Перейти до змісту

Продам магнітний мячик для пральних машин


viking77777

Рекомендовані повідомлення

Продам магнітний мячик для пральних машин(Австрія). Не потрібно використовувати калгон!!!Усуває накип з тена, економить електроенергію, порошок, покращує вигляд кольорових речей. Вартість -120 грн. Гарантія- 10 років.

Ефект очищення тена наступає після 6-7 прання. Ви це побачите на власні очі ( почне випадати осад). тел.0963471001.

Довідково: заміна тена з роботою коштує від 250 грн.

post-16277-0-67516700-1331217128_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як він усуває накип з тена????

накип то ще нічого. а от ел.енергію як економить? напевно в ньому є система рекуперації енергії :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як він усуває накип з тена????

"1. Оказалось, что эффективность Магнитного мяча заметно выше, чем у проточных устройств магнитной обработки воды, которые очищают от накипи в среднем за 2-3 месяца. Нет эффекта релаксации, магнитное поле воздействует постоянно, в каждый момент времени снимая пересыщение.

По данным производителя, применение Магнитного мяча снижает образование накипи в 4-8 раз (в зависимости от состава воды и режима стирки). И та накипь, которая все же образуется, имеет пористую мучнистую структуру, и легко удаляется как механически, так и с помощью антинакипина.

К сожалению, многие считают: «этого не может быть, соли не притягиваются магнитом». На самом деле магнитное поле воздействует на ионы примесей (сила Лоренца), и изменяет физические процессы накипеобразования."

Накип, що є на тені, з жорстко кристалічного перетворюється на пластифікований ( розмягчений), який поступово починає кусками відпадати від тена. На дотик він нагадує пластилін. Це ви побачите у ванні, якщо покладете туди зливний шланг від машинки.

Ось фото того, що буде випадати з шланга після 6-го - 7-го прання:

а як він усуває накип з тена????

накип то ще нічого. а от ел.енергію як економить? напевно в ньому є система рекуперації енергії :0155:

Відомо, що тепловіддача нагрівального елемента залежить від стану(чистоти) його поверхні. Закристалізований накип на поверхні тена перешкодшає процесу тепловіддачі. Як наслідок,

1.тен перегрівається зсередини і "перегорає" з часом

2. збільшується час нагрівання води до заданої температури

3. збільшення часу нагрівання- це і є перевитрати електроенергії.

Все просто- це матеріал курсу шкільної фізики, розділ Електрика

post-16277-0-84617400-1331324478_thumb.j

post-16277-0-11315100-1331324485_thumb.j

post-16277-0-58279500-1331324491_thumb.j

post-16277-0-96308000-1331324499_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

placebo..jpg

Головне вірити що допоможе ;)

Обхаяти дуже легко. А от провірити на власній машинці- це складніше :0161:

У нас працює програма повернення коштів, якщо з Вашої машинки не почне випадати накип. Ми повернемо ваші гроші в обмін на повернення магнітного мячика. Ми впевнені в нашому продукті на 200%.

Спеціально для Вас наша пропозиція- ми готові заплатити Вам 20 грн. за той накип, який Ви зберете зі свого тена, використовуючи наш магнітний мячик при кожному пранні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас працює програма повернення коштів....бла бла

Вона також працює з йогуртами Активіа і?

ми готові заплатити Вам 20 грн. за той накип...

Соррі, за домогою столової ложки сульфамінової кислоти з машинки вийшла черепаха вибігла уся накип за один холостий цикл прання при 40о С

Увлікатєльна хімія, доказ в 1 формулі

NH2-SO2OH + CaCO3 --(H2O)--> CaSO4 + NH3 + CO2

Не знаю чому, але дуже схожа тема з автомобільними присадками до мастила, палива і тд.

Моє імхо, якби це був дійсно революційний продукт з таким, справді, простим механізмом впливу сили Лоренца, імениті виробники Bosch, Ardo, Whirlpool, Indesit etc, неодмінно давали б їх бонусом до своїх пралок, як мега-засіб, що дає здоров"я та довголіття їхній продукції. Собівартість, будьмо чесними, копійчана, але ж продають і надалі "голі" машинки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким чином перевірите, що накип усунено з тенів? Пропишитесь в чиїйсь квартирі?

Ті магнітні поля, хвилі ітд нагадують магнітні "нанотехнології" для двигунів авто, які зменшують витрату пального та очищують його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

платити 20г грн. за накип - то не цікаво.

дайте офіційну паперу з гарантією що мій тен пропрацює 10років. якщо ж ні - ви оплачуєте ремонт машинки.

отоді можна і прикупити вашого чудо-м"ячика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт!

Бачу мячик викликав бурю емоцій):::

Мені такий мячик привезли знайомі з Німеччини у 2008 році і подарували на 8-ме Березня.

Десь пів року я про нього не згадувала, бо так поклала, що на очі не потрапляв.

Коли знайшовся, то я почала класти його в барабан разом з білизною для прання. Місяць нічого не відбувалося дивного, за винятком того, що махрові рушники після прання ставали на диво мякими. Калгон я категорично не використовувала ніколи, бо мій знайомий майстер по ремонту машинок сказав, що то "розвод" на гроші. Калгон не усуває накип на тенах, то все неправда, що про нього в рекламі говорять. Машинка у мене ВЕКО, куплена у 2006 році. Тобто два з половиною роки вона на той момент відпрацювала справно. Так от через місяць під час чергового прання із зливного шланга почали випадати кусочки дивної речовини- на дотик мякі як глина, півкруглі, продовгуваті. Я покликала чоловіка і він сказав, що це мабуть щось було в карманах його спецівки. Заради цікавості показала знайомому майстру ці кусочки. Він підтвердив, що це дійсно накип з тена почав відвалюватися. Так продовжувалося десь 6-8 циклів прання. Потім почав іти дрібненький пісок, такий же мякий на дотик, як і кусочки. Ще через місяць все припинилося, лише інколи виходить дрібненький бруд, при розтиранні якого нагадує глину. Вже 2012 рік, машинка працює справно. Заради цікавості попросила майстра дістати тена і перевірити його стан. Коли майстер дістав тен, то був дуже здивований його відмінним виглядом, без накипу, лише сіруватий наліт на ньому, який легко зняли ганчіркою.

Ось такий мій досвід від використання магнітного мячика. Да, стала менше використовувати прального порошку, ніж пише на коробці виробник. Ще помітила, що з де-яких речей, де були застарілі плями, які нічим не виводилися- ці плями зникли.

Ось такий він дивний цей магнітний мячик.....

До речі німці до цих пір його рекламують у себе по телевізору, там він коштує 16 євро.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб заспокоїти особисту цікавість (хоча в такі речі не вірю) можу дати 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To NaZa: Ну рассказ прям поэтический. Похож на рекламу которую по ящику крутят. Надо было как то по прощще завернуть. А то осталось дописать что стирает без порошка, ионизирует вещи, что свитер стал теплее, на джинсах стянулись дыры, в кросовках нарос протектор - ну и всё! Можно цену до 100 бакарей подымать :)

ЗЫ. Больше всего порадовало, что Вы ради интереса раскурочили машинку и выняли ТЭН. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Naza

Регистрация: Сьогодні, 11:06

Активность: Сьогодні, 11:44

Повідомлень 1 (заказне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже было поверил, но сразу смутило количество сообщений Naza (1) и жирный шрифт, а тут ещё оказывается что ТС и Naza пишут с одного адреса. Так что делайте правильные выводы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже было поверил, но сразу смутило количество сообщений Naza (1) и жирный шрифт, а тут ещё оказывается что ТС и Naza пишут с одного адреса. Так что делайте правильные выводы...

Я не розумію, чому такий негативні відгуки до мого оголошення.

Нікого не заставляють купувати. Нікому нічого не навязую.

Просто пропоную альтернативну заміну тим, хто використовує Калгон.

До речі, Калгон не видаляє накип і це доведено експериментально.

Не подобається магніт- користуйтеся тим, чим хто хоче. :0153:

І досить флудити в моїй темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І досить флудити в моїй темі.

cурово

банить за клоноводство и тупость (де догадаться поменять ИП перед тем как писать твинком - тупо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам ще більше ефективні магнітні пластинки для пральної машини, винахід розробленно в найкращих лабораторіях Сколково.

Ціна лише 99,99 грн))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NaZa,viking77777, забанены навсегда за клоноводство и попытку манипуляций пользователями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...