Перейти до змісту

запрошуємо на постійну роботу


friday1

Рекомендовані повідомлення

компанія"Новітні Телекомунікації України" у місті Луцьку запрошує на постійну роботу на вакансії:

торговий представник (розклеювання,рознесення рекламного матеріалу).вікових та освітніх обмеженнь нема.можливий плаваючий графік.

телефонний оператор (реклама в телефонному режимі)вікових та освітніх обмеженнь нема.

монтажники локальних мереж (прокладання кабелю від ТКД до ПК абонента)Д/Р вітаєтся.робота постійна,повна зайнятість.

З/П за результатами співбесіди.

співбесіди проводятся -ТЦ "ГЛОБУС",409 кабінет (в робочі дні) о 10.00-монтажники

о 17.00-телефонні оператори,торгові представники.

телефон для довідок 29 04 93

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зарплата яка?

2-3 тис. гривень. Але все залежить від вас, можна заробити більше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-3 тис. гривень. Але все залежить від вас, можна заробити більше!

Я так зрозумів,що зарплата від виробітку і це ви вказали максимум (соррі,середню ЗП), а є якийсь мінімум на що люди можуть розраховувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто за розклеювання рекламного матеріалу з/п 2000грн? І ще: реклама в телефонному режимі - це як? Будь ласка детальніш. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, шось цікаве? Хто що взнав, відпишіться!

А взагалі дивно, телефон не відповідає. Або хтось збиває. Для чого ж тоді він був даний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, шось цікаве? Хто що взнав, відпишіться!

А взагалі дивно, телефон не відповідає. Або хтось збиває. Для чого ж тоді він був даний?

телефон потрібен щоб звонити до клєнтів (причому просто по тел. довіднику і робити відмітки,хто вже користується інетом а хто ще ні), при чому я помітив,що відмітки вони все-таки не роблять,бо раз в тиждень телефонують,взнають що я задоволений інетом від київстар і на тиждень пропадають,через тиждень ситуація повторюється. Я не маю на увазі конкретно цього роботодавця,але принцип думаю той самий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-3 тис. гривень. Але все залежить від вас, можна заробити більше!

Це якщо робити до ночі, без вихідних, без обіду - і то, заплатять не все (знайдуть, за що оштрафувати та недоплатити) :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...