Перейти до змісту

проДам Рідке крем-мило


Penja78

Рекомендовані повідомлення

Продаю рідке крем-мило з гліцерином виготовлене в Німеччині.На розлив.Коштує 1 л.-10 грн.,0.5 л.-6 грн.Зараз в наявності морський аромат.

post-12914-0-42616200-1327519643_thumb.j

post-12914-0-14027200-1327519661_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби потім від цього мила шкіра на руках не позлізала... Що за мило таке? Якийсь німецький сайт, що хоч щось пояснює, виробник...інформації ж дав мінімум! От мені відверто кажучи незрозуміло, що це точно з Німеччини, а не з Китаю. Бадяга якась, чесно.

Це випадково не залишки автохімії, що ти продавав? http://board.lutsk.u...entry1052523465 пост 14:

Залишились тільки з продукції К-2 Польща орієнтовно 1л.-20 грн.А є іще для безконтоктного миття Венол 5 л-100 грн.Як якість не вкурсі сам не користуюсь автошампунями,є класний замінник рідке крем мило з гліцерином,після нового року буде його дуже багато,якщо цікавить можу сказати ціну,сам тим милом миюсь і машину мию якість просто супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не позлазить це точно прикаліст ти вже сам користуюсь десь 8 місяців,можу зустрітись глянеш.Читай уважно те що ти копіював і прислав Залишились тільки з продукції К-2 Польща орієнтовно 1л.-20 грн.А є іще для безконтоктного миття Венол 5 л-100 грн.Як якість не вкурсі сам не користуюсь автошампунями,є класний замінник рідке крем мило з гліцерином,після нового року буде його дуже багато,якщо цікавить можу сказати ціну,сам тим милом миюсь і машину мию якість просто супер. Там ясно написано крем-мило з гліцерином,а де ти бачив шампуні з крем-милом і гліцерином,шапуні з автохімії бувають тільки з воском який придає блиск автомобілю. Я просто запропонував людині один варіант як такий,сам цим милом все мию.Повір ніхто тобі не зможе доказати що якийсь товар з Німеччини тому що він везеться контрабандою а не легально.Якщо його превезти легально ціна сам розімієш яка буде.Ти купи і попробуй а тоді говори що бадяга.Заради принципу можу безкоштовно відлити грам 100 і переконаєшся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

На жаль на даний момент перебій з поставкою,коли вирішиться це питання не в курсі,прошу закрити тему,жалобу відправив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...