Перейти до змісту

Куплю форму для виливаня шоколаду


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Куплю форму для виливаня шоколаду, або щось таке щоб можна було використати.

Задумав зварити натуральний шоколад, інгрідієнти є, а от форми нема :(

Може на прокат хто дасть, чи там ще може що порадять туту "бувалі" :)

скайп: oleg.maccen

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Сонечку є набір "Шоколадна фабрика". В наборі є різноманітні формочки. Думаю було б цікаво зробити шоколадку в незвичайній формі(не класичній)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рецепт скажу, буду завтра варити, якщо приїдуть всі інгрідієнти :)

замовляв через інтернет натуральні, стружку какако та какао масло.

Буду завтра пробувати, щоб на 8 Березня встигнути зварити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені казали що краще полікарбонатні, а силіконові, буду пробувати, завтра якщо все отримаю, то щось придумаю з формою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рецепт варіння шоколаду в домашніх умовах:

Інгрідієнти:

Какао-масло - 240 г. (в блендері краще не перетирати (воно жирнюче таке) що блендер не справиться просто з цією задачею), я зробив простіше, просто ножем настругав скільки потрібно було.

Какао-терте - 300 г. (якщо в брусках, то можна на блендері перетерти)

Цукор пісок - 460 г. (чим менше фракція пуску тим краще, а то довго прийдеться мішати поки цукор розтане весь)

Ванілін - 6 г (я брав цукор ванільний) - без нього смаку взагалі ніякого не буде.

Що потрібно мати:

Блендер (хоча не обов’язково, натерти можна я какао в ручну, ножем, правда це буде довше, в кофемолцы не вийде (в мене така була шо дуже маленький отвыр для засипання, а так мілко наломати це лишня морока).

В якості чим мішати, краще дерев’яним шпателем (не знаю як називається по кухонному)

Все варимо на паровій бані (це коли одна каструля з водою, інша ставиться на неї), ставимо все це на мінімальний вогонь, я рукою пробував, верхню кастрюлю, якщо починало припікати, вимикав комфорку, потім коли бачив що холоне чуть вмикав.

Вкидаємо какао-масло, розтоплюємо (воно стає рідке), далі кидаємо какао терте, і все це помішуємо інтенсивно, далі по троху цукор, вимішуємо все так щоб не було комків, що була однорідна маса, далі коли цукор розтане (пробуємо на смак, якщо цукор скреготить під зубами, то він ще не розтанув, це ви відчуєте).

Важливо! Шоколадна масса не повинна кіпіти, вона має мати температуру не більше 40 градусів, це больовий поріг для пальців, так що якщо чуть вже кастрюля починає припікати вимикайте комфорку й мішайте, потім знову вімкнете. Я брав в якості кстрлюлі для варнні шоколаду самого залізну з нержавійки, яку купив в Епіцентрі (десь за 60 грн.) вона краще за емальовану, тому що можна емаль пошкребти.

Якщо хочете не просто шоколад а з чимось, наприклад з горіхами - що я й зробив.

Беремо якусь посудину, в мене був квадратний лоток, виклав я туди пергаментний папір (продається скрізь для випічки), застелив дно фундуком (лісовими горіхами), далі вилив шоколад, і дочекався коли він остине.

В мене вийшов відмінний шоколад, який 100% без хімікатів, тому що інгредієнти були перевірені + він танув моментально на пальцях, що свідчить про те, що це якісний шоколад. Правда трохи відчувається цукор, тому що мішав ложкою, а нею важко вимішувати.

Все робив на око (ваг не знайшов), мірними стаканчиками, але як мені казали що спортити не можливо.

Це не для лінивих! Не прокатить засиапти все й піти спати :) треба постійно "танцювати" біля плити, помішуючи масу.

PS: Я не повар, на все пішло в мене десь біля 2 годин.

Є ще в мене рецеп молочного шоколаду, як зварю, то відпишу рецепт потім, ще всіх інгрідієнтів нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...