху часом кукурудзяну крупу, і вважати, що це правильний акваріум. Карась в таких умовах довго протягне, не спорю. А люба чуть делікатніша рибка за день помре.

Категорично говорю, бо сам маю шиншил досить давно, спілкуюся з багатьма людьми які утримують шиншил, навіть з власниками шиншилоферм.

І знаю також багато випадків, коли думали про шиншилу, що це майже кролик, доглядали відповідно, тварина від такого знущання вмирала. І це не хворі тварини, а просто недбальство було.

Недарма я в самому першому пості дав посилання на короткий опис по догляду за шиншилами, на тому ж сайті є море інформації про це. Спочатку почитайте, а потім щось кажіть.

Я ж написав конкретно по пунктах, чого на базарі недобре купувати. Якщо не полінуєтеся, то на великих сайтах присвячених шиншилам знайдете підтвердження моїм словам.

А якщо ви лише хотіли висловити свою авторитетну думку, то ви досягли того, що вам я точно не захочу продати тварину, бо ви її точно замордуєте.

І зробіть щось зі своєю мовою, читати важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...