Перейти до змісту

Міні-ігра


RomanuZ

Рекомендовані повідомлення

Основна помилка напевне в тому що продавав через свій сайт... а не через видавця шароварних (Alawar,Realor,BigFishGames, Reflexive ... ) іграшок (хоча дану гру напевно не взялись би видавати).

Хоча й видавець забирае 50 процентів грошей зароблених гамою, але надає досить вагомі послуги : розкрутка, реклама, продаж, свою систему захитсу ...

Не зміг вийти на видавців :smile-zachot:

Хоч і хотів.

Згідний був віддати >50% за послуги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FairyFields2.

Керування в грі однією клавішею - ПРОБІЛ. Нажимати коли рамочка зверху посередині екрану находить на потрібний колір.

Оригінальна задумка :)

Якщо ти на рахунок однієї клавіши, то це умови конкурсу. :) А взагалі в цій грі можна ще керувати мишею(в версії не для конкурсу) клікаючи на палітрі кольорів або зразу на полі! :)

Трохи це скільки? І де? :smile-zachot:

Цікаво просто скільки можна заробити на класичних іграх...

100 баксів :)

Звичайно я розраховував отримати значно більше

В гри був свій сайт

Серійні номери продавав через http://regnow.com

Заробити на таких іграх дуже непросто...

Доречі, хакери зробили кейген через тиждень після презентації:)

Хм... врядчи це були справжні хакери :) напевне захист був не досить вдалим! А Хакери звернули б увагу на цю гру, якщо б вона була б досить популярною. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти на рахунок однієї клавіши, то це умови конкурсу. :smile-zachot: А взагалі в цій грі можна ще керувати мишею(в версії не для конкурсу) клікаючи на палітрі кольорів або зразу на полі! :)

Ні я про саму ідею гри. Такої раніше не бачив.

А мишою грати мабудь зручніше...

Хм... врядчи це були справжні хакери :) напевне захист був не досить вдалим! А Хакери звернули б увагу на цю гру, якщо б вона була б досить популярною. :)

Я і не старався зробити супер захист. Сподівався на чесних шанувальників шашок:)

Було близько 3000 скачавунь за тиждень, після того як оплатив рекламу.

А кейген я сам знайшов через astalavista.box.sk

Можливо взламали і не справжні хакери, а якийсь юний талант:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не перша в Луцьку. я пишу на delphi, колись написав ігрулю по відстрілу вчителів, пробував танчикі... але не закінчив... навіщо придумувати велосипед? попробуй зробити щось нове, що раніше ніхто не чув. тоді це буде МЕГА ігруля

Дада :smile-zachot: Але придумати щось нове в даний час майже немождиво:) все нове - забуте старе :)

прада бувають шедевры ... Вот всым выдома ZUMA - маленька собі іграшка ... а це був хіт і заробила вона приблизно 10 млн. баксів!!! :) Був штат 5 працівників в PopCap а тепер 50 :) А їх дітище (двіжок на якому вони пишуть став безкоштовним)...

Взагалі сфера казуальних ігр дуже цікава фі вона іде до свого розквіту... Скоро все більшу казуальну нішу займуть 3Д ігри, і саме нові а не варіації на тему... старого в 1000... варіанті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні я про саму ідею гри. Такої раніше не бачив.

А мишою грати мабудь зручніше...

Так, ідея класна але все ніяк руки не доходять намалювати класну графіку і наробити кучу рівнів. Доречі рівні в цій грі не тільки заповнений прямокутник - є щей з різними дорожками та "острівцями" з плаваючими між ними проходами. :)

Можливо, коли буде вільний час від роботи та замовлень, то дороблю та дам якомусь дистрибютору - хай продає. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Avatar - НуНУ:) приїжай на роботу а то скучно....

Будем на обіді наводити порядок в ФеріФілдс :) Вистачить відпочивати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще народ хто пише ігри, чи намагаеться це робити ?

Можливо є дизайнери (моделери, текстурщики, аніматори) кого це ціквавить?

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...