Перейти до змісту

Хамство маршрутчиків.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Ні для кого не секрет, що якість перевезення маршрутними таксі, лишає бажати кращого.

То не зупинився, то нахамив, не дав квиток і т.д.

Деякі водії писаки дійшли до такого, що просто і сміх і гріх.

Напис у одній із них (зміст передаю максимально джослівно) "Пасажир повинен завчасно, голосно і чітко сказати про місце зупинки!" Перепрошу, а якщо я шлухонімий? Яким органом мені це зробити? Звичайно ж легще написати і приклеїти папірця із написом "Кнопка не працює" чи вищевказану.

Як поступати із такими і головне, щоб подіяло. ?

А на днях сфоткав наступного "перла" додаю.

K86DgWtvs2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Угу... Оте "Кнопка не працює" вже дістало. Саме злосно те, шо кнопка, при натисканні, таки працює... але маршрутчику видно влом слухать оте її дзижчання, т оі ліплять шо не працює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один момент є цікавий.

Деякі водії не лінуються і ремонтують ті кнопки (слідкують щоб не ломалися) і кажуть "Чого ви там кричите - натисніть на кнопку"..

І от думай в кого вона працює в кого ні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кнопки виламані зазвичай лише у 15-х великих, які належать тролейбусному депо. плюс передні двері не відкривають бо: їм дме, їм набивається пил.

у виправдання маршрутчиків скажу, що частіше чув хамство від пасажирів: фамільярне звертання типу" ей, шеф" чи "стань, бля, шо не чуєш"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на днях сфоткав наступного "перла" додаю.

ну правильно, своими разговорами мы мешаем ему говорить по мобильнику самому :)

в самих марштках с хамством не стыкался, про место остановки всегда говорю заранее и громко :) так что, как-то проблем не было.

на счет передних дверей не в курсе, я туда не соваюсь, а вот почему в 15-ках задние открывают только по праздникам?

а вот на счет кнопок, в некоторых маршрутках кнопка сигнала расположена рядом с кнопкой аварийного открывания дверей. один раз еле девчонку поймать успели, хотела нажать на вызов, но маршутку трухануло, в итоге открыла двери на ходу.

а вот действительно харит, так это то, как они трогаються и останавливаються. ему то пофигу, он сидит и за баранку держиться, а тут когда стоишь с кульком в одной руке, и кто-то просит передать денежку, и в этот момнет он вспоминает, что в прошлой жизни погиб великим драг рейсером, то устоять проблематично ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну правильно, своими разговорами мы мешаем ему говорить по мобильнику самому smile.gif

Я змовчав (хоча саме крутилося на язиці:) )

Саме цікаве, що закон забороняє розмови по мобільному під керування автотранспортним засобом.. Чи я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаве, що закон забороняє розмови по мобільному під керування автотранспортним засобом.. Чи я не правий?

В правилах ось що пише:

2.9. Водієві забороняється:

д) під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв'язку, тримаючи їх у руці (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаве, що закон забороняє розмови по мобільному під керування автотранспортним засобом.. Чи я не правий?

запрещены то запрещены, только вот раньше штрафов не было, а вот ща вводят.

в россии то уже давно жопят за это, по последним рассказам, там за соблюдения правил взялись серьёзно, штрафы, если и подняли, то незначительно, зато камер понатыкали вертолёты на патрулирование пустили. ребята говорили, куда-то торопились. обгоняли, и прочее, на въезде в город тормозят их гаишники, и сразу кучу фоток с их машиной, где и какие нарушения... и всё...

а так у нас пожопят малёк и поймут что дешевле купить примочку вільніграблі ;) правда тогда они хуже будут слышать истошные крики пассажиров, которые уже пару километров кричат ему про остановку, и как вариант, кстати, придутся молотки для разбивания стекла при авариях. хачеш выйти, берёш молоток и швыряеш в водилу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сигнал (дзвінок чи писк) - це саме той потрібний сигнал, на який реагуєш так як слід. Чому ж його не відремонтувати?

Бо голосно я можу і по телефону розмовляти і сваритися на нахабного пасажира чи там просити решту (здачу), чи передати гроші на квиток (який теж , доречі, не всі дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий ефективний спосіб зупинити маршрутку. Потрібно на рускому дуже голосно крикнути - "АЛЬО!!! ШЕФ ТАРМАЗИ!!!"

Коли вони чують російський, зразу паралізються в хамстві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Сигнал (дзвінок чи писк) - це саме той потрібний сигнал, на який реагуєш так як слід. Чому ж його не відремонтувати?

2. Бо голосно я можу і по телефону розмовляти і сваритися на нахабного пасажира чи там просити решту (здачу), чи передати гроші на квиток (який теж , доречі, не всі дають.

1. ну... всякое бывает. у меня раньше была любимая привычка на табличках "сигнал до водия" дописывать "не доходит, звоните два раза" или ещё чего ;)

2. билетик. я его только в 15-ке беру, а в обычной... я не люблю переднюю часть машруток. бо народ у нас туповатый. на передней площадке, простите, пёрднуть негде, а сзади хоть вальс танцуй. и главное так и едут. тупо билетики никто не передаёт, да и со сдачей тоже, а кричать "передайте мне билетик" как-то не охота, лишний раз людей напрягать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до чого ти це сказав?
До того, як боротися з хамством маршрутчиків. Бо інші методи, нажаль проти них не діют. Бо дуже багато в них правдивих "відмазок"!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий ефективний спосіб зупинити маршрутку. Потрібно на рускому дуже голосно крикнути - "АЛЬО!!! ШЕФ ТАРМАЗИ!!!"

Коли вони чують російський, зразу паралізються в хамстві.

я бы на месте маршрутчика так и сказал бы ;) "а от ти москалику поїдеш до кінцевої, там наші викладачі навчать тебе користуватись російсько-українським словником"

я хоть и всё время на русском разговариваю. но в маршрутке, на украинском. исключение. это когда рядом едут какие-то национально-помешанные украинцы (рагули) и рассказывают как они русскоязычных попускают. то самое любимое место возле бывшего памятника ленину, крикунть с последней площадки на русском языке "возле опкома партии остановите пожайлуста". но и наоборот, когда какие-то империонаследники трендят про уродов-хохлов, которые им жить не дают своей украинизацией, то просто вопрос "Вибаче, а що ви тут забули? вокзал в нас працює цілодобово"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рагули

Дурнику, почитай хто такі рагулі і не позорся.

По темі - повністю згідний з посилом на картинці. Вам що більш поговорити ніде?

А якщо по телефону тріплятся декілька людей одночасно це перетворюєтся в балаган.

Ах-да. Хамства від маршрутчиків не помічав.

Можливо треба вести себе нормально (підготувати гроші, не передевати через весь салон, не лізти на передня сидіння через весь салон і т.п)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рагули

Дурнику, почитай хто такі рагулі і не позорся.

По темі - повністю згідний з посилом на картинці. Вам що більш поговорити ніде?

А якщо по телефону тріплятся декілька людей одночасно це перетворюєтся в балаган.

Ах-да. Хамства від маршрутчиків не помічав.

позориться. а чего мне позориться, у меня такое понимание єтого слова. каждій назівает вещи по своему. тоже самое с обращением "чувак", каждый вкладывает в него своё значение, а кто-то истенное ;)

на счет разговоров, то ... если говорить нормально и оно и не мешает, а вот када некоторые орут... то да. тогда балаган. да и не надо по телефону разговаривать, когда можно и между собой говорить так, что вся маршрутка будет напоминать балаган.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Chudakully ти тільки не ображайся, ти живеш в політиці, може тобі потрібно проконсультуватися в психолога? Тільки без обіди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі - повністю згідний з посилом на картинці. Вам що більш поговорити ніде?

А якщо по телефону тріплятся декілька людей одночасно це перетворюєтся в балаган.

Ах-да. Хамства від маршрутчиків не помічав.

Можливо треба вести себе нормально (підготувати гроші, не передевати через весь салон, не лізти на передня сидіння через весь салон і т.п)?

Я вважаю, що це дурниця - забороняти людині говорити по телефону в маршрутці.

Крім того цей папірець у маршрутці не має під собою ніяких підстав. Це просто особиста ініціатива водія і нехай він з цією ініціативою і сидить.

Хамства від маршрутчиків майже не помічав. Хоча серед них є "гонсалеси", що їздять так, ніби "Богдан" - це "Порше", або яким вдається за півгодини тричі затиснути людей в дверях, чи рушити тоді, коли в людини одна нога надворі, а інша в маршрутці. Але таких, щоб починали огризатися - дуже мало.

Взагалі, мені починають подобатись 15-ки і тролейбуси. Плавно їде, в салоні кондуктор. І немає дурних курок, що зайшли на передні двері, пройшли повз водія через весь порожній салон назад, всілися, попорпалися в сумці і передають гроші через п'ять людей (ну чому не можна підготувати гроші перед тим як сісти в маршрутку?).

Так, я й сам іноді прошу передати за проїзд. Але тільки тоді, коли 1) салон такий повний, що моє пробирання до водія буде для людей більш незручним, ніж передавання моїх грошей; 2) я заходжу з дитиною (але навіть в цьому випадку часто заношу гроші сам: або проходячи повз водія в салон, або залишивши дитину на сидінні під наглядом дружини).

А найбільше бісять ті, що тичуть мені передати гроші, коли я тримаю дитину і сумку. І обурюються, коли я кажу, що не буду передавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, помнится мне, что было какое-то распоряжение, запрещающее всякие "левые" таблички, надписи, объявления, шутки-прибаутки в маршрутках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БИДЛО, він же - РАГУЛЬ.

Хто вони такі і як з ними боротися?

Основні характеристики:

Рагуль - самовпевнена, пихата істота, (підвид homo sapiens) яка свято вірить, що на таких як він тримається світ. Беапеляційний, рідко сумнівається в чомусь. З кожного приводу (спорт, політика, мистецтво, література, історія і т.д.) має свою думку, котру насправді вичитав в "Команді", почув від тата/мами в дитинстві або від Васі-корєша з сусіднього під"їзду. Її вважає єдино правильною, альтернативні думки сприймає туго і зневажливо. Утім, легко піддається навіюванню з боку авторитетніших рагулів, особливо, якщо сугестія супроводжується ударами по голові. Улюблені спогади - 1-й рік в армії, коли його чмурили "дєди".

Дуже консервативний у звичках, мріє вигладати "як всі". Взагалі, схильний до мімікрії. Кольорову гаму і гардероб підбирає під колір і гардероб компанії. Любить кєпки як жириновський і лужков. Може слухати будь-яку музику (крім джазу), але, зазвичай, це Любе або Ляпіс Трубєцкой (у просунутих рагулів) або попс і рюскій "шансон" (для рагулів звичайних).

Соціальний тотем: горілка, ковбаса, сало

Заповітна мрія: "шістісотий мєрс"

Улюблена тварина: пітбуль

Особливі прикмети: шкіряна куртка турецького виробництва

Методи боротьби:

1) відстріл (ефективно, але існує загроза демографічної катастрофи)

2) перевиховання в тоталітарних умовах (малоефективно, паліативна міра)

3) дати пристойну зарплатню і почекати 40 років (дані відсутні)

(с) словник Львівського балаку.

:lol: чуть не прослезился!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піпл почніть з себе-а там водії звикнуть до хорошого ставлення і самі стануть добрими білими і пушистими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igrek +1 на рахунок тупих курок.

Так я сам майже ніколі не передаю за проїзд тільки коли РЕАЛЬНО не добратися самому до водія (приклад - маршрутка 9ка на Ліпіни там стільки народу зранку що..)

difoto притримай свої сльози скоро тобі придется "слізитися" в новій великій темі створеній мною тільки от Датагруп все ніяк не може провести інтернет хоча до компьютеру від датагрупу 60м метрів максимум і лінію провели за день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto притримай свої сльози скоро тобі придется "слізитися" в новій великій темі створеній мною тільки от Датагруп все ніяк не може провести інтернет хоча до компьютеру від датагрупу 60м метрів максимум і лінію провели за день.

:)

очередной перл!!!

скажи, а каким образом Датагруп на удалении в 60 метров мешает созданию темы?

и не тот ли Датагруп заблокировал у тебя на клавиатуре знаки препинания?

кстати, а слово "великій" означало большая или великая/архизначимая? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...