Перейти до змісту

Куплю "один день" на подъемники из абонемента в Буковеле


LonelyPainter

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте,уважаемые форумчане. Очень хочется в Буковель на лыжи, но сейчас покупать абонемет - это существенный удар по кошельку, ибо один день удовольствия обойдется 336 грн.=) Может кто-то поступил более умно, и купил абонемент на 6-14 дней еще заранее, то буду рада найти Вас =) Готова выкупить "один день" для поездки на лыжи по цене: стоимость абонемента/количество дней. =) Буду благодарна, если кто-то откликнется. Компания намечается большая, думаю друзья будут тоже не против выкупить спуски, если найдутся "продавцы". Заранее спасибо=)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант купити акційні абонементи на день зі знижкою 30%. Треба встигнути придбати скі-пас до 9.00, врахуйте, що в одні руки-один абонемент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант купити акційні абонементи на день зі знижкою 30%. Треба встигнути придбати скі-пас до 9.00, врахуйте, що в одні руки-один абонемент.

Дякую, варіант розглядали, але проблема в тому, що їдемо в суботу (вихідні дні знижки 20%), а не в п'ятницю (знижка 30%).

Якщо хтось готовий продати 2 дні, буду рада, оскільки відпочинок планується на 2-3 дні =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...