Перейти до змісту

Оцініть конфігурацію комп'ютера


Рекомендовані повідомлення

Взяв на дніх я собі нову машину, хочу почути ваші коменти чи нормальна

CPU AMD Athlon 64 X2 4400+ Box AM2 1mb

MB Asus M2N-SLI Deluxe (AM2,nF570,2000,DDR2,SATA,Raid,PCI-E,1G)

DDR2 RAM Kingston PC-2 667

HDD 250Gb Samsung 16mb HD252KJ 7200 SATA2 T166

VC Sapphire ATI R-X 1950 XT 256MB DDR3, 256 bit, 2xDV I ViVo Dual Slot Fan Cooler,625Hz/900MHz

ВОТ :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клево, теперь без проблем сможешь интернет юзать..

Ги-ги.

А памяті скільки? Гіг чи два?

А вінт треба було більший брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і за скільки ти його взяв? ;)

Про це вже питали. Чи варто дублювати питання? Якщо автор топіка захоче, то відповість і на перше питання ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про це вже питали. Чи варто дублювати питання? Якщо автор топіка захоче, то відповість і на перше питання ;)

Нє пЄнісь дЄточЬка, лопнЄш ;)

Бан на 14 днів за порушення пунктів 2.3, 2.4 та 4.4 Правил конференції "Залізо/Hardware"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тачка что надо!!! а ты еще одну видяху будешь покупать х1950ХТ? если да то переплаченые 20 баксов за SLI режим себя оправдают! полная копия твоей мамки только без SLI режима - M2N-E (NF570, пасивное охлаждение). а так я балдею от двуядерных процов АМД, так что тачка бомба (ИХМО конечно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую. на рахунок другої відяхі пока нескажу. ця покащо мені дуже подобається. супер. можливо з часом і поставлю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мощный комп, на годик для требовательных игрушек должно хватить.

То что 2 гига взял памяти - правильно, сейчас память дешевая, да и вообще оперативки много не бывает :D

Видеокарта - не могу сказать плохого, это смотря сколько за нее отдал. Вполне приличная видяха выше среднего. Только тайминги у нее какие-то не такие... ИМХО показатели должны быть 621/1440 MHz. Или может это обрезанная какая?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мощный комп, на годик для требовательных игрушек должно хватить.

То что 2 гига взял памяти - правильно, сейчас память дешевая, да и вообще оперативки много не бывает :D

Видеокарта - не могу сказать плохого, это смотря сколько за нее отдал. Вполне приличная видяха выше среднего. Только тайминги у нее какие-то не такие... ИМХО показатели должны быть 621/1440 MHz. Или может это обрезанная какая?...

на рахунок памяті це точно. а за відяху віддав 1100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Тачка что надо!!! а ты еще одну видяху будешь покупать х1950ХТ? если да то переплаченые 20 баксов за SLI режим себя оправдают! полная копия твоей мамки только без SLI режима - M2N-E (NF570, пасивное охлаждение). а так я балдею от двуядерных процов АМД, так что тачка бомба (ИХМО конечно).

Хм... поправочка. Радеони SLI не підтримують, в них Crossfire режим взагалі то. І 20 доларів окуповлююють додаткові функції крім SLI. Наприклад додаткова мережева картка, чи ще 2 юзб і так далі!

А на рахунок питання власника комп'ютера, то загалом непогано, але відео просто не адекватно підібране. Серія GeForce 8600GTS в ту саму ціну, але потужніша і підримує останні технології на апаратному рівні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

другий раз за день почистив тему. Ще одне повідомлення не по темі і буду банити всіх підряд, не розбираючись хто правий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...