Перейти до змісту

котенок голубой британец


sara

Рекомендовані повідомлення

Хочу обзавестись питомцем - котенком голубого британца. Подскажите где приобрести и особенности ухода за ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми "волинську дворову звичайну" дворові надзвичайно памятають хто їх спас і відповідають любовью. Свою з вулиці забрав кошеням в 6 місяців. Просто вертався з роботи а вона сиділа біля підїзду і просилась от вже 4 роки живе і зустрічає з роботи надзвичайною любовью. Ліпше допоможи простому коту чи киці і вони віддячать вірністю. Теж колись хотів британця але жаба давить за кота кучу бабла платити. А ще корм на 12 років або і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми "волинську дворову звичайну" дворові надзвичайно памятають хто їх спас і відповідають любовью. Свою з вулиці забрав кошеням в 6 місяців. Просто вертався з роботи а вона сиділа біля підїзду і просилась от вже 4 роки живе і зустрічає з роботи надзвичайною любовью. Ліпше допоможи простому коту чи киці і вони віддячать вірністю. Теж колись хотів британця але жаба давить за кота кучу бабла платити. А ще корм на 12 років або і більше.

силувати не треба, то саме в душі тьохнути має, коли мимо бездомної проходитимеш, інакше як прийде так швидко й піде.

Але якщо людина ніколи тварин не тримала, то варто спробувати взяти у знайомого на день два, щоб *сполна вкусить прелестей* утримування й вирішити для себе, чи потрібно воно вам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу обзавестись питомцем - котенком голубого британца. Подскажите где приобрести и особенности ухода за ним.

ми брали свою (британка) на олх... там було з чого вибрати. якщо брати то краще кицю, вони не мітять та й запаху немає такого, як від кота. щодо догляду то там нічого такого особливого, чим кормити вирішувати вам: або корм, або варити кашки на молоці (рисова, вівсяна люблять) куряці серця, печінка їдять як за милу душу, наша любить консервовану кукурудзу, оливки, варену моркву. не скажу за інших британок, но наша, якщо в лотку вже є 2-3 кучки її "добра" то вона в лоток не піде поки не поміняємо новий наповнювач, може сходити біля лотка, така от чистоплотна попалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во моїх два "колеги налисники" обидва дворові сіроманець кіт біла кицька білупідчас третіх родів прийшлось стерелізувати бо повністю немогла розодитись великі котята були а сіроманця після нового року стерелізуємо. Но яка любов ...на фото тільки що сфоткав. Так ви вправі взяти чи купити кого хочете з тварин я немаю права вас заставляти. В кума є весловухий мені подобаеться як він "завмсае" в ступорі "кошка обь...ебошка". Прикольна порода.

post-8079-0-21990900-1418853898_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...