Перейти до змісту

загублено телефон


amid111

Рекомендовані повідомлення

Зранку, близько 8:00 знайшов мобільний телефо Nokiа, район 5- ої школи, навпроти світлофора (поворот на Грибоєдова).

Якраз позаду мене йшов дядько міліціянт. Каже, мол пішли - заяву напишеш і т.д. Я запропонував йому інший варіант. З телефону подзвонили абоненту "Батя", сказали що телефон в Райвідділі в чергового.

Так що в кого знайомі, друзі та інші згубили зранку мобілу Nokiа - він там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Тиждень тому загубив телефон к800і Соні Ерикссон біля почти на вул.Гордиюк перехрестя. Хочаб хтось подзвонів, Я на нього ще в вечері дзвонив, а потім його виключили. Я б його подарив би тому хто знайшов, карту хоч би віддали. Шо за люди бідові!!!!! Є імей, мож в міліцію написати? Чи вже тиждень пройшов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиждень тому загубив телефон к800і Соні Ерикссон біля почти на вул.Гордиюк перехрестя. Хочаб хтось подзвонів, Я на нього ще в вечері дзвонив, а потім його виключили. Я б його подарив би тому хто знайшов, карту хоч би віддали. Шо за люди бідові!!!!! Є імей, мож в міліцію написати? Чи вже тиждень пройшов?

не варто морочитись - телефон дешевий, тим паче, він згублений.

а сімку можна відновити.

також порада - не ставити запит пин коду - при згубі телефона, якщо його знайде порядна людина, то скористується сімкою, щоб знайти власника телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зв’язку з вступом в дію нового Кримінально-процесуального кодексу відповіді на запити до операторів мобільного зв’язку на пелінг телефону надаються тільки при відкритті кримінального провадження по тяжким злочинам. Зараз телефони в міліції не шукають взагалі, немає значення чи вкрали, згубив, втопив....уплив, незалежно від ціни телефону. Такшо з 100% гарантією тобі кажу купляй новий телефон, а про той навіть не вспоминай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зв’язку з вступом в дію нового Кримінально-процесуального кодексу відповіді на запити до операторів мобільного зв’язку на пелінг телефону надаються тільки при відкритті кримінального провадження по тяжким злочинам. Зараз телефони в міліції не шукають взагалі, немає значення чи вкрали, згубив, втопив....уплив, незалежно від ціни телефону. Такшо з 100% гарантією тобі кажу купляй новий телефон, а про той навіть не вспоминай.

Якщо це так - то на ринку зявится багато крадених телефонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиждень тому загубив телефон к800і Соні Ерикссон біля почти на вул.Гордиюк перехрестя. Хочаб хтось подзвонів, Я на нього ще в вечері дзвонив, а потім його виключили. Я б його подарив би тому хто знайшов, карту хоч би віддали. Шо за люди бідові!!!!! Є імей, мож в міліцію написати? Чи вже тиждень пройшов?

не варто морочитись - телефон дешевий, тим паче, він згублений.

а сімку можна відновити.

також порада - не ставити запит пин коду - при згубі телефона, якщо його знайде порядна людина, то скористується сімкою, щоб знайти власника телефону.

На телефоні стояв захисний код. А Сім була без пін кода. Хоч радує одне що його прийдется їм перешивати щоб обійти код разблокування))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зв’язку з вступом в дію нового Кримінально-процесуального кодексу відповіді на запити до операторів мобільного зв’язку на пелінг телефону надаються тільки при відкритті кримінального провадження по тяжким злочинам. Зараз телефони в міліції не шукають взагалі, немає значення чи вкрали, згубив, втопив....уплив, незалежно від ціни телефону. Такшо з 100% гарантією тобі кажу купляй новий телефон, а про той навіть не вспоминай.

Якщо це так - то на ринку зявится багато крадених телефонів.

А їх там і так хватеє, я купив нокію Е52 походив день, і щось вона мене по душі шкребла, повернув її баризі, то він мол як так , а я бляяха вот так, не пре вона мене , і мереже то є то нема.

Корече через два дні , дзвінок ми з міліції треба зустрітись, а не пойняв , вроді не нарушав.

Забив стрелку в людному місті, прийшли двоє, але посвідчення Справжне було в оного, другий типу помічник порядку.

Показує листок А4 а там мій номер і імей нокії яку я купив , і яка в розшуку , і питають зразу, де телефон?,

Я, як де, продаєця чесним баригою контейнер таки йто, в мене він був сутки , я зробив пару звоників, і повернув.

Хлопці сказали що знають що він був сутки в мережі і приблизно де я зним ходив.

Фініту ля комедії я не бачив, панове міліціянти пішли задавати питання чесному баризі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...