Перейти до змісту

Прийму (сік, пиво) неробочу продукцію Ассистент


Sanver

Рекомендовані повідомлення

а можете уточнити, які саме пристрої цікавлять? начебто є десь часи і термометер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можете уточнити, які саме пристрої цікавлять? начебто є десь часи і термометер

і те і те візьму 0665359951 Аська 607116466

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є електронний записник в робочому стані...

ціна питання? а навіщо робочого продавати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

тема все ще актуальна - пиво=нероб.Асистент)) пропонуйте, можливо навіть за гроші, якщо адекватно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема все ще актуальна - пиво=нероб.Асистент)) пропонуйте, можливо навіть за гроші, якщо адекватно

Будь яку продукцію Асістент!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

а можете уточнити, які саме пристрої цікавлять? начебто є десь часи і термометер

прийму

неробочу продукцію Ассистент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема все ще актуальна - пиво=нероб.Асистент)) ...

)))))) ага, тільки пиво не забудь взамін принести людині, а то мої знайомі до цих пір, тобою обіцяну, пачку соку за клітку чекали б. Та пусте, я їм сама від тебе передала, так що користуйся на здоров"я ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема все ще актуальна - пиво=нероб.Асистент)) ...

)))))) ага, тільки пиво не забудь взамін принести людині, а то мої знайомі до цих пір, тобою обіцяну, пачку соку за клітку чекали б. Та пусте, я їм сама від тебе передала, так що користуйся на здоров"я ;)

я говорив що принесу сік, я ж людина, міг помилитися, а ви замість того щоб підтримати відразу встали на рога, як мені після цього загладити провину, якщо ви сказали не потрібно і поклали трубку, це ви не дали змогу людині виправитись, а в цьому і ваша провина!!!! А за сік і пиво, ніхто ще не жалкував з тих з ким було діло. Я і зараз готовий загладити свою провину, лише дайте адресу чи телефон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...