Перейти до змісту

Фізикі вам сюди!


Nexy

Рекомендовані повідомлення

Потрібна допомога у науці яка відом так як фізика. Я у ній нічого не розумію.. Завтра опитування, потрібно буде зробити 2 задачі рівнем 11 класу, пропоную оплатити за рішення 2 задач. Деталі за телефоном: 0507434658

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да, пригріло сонце, і полізли комахи малограмотні школярі на борду, один шукає замість лещат - тескі, інший згадав, що він дубовий в фізиці, і заодно в рідній мові, атже написати 3 речення по-людськи - котєлок не варить.

Неприємно вражений "рівнем" освіти молоді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да, пригріло сонце, і полізли комахи малограмотні школярі на борду, один шукає замість лещат - тескі, інший згадав, що він дубовий в фізиці, і заодно в рідній мові, атже написати 3 речення по-людськи - котєлок не варить.

Неприємно вражений "рівнем" освіти молоді...

А ще гірше те, що багато хто так пише свідомо!!! Хоча знає, що не правильно, но мабуть не задумується над тим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но мабуть не задумується над тим!
але, можливо, не задумуються над цим
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но мабуть не задумується над тим!
але, можливо, не задумуються над цим

Якщо "...знає", то - "...не задумується".

ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

нажаль не побачив помилку у слові - задача

Якраз це слово в тебе там правильно пише...

Помилка в назві теми: "Фізикі вам сюди"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Неприємно вражений "рівнем" освіти молоді...

Не бачу нічого дивного. Ми живемо в країні, де правлять та встановлюють основні правила існування суспільства дурні. Невже діти винні в тому, що батьки їх не виховують, а школа не вчить самостійно приймати рішення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

"schakal", я не згідний з тобою. Я не рахую себе не грамотною людиною. Я ж писав вище, що тема була створена з мобільного телефону у дуже незручну мить. Ось я і помилився через неуважність.. Якщо вашу душу зацепило неправильно надруковане слово то прошу вибачення адже ми всі люди і у кожного бувають помилки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"schakal", я не згідний з тобою. Я не рахую себе не грамотною людиною. Я ж писав вище, що тема була створена з мобільного телефону у дуже незручну мить. Ось я і помилився через неуважність.. Якщо вашу душу зацепило неправильно надруковане слово то прошу вибачення адже ми всі люди і у кожного бувають помилки.

Отже все добре, вам хоч допомогли зробити задачі з фізики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...