Перейти до змісту

проблемы с Iphone


Рекомендовані повідомлення

так есть айфон 4 с ос 5,00 не джайлбрейкнутый

он собакак дикая не синхронизируется с айтюнсом, кнопка применить неактивна(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Синхронізуєш по кабелю чи через WIFi?

по кабелю(((

подключаю айфон к айтюнсу его видит, добавляю рингтоны, видео, музыку, а кнопка применить не активка

хотя подключаю старенький 3г 4.2.1 и все работает на ура((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ITunes самий новий? Спробуй через WiFi, хоча пишуть, що перша синхронізація має бути через кабель.

Ну і попробуй другий порт, в мене кілька апаратів (не IPhone) відмовлялись працювати на порті в якому був інший телефон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ITunes самий новий? Спробуй через WiFi, хоча пишуть, що перша синхронізація має бути через кабель.

Ну і попробуй другий порт, в мене кілька апаратів (не IPhone) відмовлялись працювати на порті в якому був інший телефон

ві фі немає)) попробую в другому компі дома,

синхронізація не перша так як мені людина скидала вже на нього інфу й музику) але з свого компа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо комп робочий, то може бути залочено адміном.

В мене на роботі комп не дає підключити мій НТС, так само на компі колеги його такий же НТС не підключається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо комп робочий, то може бути залочено адміном.

В мене на роботі комп не дає підключити мій НТС, так само на компі колеги його такий же НТС не підключається.

не комп нормальный це точно бо в мене права адміна й 3г нормлаьно працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"синхронізація не перша так як мені людина скидала вже на нього інфу й музику) але з свого компа"

поэтому и не синхронизирует...

телефон можно синхронизировать только с одной библиотекой айтюнз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"синхронізація не перша так як мені людина скидала вже на нього інфу й музику) але з свого компа"

поэтому и не синхронизирует...

телефон можно синхронизировать только с одной библиотекой айтюнз...

так й шо мені робити?

та й по суті просто дані стерло й все але синхронізацію б провело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поэтому и не синхронизирует...

телефон можно синхронизировать только с одной библиотекой айтюнз...

Не совсем так. Айтюнз бы предложил стереть все с айфона. Кстати не первый раз жалуются на то, что пятая версия с компом не конектиццо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзай iBox, iFile + куча подібних. Перепроший ітіть і привяжи до свого тунця :0165:

там треба джейл, а я його робити не хочу так як поки він привязаний

поэтому и не синхронизирует...

телефон можно синхронизировать только с одной библиотекой айтюнз...

Не совсем так. Айтюнз бы предложил стереть все с айфона. Кстати не первый раз жалуются на то, что пятая версия с компом не конектиццо.

й що робити мені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компьютер авторизованый?

Что говорит тюнс, когда ты правой кнопкой мыши по фону, выбираешь команду "перенести покупки"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзай iBox, iFile + куча подібних. Перепроший ітіть і привяжи до свого тунця :0165:

шить тоже не варіант((( так як модем може підняти а тоді це буде кірпіч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поэтому и не синхронизирует...

телефон можно синхронизировать только с одной библиотекой айтюнз...

Не совсем так. Айтюнз бы предложил стереть все с айфона. Кстати не первый раз жалуются на то, что пятая версия с компом не конектиццо.

"не конектиццо" и не синхронизирует- это, как говориццо, две разные песни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компьютер авторизованый?

Что говорит тюнс, когда ты правой кнопкой мыши по фону, выбираешь команду "перенести покупки"?

так

хоча акаунт на 2 телефони навіть на 3))

да нічого не говрить він вобще не синхронізується

b9485b0867edt.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"не конектиццо" и не синхронизирует- это, как говориццо, две разные песни...

Ну, сори, неправильно сформулировал. Именно проблемы как у ТС. Тоесть комп айфон видит, как камеру, а тунец нет.

А прошть можно и без повышения модема ;) Я так понимаю тел с Гевеем работает? Или модем 1.59?

Стоп.. На 5.0.1 пока кастом сделать нельзя. Так что и прошить без повышения модема, к сожалению, тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"не конектиццо" и не синхронизирует- это, как говориццо, две разные песни...

Ну, сори, неправильно сформулировал. Именно проблемы как у ТС. Тоесть комп айфон видит, как камеру, а тунец нет.

А прошть можно и без повышения модема ;) Я так понимаю тел с Гевеем работает? Или модем 1.59?

Стоп.. На 5.0.1 пока кастом сделать нельзя. Так что и прошить без повышения модема, к сожалению, тоже.

да гевей, одним словом что мне делать, а то человек у коготоро я покупал говрит что скидівал не го музику и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп.. На 5.0.1 пока кастом сделать нельзя. Так что и прошить без повышения модема, к сожалению, тоже.

Ошибочка... можно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вирішилось, дякую TreNeR, проблема була в настройках самого телефону, я їх просто скинув.... й вуаля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...