Перейти до змісту

Інфрочервоний барьер


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

хто знає як зробити з простої мишки ...

потрібно що б ловило на відстані 1-2м не більше

чи ефективніше було б купити інфрачервоний датчик.

перевіряв мишка загоряється на відстані 40см. але непередає сигнал на курсор ... ну все ж таки сигнал іде ...

якщо неможливо з мишки зробити барьер. то можливо лазер і фототранзисторні синхронізатори мені допоможуть ... лазер теж є в наявності ....

ПОТРІБНО ПРИ ПЕРЕРИВАННІ СИГНАЛУ ЗВУЧАВ ЗВУК .... І ВСЕ ...

кіт ходить в туалет але ніяк неможе піти в коробку. якщо буде датчик то мабуть буде простіше його приучити ... можливо хтось таке практикував ....

чи вартує робота ... вичинки =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи на базарі в ветеринарній лавці спеціальний аерозоль, і не треба нічого видумувати :) Вартість - десь в межах 20 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недіє ... клали часник цибулю .. ставили миску з їжею ... все насмарку .. =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коту, щоб зрозуміти, що тут місце треба чути запах, кхм, ехкрементів, нічо інакшого імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

я свого дресирував так: КІТ щось не так зробив - получив по вусі, а я "клацнув" пальцями. так робити кожного разу коли провиниться ваш улюбленець. пройде 2-4 тижні , і коли ви забажаєте щоб кіт не робив того або іншого (у мене любив на стіл вилазити під час трапези) Клацніть пальцями і він все зрозуміє.

на рахунок туалету де інде... тут важче. Дуже важливо щоб наповнювач котеТуалета завжди був свіжим(без екскриментів).я свого брав "за бари" приносив до його місця "аварії" давав по вухах і плюс вище зазначене виховання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SLA аватарка насторожує...a little )

=))) ава просто так. в душе я очень добрый, но когда вижожу .... жжесть =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадав анекдот :

Одна сімя ніяк немогла від учити кота ходити у туалет в ..тапкі. І от зустрічається той чоловік із своїм знайомим. Розказує про ту халепу, а той йому; а ти його носом- туди куди він у туалет ходить і він перестане... Пройшов деякий час і знов вони зустрілись. Ну порадчик і питає як там справи з котом, а той йому: ну кіт так і далі у тапкі ходить...а потім сам тикається туди носом і йде собі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жостко все :)

Проще просто коту намочить туалетную бумагу, с его сцаками, и положить ее куда нада, и показать коту, если кот не дурак сообразит сразу что к чему, а бить и так дальше.

Коту реально пофигу что у вас там ковры, тапки и так дальше, вас же не толкли носом в сцаки родители и не били когда вы сходили в штаны :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...