• Announcements

• kmd

Святкування  11 рочків board.lutsk.ua aka Велика Бордовка :)   02/04/16

Святкування  11 рочків board.lutsk.ua aka Велика Бордовка   Бордовка планується 26.02.2016  в малому залі бару Оболонь (Жаба) або в  Хмельницькому на 18:00     200 грн з людини Номер картафки 5168 7555 0203 4602       Також в рамках бордовки пройде щорічна развлєкуха! Китайський Новий Рік на Бордовці 2016!        
Sign in to follow this  
Followers 0
ZloY

Покращуємо якість нету від ІНТЕРТЕЛЕКОМу

415 posts in this topic

Цікаво, чому тоді усіх абонентів СДМА України переводять на інтертелеком, офіс СДМА України закрили, працівникам пропонували перейти на роботу до вас, і вийшов новий об'єднаний prl? А БС-ки СДМА України хочете сказати будуть розбиратись, а не переналаштовуватись на Інтертелеком?

По словам Акулова, до конца августа операторы должны договориться и о сетевом сотрудничестве – совместном использовании инфраструктуры, мачт, техплощадок, базовых станций и пр. При этом ядро сети у каждой компании останется свое.

Оба бренда компаний также сохраняются. Структура собственности не изменилась. «Интертелеком» по-прежнему принадлежит приднестровским бизнесменам из группы «Шериф», а ITC – Игорю Еремееву из луцкой группы компаний «Континиум»."

А вам не здається, що виділені мною частини цитат прямо суперечать одна одній? Якщо абонентів CDMA-UA поголовно переводять на ІТ, і це вам достеменно відомо, то НАВІЩО тоді залишати ядро мережі і того і іншого оператора??? В заявах високопосадовців завжди треба читати поміж рядків, ніхто перед вами карти розкривати завчасно не збирається. Окрім того, а як же тоді вираховувати, де чий абонент при підключенні, якщо ЦПОА спільні? За тарифними планами? То на ТП CDMA-UA вже і підключитись не можна, за вашими ж словами

Що стосується БС - то мережа CDMA-UA побудована на обладнанні Huawei, ІТ - [Alcatel]-Lucent, тому не уявляю собі, як їх можна сумістити в одну мережу. Окрім того, дві з пяти точок CDMA-UA співпадають з ІТ, ще одна знаходиться в безпосередній близькості від БС ІТ, тому фактично вони там не потрібні [будуть] взагалі

Ви ж про це писали:

Відстань до БС під час даного відключення значення не мала по одній простій причині - не працювали практично всі луцькі БС (крім Підгаєць, що не зовсім можна назвати луцькою, але покриття від неї іде і на Луцьк) через заміну обладнання.

Після отих замін обладнання і переводу БС-ок на Ethernet швидкість відразу впала в рази причому...

Скажіть, будь-ласка, а яке відношення до вашої швидкості має заміна можна сказати магістрального (оскільки до нього підключені 6 БС) обладнання, в якому єдина зміна полягала в тому, що з'явилась можливість підключення через Ethernet. І БС при заміні не працювали досить короткий час. Чому у вас впала швидкість - це питання цікаве, але це точно не пов'язані речі. На Ethernet БС, що вас обслуговує, була переведена лише у другій половині літа.

-1

загрузка...

не знаю, що і як там робиться, але в кінці серпня прийшла СМС з проханням звернутись до 1 вересня до ІТ, щоб перепідключити договір з СДМА Україна на ІТ.

приїхав з телом, його перепрошили, дали 1 прим договору на 1 аркуші про зміну сторони договору.

в телі поки що світиться СДМА УА.

п.с. за 15 хв. по я там був, ще приходили 3 людей

0

не знаю, що і як там робиться, але в кінці серпня прийшла СМС з проханням звернутись до 1 вересня до ІТ, щоб перепідключити договір з СДМА Україна на ІТ.

приїхав з телом, його перепрошили, дали 1 прим договору на 1 аркуші про зміну сторони договору.

в телі поки що світиться СДМА УА.

п.с. за 15 хв. по я там був, ще приходили 3 людей

Та є таке, абоненти CDMA-UA табунами в СЦ бігають. Добре хоч для інтернетчиків зробили прогу, яка міняє prl. Хоча скільки там тих інтернет-користувачів було у CDMA-UA в порівнянні з ІТ...

-1

Робобаба обдзвонює усіх абонентів СДМА України і каже прийти до 10 вересня в ЦОА Інтертелекому перепрошити термінал, після 10 каже працювати не буде.

Скажіть, будь-ласка, а яке відношення до вашої швидкості має заміна можна сказати магістрального (оскільки до нього підключені 6 БС) обладнання, в якому єдина зміна полягала в тому, що з'явилась можливість підключення через Ethernet. І БС при заміні не працювали досить короткий час. Чому у вас впала швидкість - це питання цікаве, але це точно не пов'язані речі. На Ethernet БС, що вас обслуговує, була переведена лише у другій половині літа.

Не знаю, що там намутили, але швидкості немає саме після того і по сьогоднішній день. Не міг ж відбутись такий збіг обставин, що в момент проведення цих робіт в той день підключились сотні абонентів і загрузили мережу... Може ще "оптимізували мережу" (цікаво, що мають на увазі телекомівці під цим? можливо шейп?) заодно і після такої оптимізації швидкість впала? До проведення тих робіт швидкість була супер, вночі взагалі максимальна. Після того - мегабіта навіть немає. Подивіться логи і проаналізуйте що там наробили тоді, але це реально так.

І взагалі LTE збираться запускати чи ні? в Молдові ІДК вже запустив, ніби контора та сама, що і інтертелеком, але в нас LTE поки що і не пахне...

0

Дійсно, сдма Украина вже не має соїх ТП з интернетом. Тільки голос.

Ось доказ www.cdma.ua/equipment/prp_huawei_ec_156/

0

яка зараз швидкість після перепрошивки?В мене колишній сдма юа(не прошитий) Інтернет став повне гамно.Сторінки відкриває якось через раз.

Одні сайти літають,а гугл відкрити не можна буває.Скорість скачки то 100 то 60 кб,ще рік назад була 300.Якшо після прошивки все те саме,то краще я залізу в - 200,ніж піду прошиватись

всерівно даних не брали коли прошивавсь з інтертелекому на сдма юа .....

0

Схоже, що вже уложили мережу ))))). На інтері швидкість слабенька теж. Побачим, що буде далі...

0

Добрий вечір!

Підкажіть будь-ласка що робити.

Ситуація наступна. Мав піпелнет, швидкість як похолодало, ніби нормальна стала, навіть і ввечері, але мало трафіку стало, плюс друг собі інтертелеком взяв, і в нього швидкість, ще краща ніж в мене, вирішив і собі взяти. Модем huawei EC 1705, антена і перехідник підходять від піпловського модема (в сервісному центрі інтертелекому в Луцьку, запевнили що антена і перехідник підходять і до цього модема), який теж доречі huawei. Так от, швидкість інтертелекому зараз вже взагалі впала із 10-15 кілобайт до 2-3. Куди антену лише не крутив, нічого толкового не було, в друга направлена якто на Ківерці, а то може і ще правіше, і швидкість така, що онлайн фільми дивиться, а в мене в ту сторону геть сигналу майже нема, а в сторону Підгайців, то дуже мала на даний час, але це самий кращий варіант вийшов.

Живу в Млинівському районі, село Малин.

І може хтось знає, в якій стороні ще є БС, крім Підгаєць?

0

Перейшов з вересня на тариф Гіга-100

Швидкість рідко вище 20 кбайт піднімається.

На адреналіні було раніше і 200кбайт (може, просто співпало). На форумах пишуть, що із введеням цих тарифних планів мережа інтертелеком себе вбиває. Якість послуг дуже понизилась.

Що підкажете?

В мене щось схоже, а друг живе через 400 метрів, той самий тариф, а швидкість менше 30 кілобайт при перегляді відео і не падає, в основному десь біль 100-120 крутиться.

0

Швидкість не радує:

2259365813.png

Novatel MiFi 2200, Луцьк, центр, тариф "Вільний доступ".

0

швидкість інтертелекому зараз вже взагалі впала із 10-15 кілобайт до 2-3.

Який тариф? Це у вас 1х чи Ev-DO?

в друга направлена якто на Ківерці, а то може і ще правіше

Скоріше за все - Цумань, і вам би теж радив

Живу в Млинівському районі, село Малин.

І може хтось знає, в якій стороні ще є БС, крім Підгаєць?

Чим ближче живете до річки - тобто до низини - тим гірше. За рівних умов краще буде з Цумані (навантаження значно менше, ніж у Підгайцях, кращий рельєф), але якщо поруч із річкою, то антену треба дуже високо ставити. Є ще БС у Млинові, але до вас не доб'є - рельєф надто складний

-1

Який тариф? Це у вас 1х чи Ev-DO?

Тариф: Гіга-день 100

При запуску програми cricket, яка йшла із модемом показує в основному EVDO Rev.A

Мені до Цумані в рази 2, якщо не більше далі, ніж до Підгаєць (До Луцька на пряму приблизно 12, ну хай 15 кілометрів), я спробую звичайно, як буду мати час вільний, ще антену треба поміняти місцями з іншою (інша антена не перебиває сигналу, в зв'язку з тим що телевізор вмикається раз в тиждень, і то якщо є перешкоди, то лише для телевізора). До Млинова мені 17-18 кілометрів на пряму. Саме село то якби і не сказав би що в низині, з поля проглядається в ясну погоду телевізійна вишка із Підгаєць, тому Підгайці є самі ближчі, а от до Цумані то напевно буде далі ніж до Млинова, і якраз мені рельєф в сторону Цумані взагалі поганий. Пробував в сторону Млинова, трошки гірше ніж в сторону Підгаєць. А в друга антена точно не на Цумань, або на Ківерці, або десь поруч (щоб йому на Цумань направити то антену ще на градусів 70-80 повернути треба), хоча до Ківерець теж далеченько, але каже що звідти найкраща швидкість.

Можливо проблема в модемі, чи прошивці? Спробую ще в місті що скаже мені цей модем.

Дякую за інформацію! В разі покращення швидкості відпишуся іще раз.

0

показує в основному EVDO Rev.A

Цю вашу цитату сприймаю як показник нестабільності покриття у вашій точці прийому

Мені до Цумані в рази 2, якщо не більше далі, ніж до Підгаєць (До Луцька на пряму приблизно 12, ну хай 15 кілометрів)

...

До Млинова мені 17-18 кілометрів на пряму.

До Підгаєць 17км, до Цумані - 25 (плюс/мінус, для центра села Малин). Млинів не розглядаю як варіант взагалі - рельєф не дасть. При висоті підйому до 5 метрів Підгайці покривають пів села (західну частину), Цумань - майже все село

Саме село то якби і не сказав би що в низині, з поля проглядається в ясну погоду телевізійна вишка із Підгаєць

З якого часу проглядається? З кінця минулого року, коли була нарощена на 40м??? А може, це взагалі не вона, за 17 км побачити вежу дууууже складно, хіба з біноклем. Зрештою, висота вежі - десь 130м, наші антени - на ~85м, різницю відчуваєте?

А в друга антена точно не на Цумань, або на Ківерці, або десь поруч

Ківерці не пробють по рельєфу, відстань приблизно як і до Цумані

Взагалі радив би скористатись Аксестелем, в даній темі описано, що і як

-1

dd17040795b7.jpg

Сьогодні за весь день вище 30КБайт не піднімається, в основному 10-15КБ. Причому пробував Ківерці, Цумань. Щось з обладнанням?

0

Сьогодні за весь день вище 30КБайт не піднімається, в основному 10-15КБ. Причому пробував Ківерці, Цумань. Щось з обладнанням?

Були проблеми з БС в Цумані, на скріншоті саме вона. Відповідно частина цуманьських користувачів (тих, що ближче до Ківерець) пересіла на ківерецьку БС. Вже все повинно бути нормально

-1

275506010.png

Скриншот говорить сам за себе... Користуватися нетом просто неможливо... Був cdma ukraine нет просто літав... менше мегабіта не падало.. а тепер самі бачите... треба шукати альтернативу бо лайфовських хоч і gprs інтернет в рази кращий за цей так званий (язик не повертається сказати) 3g....

0

,

На зір поки що не жаліюся, тому точно бачу вишку із Підгаєць причому бачу її останніх років 12, але тільки з поля, бо там нема ніяких перешкод, ні лісу, ні будинків. А бачу точно ту вишку, бо щебачу трохи в іншій стороні ще три, одна за 5-7 кілометрів, друга десь за 6-8, а третя близько 10-12 кілометрів в Городниці, вишку в Підгайцях видно трошки гірше за решту з округи, але видно, причому видно більшу її половину:)

Але суть не в тому, був у друга, в того якого добре тягне, то показує програмка EVDO rev.A 5 поділок, а швидкість лише 25 кілобайт в секунду, так що певно щось з модемом, хоча сьогодні був у сервісному центрі, мені його перепрошили, але швидкість у ввечері складала лише 25 кілобіт/с, а в Луцьку спокійно 2 мегабіти витягував.

Зараз спробую програмку ще.

Дякую за поради! :)

0

яка зараз швидкість в середньому на 3г турбо? І ще тарифи?Мені б шось таке типу "зайшов- зняло".

0

г...но повне, а не інет...

2266382629.png

Цей тиждень найгірша якість за рік користування

На даний час маю швидкість 5-8 кбайт. Перевірив з БС Ківерець, Маневич, Підгаєць

Щось у них постійно чи ламається, чи хз.

З радістю перейшов би на якогось іншого оператора. Порадьте.

Хоча б стабільних 50-100 кбайт було

1

Цей тиждень найгірша якість за рік користування

На даний час маю швидкість 5-8 кбайт. Перевірив з БС Ківерець, Маневич, Підгаєць

З радістю перейшов би на якогось іншого оператора. Порадьте.

Хоча б стабільних 50-100 кбайт було

Зараз сиджу на Peoplenet, тариф 777, на даний час маю наступні дані

post-19606-0-95114300-1351266249_thumb.p

Правда літом теж мав проблеми і з цим оператором, але після кількох тижнів гризанини з ними, отримав нормальну швидкість знову, у ввечері в пік навантаження дивлюся нормально навіть і відео з ютуба з розширенням 360, а 240 без питань іде. Але літом мав серйозні проблеми, часто розєднувало, і швидкість така як зараз в інтеретелекомі в мене 2-5 кБ/сек.

Мені до БС від піпла в Підгайцях кажуть близько 17 км, також живу трохи в низині, тому перешкод таких як дерева, якісь будівлі є, але і сьогодні швидкість є, яка мене приємно здивувала:)

Якщо нічого не вирішу зі швидкістю в інтертелекомі, то напевно теж від нього відкажуся, поки маю можливість, ато гроші заплатив а інтернету не має.

1

...і справді якості ніякої.Горохів теж страждає від таких проблем.Треба перешиватися на Peoplenet-дорого правда,але хоч не засинаєш перед монітором!Інтертелекомівці зробили гарну рекламу на бігбордах,але,мабуть,забули дати хороший інтернет!Ганьба...

post-14960-2907_thumb.jpg

post-14960-149218_thumb.jpg

0

...і справді якості ніякої.Горохів теж страждає від таких проблем.Треба перешиватися на Peoplenet-дорого правда,але хоч не засинаєш перед монітором!Інтертелекомівці зробили гарну рекламу на бігбордах,але,мабуть,забули дати хороший інтернет!Ганьба...

Після виборів стане краще... Тобто так, як було тиждень-другий тому

-1

зрозуміло.. це типу Інтертелеком вирішив виділити для веб-камер дільниць смугу, а своім клієнтам залишив "крохи" - смужку в 10кб. Оригінально.

http://www.intertelecom.ua/ru/news/news-company/5174.php

і там заробив, і там.

Цікаво, а кошти повертати будуть?

0

А де ви бачили в ІТ БС в Маневичах??? :_09:

зрозуміло.. це типу Інтертелеком вирішив виділити для веб-камер дільниць смугу, а своім клієнтам залишив "крохи" - смужку в 10кб. Оригінально.

http://www.intertele...ompany/5174.php

і там заробив, і там.

До вашого відома, до вечора суботи були проблеми з БС в Цумані, і за суботу, не дивлячись на погану погоду, ми це виправили. Відповідно, поки Цумань лежала, зросло навантаження на сусідні БС - і Ківерці, і Підгайці. Плюс сюди врахуємо вибори (від яких працівники ІТ як і ви абсолютно не в захваті). Тому потерпіть, і все повернеться на свої місця. І антену (раз крутили її в різні боки) налаштувати не забудьте

Берете друшляк, і кароче так замутіть шоб був можем в середині друшляка, а сам друшляк був направляний в сторону антени, і буде сигнал сильніший!

Стоп, а чому зразу друшляк??? А, може, краще каструлю, радіохвилі в друшляку через дірки будуть втікати :0155:

-1