Перейти до змісту

ІРІ ПОТРІБНА ДОПОМОГА! - заклик до небайдужих


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Чи часто ми робимо щось дійсно важливе в своєму житті?

Коротко: дівчинці з Луцька потрібна значна сума грошей на лікування, яке можуть провести лише за кордоном. Загалом - 150 000 $ (вже є 45 000$). Всі деталі можна прочитати на спеціально створеному сайті - http://www.save-ira.org.ua

Чим ми можемо допомогти?

1. Внести кошти самостійно. Повірте, якісь 50 гривень не змінять кардинально ВАШЕ життя, але 50х20 – це вже 1000 грн. Просто треба не полінуватися і піти в банк, або хто має гаманець webmoney – ще простіше.

2. Розповісти всім знайомим про цю справу. Причому, розповісти так, щоб не допомогти було як мінімум соромно.

3. Надати інформаційну підтримку, напр. розмістити банер на своєму сайті

4. Допомогти в пошуку підприємств, які зможуть внести значно більші суми на добре діло.

5. Зробити свої пропозиції, яким чином ми можемо допомогти дитині.

Тому прохання – писати в коментарях про всі свої думки з цього приводу, цінною може виявитися будь-яка ідея. Пишіть про те, яку суму ви внесли, чи кому розповіли, чим більшою буде активність, тим більше людей ПОВІРЯТЬ.

Зрозумійте, саме від вас багато що залежить.

Не будьте байдужими.

В кого є Webmoney:

Гривні: U278016051204

Рублі: R400033036119

Євро: E633037262690

Долари: Z343049860744

P.S. Адміни, якщо можна це закріпити у всіх темах...

P.P.S. Я думаю, це важливіше, ніж збиратися на вінчестер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вопросы:

1.до какого числа нужны деньги?

2.развод ли это ... лично знаеш?

3.есть такие люди на форуме, к. действительно подтвердят или хотябы доверяют тебе 100%, что сами положат на счет некоторую суму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.save-ira.org.ua/documents.html - тут дивись документи

Інформацію мені дав мій друг, який особисто брав участь при створенні сайту

Можеш передзвонити по будь-якому з телефонів

По Волинському радіо йде ролик на цю тему здається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в документах я че-то нашел только 1-у суму в 94211$ а остальные на что интересно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь курс хіміотерапії коштує $94211.

Пiсля цього потрiбно провести операцiю з видалення пухлини та частини ураженої кiстки i поставити протез. Це коштуватиме приблизно 30 тисяч доларів.

Пiсля операцiї проведуть аналiзи на чутливiсть пухлини до медикаментiв. Пiсляоперацiйна ХТ залежить вiд цих результатiв, тому точна цiна невiдома. Крiм того, завжди залишається ризик ускладнень i метастазiв. Післяопераціяна хімія і аналізи оцінені ще в прибл. 30000 дол.

Отже, в сумі виходить більше $150000. Ця сума не є остаточною і може мінятися в залежності від ускладнень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда.

Батько дівчинки луцький бізнесмен .

Але стільки не заробиш із його бізнесом.

коли я вперше зайшов на сайт - сума була - 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як хочете, я кинув через вебмані свою лепту маленьку, не збіднію...

Мене на форумі ДУЖЕ добре особисто знає vanus, Fantom, ThinkMaster частково noven, kmd, ursa - можете навести довідки

Сайт створили здається вчора, може ще не написали просто скільки зібрали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда.

Батько дівчинки луцький бізнесмен .

Але стільки не заробиш із його бізнесом.

коли я вперше зайшов на сайт - сума була - 0.

а когда ты первый раз зашел на сайт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротше, я вже буду йти спати, хто перерахує якісь гроші - пишіть тут, щоб інші довіряли....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда.

Батько дівчинки луцький бізнесмен .

Але стільки не заробиш із його бізнесом.

коли я вперше зайшов на сайт - сума була - 0.

а когда ты первый раз зашел на сайт?

23.01.2008 11:21:49,

http://www.save-ira.org.ua/index.html

Ось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23.01.2008 11:21:49,

http://www.save-ira.org.ua/index.html

Ось так.

вопрос :P :

1.просто интересно ... откуда такая точность во времени

2.если у него на 23.01 был 0$ а сейчас 45000$, то по какой причине он не дописал ... ну там допустим в новостях (вроде там он обещал писать последние новости), что сегодня получили от добрых людей уже ***$ ...

по правде говоря я б с удовольствием луче б переслал ему те 30-50 гр., чем раза два пошел гулять ... но вдруг развод ... а деньги и так очень нужны ... но помочь действительно нуждающемуся ребенку я б хотел ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

self

Дата із аськи (якщо ти не помітив) просто витерто нік того, хто мені прислав. і все.

Той хто прислав (а я цій людині вірю) особисто знає сім'ю.!

в дівчинки саркома. і цим сказано все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помочь материально смогу только на следующей неделе.... А пока распространил информацию так широко, как смог...

PS: По возможности держите в курсе событий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лично знаю Романа Евгениевича, очень хороший человек. Когда еще учился в школе он вел у меня информатику, позже он основал в Луцке сеть РКШ.

В меру своих мотериальных возможностей тоже помогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як хочете, я кинув через вебмані свою лепту маленьку, не збіднію...

WMZ кинул не вопрос. Всетаки как же наши врачи суки зарабатывают на горе других. Ну не верю что такая дорогая операция ну за что платить такие деньги. Не подумайте я не про Иру конкретно и не сомневаюсь что именно столько надо денег для лечения, пусть выздаравливает поскорей. Я вообще, святого у людей ничего нет, кто продает такие дорогие препараты и делает такие дорогие процедуры. Я понимаю бизнес охота продать подороже, но это делать не на здоровье тем более детей. Уверен что уже давно есть любые вакцины просто выпускать их не выгодно, даже если и выпускать будут то не по себестоимости + неценка 100 %, а по себестоимость + наценка 10000000... и т.д.

Ире здоровья и здоровья.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по правде говоря я б с удовольствием луче б переслал ему те 30-50 гр., чем раза два пошел гулять ... но вдруг развод ... а деньги и так очень нужны ... но помочь действительно нуждающемуся ребенку я б хотел ...

Я считаю так если ктото может на таком зарабатывть т.е. обманывать на здоровье ребенка то это просто аксиома что оно ему вернеться, но вернется в 10 раз больше. Чаша с твоими плохими поступками всегда переворачиваеться у тебя над головой когда переполняется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ждите помощи из России тоже, уже переслал своим родственникам и знакомым, сказали помогут!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вопросов больше не имею :)

как только так сразу загляну в банк и кину немного денег на счет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всетаки как же наши врачи суки зарабатывают на горе других.

Во-первых, девочка лечится в Тель-Авиве. Во-вторых, дай Бог вам не сталкиваться с подобными проблемами. Моя мама умерла от опухоли головного мозга и я прекрасно помню и знаю стоимость лечения подобных вещей. Препараты, входящие в курс химиотерапии, действительно дорогие и вовсе не потому, что кто-то на них наваривает. Помню, одна упаковка таблеток, которые нужно было пить маме во время курса, стоила 120 долл., и это тогда еще, когда доллар стоит 1.87 грн. Нет, естественно, определенная наценка присутствует, но, если хотите понять врачей, просто посидите денек в корридоре онкодиспансера. В мире ОЧЕНЬ много онкобольных, история каждого из них - трагедия, но врачи каждый день видят такие трагедии, это часть их работы. И они не могут помочь бесплатно одному и не помочь тысяче остальных. Поэтому давайте перестанем искать козлов отпущения, а лучше бросим громкий клич в интернете и всем миром постараемся собрать хоть какую-то часть денег. Согласны?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полностью согласен с lumax.

Всегда можно выделить пару секунд чтоб написать товарищу по аське пару строк и кинуть ссылку.

Зная Романа лично, могу сказать что именно благодаря его деятельности, в школах Луцка появилась нормальная компьютерная техника. Он много делал для хорошего обучения детей, так давайте поможем ему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки по активності здається, що новий вінчестер для Борди більш важлива річ...

http://www.ukrbiznes.com/helpchild.php - для тих, хто сумнівається ще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему там идет речь всего о 25000 долл.? Я не сомневаюсь, просто почему было не написать полную сумму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю... я цим не займався, там пише:

тільки за протез потрібно заплатити 25 000 у.о
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів, переважній більшості пофіг.... :)

м-дя, був кращої думки, коли мені повідомили, сказав, що як тільки напишу на борді, через день прийде пару сотень баксів....

а де ж ті, хто хотів на вінчестер докинути і не встиг? може написати, що ще пару вінтів треба?

.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...