Перейти до змісту

Шукаємо торгового агента


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

Компанія "Санта-Україна" (ТМ "Санта-Бремор") відкриває вакансію торгового агента.

Вимоги:

Освіта вища (не дурфак)

Вік від 25 років.

Досвід роботи на посаді торгового агента не менше 1 року.

Відповідальність, чесність.

Комунікабельність та чемність.

Грамотна розмовна українська мова.

Базові знання програм: 1С v8, табличних редакторів типу EXEL, e-mail.

Бажано (але не обов"язково!) - наявність авто.

Стаж роботи на попередній посаді - не менше 0,5 року (тобто якщо на попередній роботі ви відпрацювали менше 0,5 року - проходьте повз)

Готовність до поїздок по Волинській області та в м. Рівне (в межах робочого дня)

Умови праці:

Хто працював торговим агентом, той знає які там умови - особливо нічим не відрізняються.

Рівень ЗП:

Ставка+бонуси, зазвичай не менше 2000 грн. Сильно залежить від результатів роботи, якщо друшляти - навіть до 2000 не дотягнете, якщо відповідально ставитесь до обов"язків - матимете регулярно більше.

Подана вище інформація - лише орієнтовна, не виключено що на співбесіді з директором ви почуєте багато нового.

Адреса для надсилання резюме:

[email protected]

P. S. Мопед не мій, тому будьте готові що на деякі питання я відповіді тут не надам. Для цього є співбесіда.

Прохання не флудити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UPD

Базові знання програм: 1С v8 (не критично), табличних редакторів типу EXEL (критично), e-mail (критично).

Виводити звіти в 1С навчити недовго, а отримувати, обробляти і надсилати керівнику звіти у табличному редакторі - за 10 хвилин не навчиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обично їх звільняють ....цих торгових ....а запит такий як на ПИЛИП МОРІС чи СОСА-СОLA!!! чьо так не пойму............

Санта-Бремор - не остання контора, продукція не нижнього цінового діапазону, ТП повинен "тримати марку". Запит такий - тому що хотів максимально висловити вимоги, в інших випадках вам би ці вимоги висловили б "по телефону", по якому повідомили б що "приходьте на співбесіду, все дізнаєтесь". Людина не хоче витрачати свій час і час кандидатів впусту. Не бачу нічого "завищеного". Чи хтось боїться Екселя та мейла?

Якщо ви не відповідаєте якійсь вимозі - не означає що не варто надсилати резюме. Пробуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трохи далекий від цього, цифр не маю. Знаю що залежить від відсотка виконання плану, відсотка повернення, від кількості активних точок і тп. Якщо дуже потрібно дізнатись більш детально - можу в ПП надати номер телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...