Перейти к содержимому

каталог статей |   Ксенон |Free Bitcoins every 5 minutes! | BitcoinLand

Допоможемо Катрусі жити повним життям

Покращуємо якість нету від ІНТЕРТЕЛЕКОМу

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 406

#181 OFFLINE   TUBORG

TUBORG

Walkie-talkie

• Учасники
  • 759 сообщений
  • 917 поддержали
97
четкий перец

Отправлено 24 вересня 2012 - 17:22

яка зараз швидкість після перепрошивки?В мене колишній сдма юа(не прошитий) Інтернет став повне гамно.Сторінки відкриває якось через раз.
Одні сайти літають,а гугл відкрити не можна буває.Скорість скачки то 100 то 60 кб,ще рік назад була 300.Якшо після прошивки все те саме,то краще я залізу в - 200,ніж піду прошиватись

всерівно даних не брали коли прошивавсь з інтертелекому на сдма юа .....

загрузка...

#182 OFFLINE   Black

Black

Talking box

• Power users
  • 1 418 сообщений
  • 611 поддержали
171
четкий перец

Отправлено 24 вересня 2012 - 18:19

Схоже, що вже уложили мережу ))))). На інтері швидкість слабенька теж. Побачим, що буде далі...

#183 OFFLINE   Black

Black

Talking box

• Power users
  • 1 418 сообщений
  • 611 поддержали
171
четкий перец

Отправлено 12 жовтня 2012 - 15:20

Изображение

#184 OFFLINE   alexdevelop

alexdevelop

Шел мимо

• Учасники
  • 19 сообщений
  • 1 поддержали
1
хата с краю

Отправлено 22 жовтня 2012 - 20:41

Добрий вечір!
Підкажіть будь-ласка що робити.
Ситуація наступна. Мав піпелнет, швидкість як похолодало, ніби нормальна стала, навіть і ввечері, але мало трафіку стало, плюс друг собі інтертелеком взяв, і в нього швидкість, ще краща ніж в мене, вирішив і собі взяти. Модем huawei EC 1705, антена і перехідник підходять від піпловського модема (в сервісному центрі інтертелекому в Луцьку, запевнили що антена і перехідник підходять і до цього модема), який теж доречі huawei. Так от, швидкість інтертелекому зараз вже взагалі впала із 10-15 кілобайт до 2-3. Куди антену лише не крутив, нічого толкового не було, в друга направлена якто на Ківерці, а то може і ще правіше, і швидкість така, що онлайн фільми дивиться, а в мене в ту сторону геть сигналу майже нема, а в сторону Підгайців, то дуже мала на даний час, але це самий кращий варіант вийшов.
Живу в Млинівському районі, село Малин.
І може хтось знає, в якій стороні ще є БС, крім Підгаєць?

#185 OFFLINE   alexdevelop

alexdevelop

Шел мимо

• Учасники
  • 19 сообщений
  • 1 поддержали
1
хата с краю

Отправлено 22 жовтня 2012 - 20:46

Просмотр сообщенияNatik (06 вересня 2012 - 21:24) писал:

Перейшов з вересня на тариф Гіга-100
Швидкість рідко вище 20 кбайт піднімається.
На адреналіні було раніше і 200кбайт (може, просто співпало).  На форумах пишуть, що із введеням цих тарифних планів мережа інтертелеком себе вбиває. Якість послуг дуже понизилась.
Що підкажете?
В мене щось схоже, а друг живе через 400 метрів, той самий тариф, а швидкість менше 30 кілобайт при перегляді відео і не падає, в основному десь біль 100-120 крутиться.

#186 OFFLINE   Black

Black

Talking box

• Power users
  • 1 418 сообщений
  • 611 поддержали
171
четкий перец

Отправлено 23 жовтня 2012 - 10:01

Швидкість не радує:
Изображение
Novatel MiFi 2200, Луцьк, центр, тариф "Вільний доступ".

Сообщение отредактировал Black: 23 жовтня 2012 - 10:12

#187 OFFLINE   d.u.a.l

d.u.a.l

Флудилка-говорилка

• Power users
  • 1 733 сообщений
  • 4158 поддержали
660
Четко уважаем

Отправлено 23 жовтня 2012 - 11:36

Просмотр сообщенияalexdevelop (22 жовтня 2012 - 20:41) писал:

швидкість інтертелекому зараз вже взагалі впала із 10-15 кілобайт до 2-3.
Який тариф? Це у вас 1х чи Ev-DO?

в друга направлена якто на Ківерці, а то може і ще правіше
Скоріше за все - Цумань, і вам би теж радив

Живу в Млинівському районі, село Малин.
І може хтось знає, в якій стороні ще є БС, крім Підгаєць?
Чим ближче живете до річки - тобто до низини - тим гірше. За рівних умов краще буде з Цумані (навантаження значно менше, ніж у Підгайцях, кращий рельєф), але якщо поруч із річкою, то антену треба дуже високо ставити. Є ще БС у Млинові, але до вас не доб'є - рельєф надто складний

#188 OFFLINE   alexdevelop

alexdevelop

Шел мимо

• Учасники
  • 19 сообщений
  • 1 поддержали
1
хата с краю

Отправлено 23 жовтня 2012 - 21:58

Просмотр сообщенияdual (23 жовтня 2012 - 11:36) писал:

Який тариф? Це у вас 1х чи Ev-DO?
Тариф: Гіга-день 100
При запуску програми cricket, яка йшла із модемом показує в основному EVDO Rev.A

Мені до Цумані в рази 2, якщо не більше далі, ніж до Підгаєць (До Луцька на пряму приблизно 12, ну хай 15 кілометрів), я спробую звичайно, як буду мати час вільний, ще антену треба поміняти місцями з іншою (інша антена не перебиває сигналу, в зв'язку з тим що телевізор вмикається раз в тиждень, і то якщо є перешкоди, то лише для телевізора). До Млинова мені 17-18 кілометрів на пряму. Саме село то якби і не сказав би що в низині, з поля проглядається в ясну погоду телевізійна вишка із Підгаєць, тому Підгайці є самі ближчі, а от до Цумані то напевно буде далі ніж до Млинова, і якраз мені рельєф в сторону Цумані взагалі поганий. Пробував в сторону Млинова, трошки гірше ніж в сторону Підгаєць. А в друга антена точно не на Цумань, або на Ківерці, або десь поруч (щоб йому на Цумань направити то антену ще на градусів 70-80 повернути треба), хоча до Ківерець теж далеченько, але каже що звідти найкраща швидкість.

Можливо проблема в модемі, чи прошивці? Спробую ще в місті що скаже мені цей модем.

Дякую за інформацію! В разі покращення швидкості відпишуся іще раз.

#189 OFFLINE   d.u.a.l

d.u.a.l

Флудилка-говорилка

• Power users
  • 1 733 сообщений
  • 4158 поддержали
660
Четко уважаем

Отправлено 24 жовтня 2012 - 12:50

Просмотр сообщенияalexdevelop (23 жовтня 2012 - 21:58) писал:

показує в основному EVDO Rev.A
Цю вашу цитату сприймаю як показник нестабільності покриття у вашій точці прийому

Мені до Цумані в рази 2, якщо не більше далі, ніж до Підгаєць (До Луцька на пряму приблизно 12, ну хай 15 кілометрів)
...
До Млинова мені 17-18 кілометрів на пряму.
До Підгаєць 17км, до Цумані - 25 (плюс/мінус, для центра села Малин). Млинів не розглядаю як варіант взагалі - рельєф не дасть. При висоті підйому до 5 метрів Підгайці покривають пів села (західну частину), Цумань - майже все село

Саме село то якби і не сказав би що в низині, з поля проглядається в ясну погоду телевізійна вишка із Підгаєць
З якого часу проглядається? З кінця минулого року, коли була нарощена на 40м??? А може, це взагалі не вона, за 17 км побачити вежу дууууже складно, хіба з біноклем. Зрештою, висота вежі - десь 130м, наші антени - на ~85м, різницю відчуваєте?

А в друга антена точно не на Цумань, або на Ківерці, або десь поруч
Ківерці не пробють по рельєфу, відстань приблизно як і до Цумані

Взагалі радив би скористатись Аксестелем, в даній темі описано, що і як

#190 ONLINE   Natik

Natik

Прописанный

• Учасники
  • 278 сообщений
  • 106 поддержали
20
хата с краю

Отправлено 24 жовтня 2012 - 20:31

Изображение
Сьогодні за весь день вище 30КБайт не піднімається, в основному 10-15КБ. Причому пробував Ківерці, Цумань. Щось з обладнанням?

#191 OFFLINE   d.u.a.l

d.u.a.l

Флудилка-говорилка

• Power users
  • 1 733 сообщений
  • 4158 поддержали
660
Четко уважаем

Отправлено 24 жовтня 2012 - 20:42

Просмотр сообщенияNatik (24 жовтня 2012 - 20:31) писал:

Сьогодні за весь день вище 30КБайт не піднімається, в основному 10-15КБ. Причому пробував Ківерці, Цумань. Щось з обладнанням?
Були проблеми з БС в Цумані, на скріншоті саме вона. Відповідно частина цуманьських користувачів (тих, що ближче до Ківерець) пересіла на ківерецьку БС. Вже все повинно бути нормально

Сообщение отредактировал dual: 24 жовтня 2012 - 20:44

#192 OFFLINE   Ruslyk

Ruslyk

Walkie-talkie

• Учасники
  • 664 сообщений
  • 383 поддержали
60
четкий перец

Отправлено 24 жовтня 2012 - 21:18

Изображение
Скриншот говорить сам за себе... Користуватися нетом просто неможливо... Був cdma ukraine нет просто літав... менше мегабіта не падало.. а тепер самі бачите... треба шукати альтернативу бо лайфовських хоч і gprs інтернет в рази кращий за цей так званий (язик не повертається сказати) 3g....
Женщыни - такие трогательные существа, так бы трогал и трогал...

#193 OFFLINE   alexdevelop

alexdevelop

Шел мимо

• Учасники
  • 19 сообщений
  • 1 поддержали
1
хата с краю

Отправлено 25 жовтня 2012 - 21:43

,
На зір поки що не жаліюся, тому точно бачу вишку із Підгаєць причому бачу її останніх років 12, але тільки з поля, бо там нема ніяких перешкод, ні лісу, ні будинків. А бачу точно ту вишку, бо щебачу трохи в іншій стороні ще три, одна за 5-7 кілометрів, друга десь за 6-8, а третя близько 10-12 кілометрів в Городниці, вишку в Підгайцях видно трошки гірше за решту з округи, але видно, причому видно більшу її половину:)

Але суть не в тому, був у друга, в того якого добре тягне, то показує програмка EVDO rev.A 5 поділок, а швидкість лише 25 кілобайт в секунду, так що певно щось з модемом, хоча сьогодні був у сервісному центрі, мені його перепрошили, але швидкість у ввечері складала лише 25 кілобіт/с, а в Луцьку спокійно 2 мегабіти витягував.

Зараз спробую програмку ще.
Дякую за поради! :)

#194 OFFLINE   TUBORG

TUBORG

Walkie-talkie

• Учасники
  • 759 сообщений
  • 917 поддержали
97
четкий перец

Отправлено 25 жовтня 2012 - 22:12

яка зараз швидкість в середньому на 3г турбо? І ще тарифи?Мені б шось таке типу "зайшов- зняло".

#195 ONLINE   Natik

Natik

Прописанный

• Учасники
  • 278 сообщений
  • 106 поддержали
20
хата с краю

Отправлено 26 жовтня 2012 - 16:20

г...но повне, а не інет...
Изображение
Цей тиждень найгірша якість за рік користування
На даний час маю швидкість 5-8 кбайт. Перевірив з БС Ківерець, Маневич, Підгаєць
Щось у них постійно чи ламається, чи хз.
З радістю перейшов би на якогось іншого оператора. Порадьте.
Хоча б стабільних 50-100 кбайт було

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Советы и рекомендации по ведению бизнеса |  
Если вы решили купить компьютер в Минске, нужно покупать сейчас. Компьютерный Минск ждет Вас!
такси спб
загрузка...

PR-CY.ru   Український рейтинг TOP.TOPUA.NET     Яндекс.Метрика
    Internet Map

право   ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТОВ
Копіювання матеріалів форуму без дозволу авторів може накликати гнів Чака Норіса. Коли Чак гнівається, гинуть люди...