Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В звязку з згортанням виробництва мобільних телефонів BenQ-Siemens по місту велика пропозиція цих апаратів як на мене по досить демократичним цінам хоча й з 6 м. гарантією, якщо хтось має зокрема враження про EF81 поділіться, цікавить також думка щодо подальшого гарантійного обслуговування цих апаратів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ME75 зараз в районі 400 грн. коштує. Якщо порівняти скільки коштував аналогічний по функціональності CX65 2 роки назад, то знижка більш ніж відчутна :-)

EF81 - це вже трохи інша історія. Телефон 3G. Апаратна частина взагалі класна, але програмно телефон сируватий. Якби виробництво не згорталося, то була б надія на те, що через деякий час софт доведуть до потрібного рівня. А так лишається сподіватися лише на ентузіастів, які розбірали й пропатчили Siemens вздож і поперек :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EF81 - це вже трохи інша історія. Телефон 3G. Апаратна частина взагалі класна, але програмно телефон сируватий. Якби виробництво не згорталося, то була б надія на те, що через деякий час софт доведуть до потрібного рівня. А так лишається сподіватися лише на ентузіастів, які розбірали й пропатчили Siemens вздож і поперек :-(

Я думаю дождаться будет нереально. EF81 произведен компанией qualcomm, подобный аппарат только SGX75. Врядли этузиасты их будут копать. Лучше обратите внимание на Е71. Честный Сименс внутри. Со всеми вытекающими последствиями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EF81 - це вже трохи інша історія. Телефон 3G. Апаратна частина взагалі класна, але програмно телефон сируватий. Якби виробництво не згорталося, то була б надія на те, що через деякий час софт доведуть до потрібного рівня. А так лишається сподіватися лише на ентузіастів, які розбірали й пропатчили Siemens вздож і поперек :-(

Я думаю дождаться будет нереально. EF81 произведен компанией qualcomm, подобный аппарат только SGX75. Врядли этузиасты их будут копать. Лучше обратите внимание на Е71. Честный Сименс внутри. Со всеми вытекающими последствиями.

різниця в ціні між EF81 і Е71- 130 грн. але перший в металі, камера діло таке - але 2 м.п., екран захищений патамушо жаба, але ціна 560 грн за Е71 досить приваблива, правда ЕДЖа немає ні там ні там, і ще мене гризе що телефони які розпродаються в терміновому порядку звезені з усієї європи до нас, перепрошиті - і як наслідок невідомо наскільки вони стабільні в роботі, і що з ними робити коли заглючать

:jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня

В Луцьку найдешевшого МЕ75 я бачив на варшавці за 440грн. Якщо ти знаєш де можна купити за 400 - підкажи, буду вдячний!

В одному Київському інтернет магазині він був за 380 грн, але нема в наявності (і мабуть вже не буде)

А так телефон мені дуже подобається, нормальний акумулятор, аскетичний набір функцій, пило- ударо- вологозахисний корпус. Саме те що мені треба :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Л.Українки вроді в Diawest бачив Siemens C75 за 405, а ME75 за 415 грн. На мою думку доцільніше вибрати саме ME75. По функціоналу вони майже ідентичні. В ME75 захищений корпус, менше витирається, менше царапається, але трохи проблеми з задньою кришкою. Також в нього краща батарея.

А щодо проблем з прошивками - то хіба це проблеми? Глюки ранніх версій вже усунуто. Купляєш телефон. З нового робиш backup. Потім можна витворяти що завгодно - завжди можна повернутися до початкового стану. Я в перший же день злив би фуллфлеш і прошив на останню доступну версію.

E71 мені не подобається своїм зовнішнім виглядом :-(. Заявляють, що отой "рідкий метал" не запацюється пальцями, а в мене складається враження що все навпаки. То лише моя суб'єктивна думка, може комусь і подобається, а мені до смаку щось більш класичне. Можна в люміньовому корпусі :-). По начинці ж досить таки непогано. Пристойний екран 240х320. Камера середньої паршивості 1,3М. Підтримка карт пам'яті, mp3, радіо... та інші атрибути сучасного телефона. Телефон такого рівня мав би коштувати доларів з $200, а тут його продають за ~560 грн. Досить вдала покупка.

А можна викинути ще пару грн. і взяти EF81. Все-таки, вже йде пора 3G. Такий телефон в мого друга і я мав можливість трохи побавитися. Якби то була не "розкладушка" і схожість з RAZR V3, взяв би й собі :-) Залізо в цьому телефоні пристойне. Програмно хоч і сируватий, але старшних глюків не помічено. Деякі незручності є, але з ними можна миритися. Платформа Qualcom використовується в телефонах інших фірм. Є сподівання, що софт під них буде. Тим більше, що там стоїть різновид Linux.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу трохі спостережень:

Був у мого друга СХ70 так він спочатку нормально пахав ну глюки були коли память заб"еш на максимум так підвисав страшно в нього менше мегабайта ніколи не було забито бо висіти починав! Ну потім якось глючити почав проблеми з Сеттю були потім то включався то ні, підвисав страшно ну перепрошили його ну вроді пахав но всерівно підвисав, деколи виключався, ну він швидко його продав на базарі! Другій сіменс в мого знакомого С60 так вот пахав він вроді нармально і зараз паше тоже! Але глюк такий прошивка в нього злітала стабільно три, чотири рази на рік (просто виключався і вже не включався), прошивали і пахав дальше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА скільки жигуль не модифікуй - він як був жигуль, так є жигуль.

Чому такий рейтинг, чому банкротство??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троє моїх знайомих користуються МЕ75 вже пів року, кажуть шо глюків нема (прошивки вони не міняли),правдв скаржаться на тормознутість (довго стартує, після старту довго смски і тел. книжку відкриває) і акумулятор малувато тримає як для такого об'єму 3-5 днів.

Але за такі гроші наврядчи шось вигідніше можна знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу вам так як тількі почали випускати Сіменси з кольоровими дисплеями так і почались глюки!( це мої спостереження). Просто сам колись мав Сіменса С35і і неглючив він, ше мої знайомі мали МЕ45, С45, С55,С25,S45 і глюків там ненаблюдалось!

ЗІ: хочу вас спитати Хто юзав Сіменси SL45, SL45і просто я сам колись хотів брати, як працють, чи є глюки?

Цей чорнобілий сіменс з екраном 101*80, має ММС слот, і читає мп3 вот шо я про нього знаю! Розкажіть хто юзав цікаво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SL45 я юзал. Как впрочем и еще кучу сименсов и не только. На сегодняшний день абсолютно неактуален. Радио нет, усб нет, корпус облазит ужасно. Хотя на своё время был можно сказать революционный аппарат. Прошивка 56-я последняя. Для меня сименсы закончились на 45-й серии(ME45 и S45). Потом умерли, хотя были потом и С55 и М55 и СХ65.

ЗЫ Всё естественно ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був колись C35i. Працював добре. Він і досі живий, але інколи може підвиснути. Зображення є, працює, вхідні приймає, але натискуєш кнопки - жодної реакції. Виймаєш батарею, включаєш і телефон знову нормально працює. Але таке не часто трапляється. Може бути 2 рази на місяць, а може й раз на 3 місяці.

Вже близько 2 років користуюся Siemens S55. На свій час взагалі класний телефон. Німецький бізнес-клас, що тут ще скажеш? Кольоровий, IrDA, Bluetooth, MMF з голосом... На телефон є купа патчів, які з успіхом й використовую. Не склалося лише зі збільшенням пам'яті. Голосовий набір пропав, вільної пам'яті добавилося, але й глюки з'явилися. Повернув назад.

Телефони на платформі EGOLD взагалі класними були.

З переходом на SGOLD Siemens втратив позиції. Прошивки були надто сирі. Потім з якістю проблеми почалися. CX65 i CX70 апаратно такі самі. Різниця лише в прошивках. Перші CX65 роблять супер, а з кількома мені відомими CX70 - проблеми. Причому переважно апаратні. 2-3 рази впав і глюки починаються. Один взагалі помер. Треба перекатати проц і флешку.

З ME75 одним також проблеми були. Купив знайомий новим, але акумулятор не тримав. На добу вистачало. Поміняв батарю по гарантії. Потім виключався. Потім ще щось там було... Поки не зробив розгін в магазині і не поміняв телефон, нічого не мінялося. Поміняв - телефоном не міг натішитися. Більш як пів року без проблем працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товарісчі! якщо можна прошу повернутись до зясування доцільності купівлі двох конкретних моделей EF81 на Е71, та поділитися враженнями людей які ними користувалися, ремонтували, знають людей які цим займалися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично у меня больше позитива осталось от Е71. Но я нелюблю раскладушки и слайдеры. И по дизайну Е71 както посовременнее ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично у меня больше позитива осталось от Е71. Но я нелюблю раскладушки и слайдеры. И по дизайну Е71 както посовременнее ИМХО

якщо чесно то в мене також він легший компактніший і крім того на 25 американських папірців дешевше, але ще подумаєм................. :hug: можливо ще в ціні впадуть або хтось на них тут гадостів понаписує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо справа в ціні, то можна взяти E71. Стара, перевірена часом платформа Siemens. В міру загальмований, але цілком нормальний телефон. Собі б такого не брав - не подобається його дизайн :-(

EF81 - більш цікава моделька. Тут тобі й 3G, стильний корпус та багато різних переваг... Трохи великуватий, зато клавіатура не може не викликати зацікавлення. До того ж - зручна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если нравивится сименсовская платформа но не нравится дизайн Е71-го, тогда можно взять EL71. По дизайну похож на EF81, а по железу на Е71.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EL71 - симпатичний телефончик, але слайдер :-(

Мені подобаються класичні моноблоки. Оті всякі розклачачки, слайдери - гарно, але це зменшує надійність телефона. Он на днях міняв на SL65 шлейфа. Порвався :-(

Свій погляд у виборі телефона я зараз спрямував би в сторону Sony-Ericsson. На Benq-Siemens варто звернути увагу тоді, коли є бажання взяти недорогий, але хороший телефон. За співвідношеннями ціна/якість Siemens попереду.

Если вам нужен телефон только для звонков, и вы не планируете синхронизировать его с ПК, использовать в качестве мр3-плеера, минимально пользоваться камерой, но требуется, чтобы аппарат интересно выглядел, то на BenQ Siemens EL71 стоит посмотреть. За 450 долларов вы получите аппарат для звонков, возможно, чего-то большего. Аппарат поступит в продажу в апреле. Судя по предварительным заказам, спрос на него дистрибьюторы прогнозируют умеренный, что означает достаточно быстрое снижение цены до уровня в 350-400 долларов. Этот уровень может быть достигнут к лету, а учитывая тяжелое положение компании на рынке и растущие убытки, думаю, преодоление рубежа в 300 долларов станет возможным уже в июле-августе. С этого момента модель в принципе может стать интересной, если, конечно, хотя бы часть недостатков программной части удастся искоренить.

Аналогічна по функціоналу Nokia точно менше як на $300 не потягне. А тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєї дівчини EF81, девайс непоганий, як за 700 грн, але є декілька маленьких неприємностей: по-перше, на екрані остаються сліди від клавіатури (від резинових вставок на кнопках), зпочатку вони витираються, але після довгого використання екран царапається і сліди не стираються. По-друге: при закриванні\відкриванні телефон 2 рази щолкає (відкривається у 2 положення: під ~90 градусів, і повністю), то з часом відкривання телефона перетворилось у один сплошний щьолк, а пізніше його почало заклинювати. Легко царапається металеве покриття корпуса. Ну і глюки з прошивкою :) . А так телефоном задоволена :);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєї дівчини EF81, девайс непоганий, як за 700 грн, але є декілька маленьких неприємностей: по-перше, на екрані остаються сліди від клавіатури (від резинових вставок на кнопках), зпочатку вони витираються, але після довгого використання екран царапається і сліди не стираються. По-друге: при закриванні\відкриванні телефон 2 рази щолкає (відкривається у 2 положення: під ~90 градусів, і повністю), то з часом відкривання телефона перетворилось у один сплошний щьолк, а пізніше його почало заклинювати. Легко царапається металеве покриття корпуса. Ну і глюки з прошивкою :) . А так телефоном задоволена :);)

сасіб за інфу, самсунга продав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От через що я недолюблюю "розкладушки". Siemens не вміє їх класно робити. Хоча EF81 і є найкращою в цьому плані. На CF62 екран взагалі страшенно витирався. CF65 лише в однієї знайомо. Там ніби нормально, але вже застаріла трохи модель...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...