Перейти до змісту

Вакуумні мішки для зберігання одягу дешево


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Хто знає де в Луцьку можна купити вакуумні мішки для зберігання одягу? Хочу купити 10-15 шт, тому треба, щоб не дорого.

Хтось має? Як така упаковка у використанні? Місце економить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи підходить така упаковка для зберігання пальто, наприклад. Чи не деформується воно?

Ще цікаво чи хтось десь бачив в продажі цупкі полеітиленові пакети з замками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я покупал тут - есть разные размеры и мобильный вариант, с насосом. цена практически шаровая и доставка меньше, чем за 2 недели - рекомендую :ok2: при заказе большого количества будут скидки, а еще погугли купоны, там для первой покупки можно получить скидку 10-15% на любой товар.

впечатления от мешков самые положительные - дома "заархивировал" всю ненужную одежду, одеяла, меховые изделия. в общем все, что занимает много места и состоит в основном из воздуха. например, при помощи такого мешка и пылесоса за минуту большое пуховое одеяло превращается в тонкую твердую лепешку, которая почти не занимает места на полке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував в "Новій лінії". Бачив, що були різних розмірів.

МІсце економить, але не впевненний, що пальто не піддасться деформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://aukro.ua/vakuumnye-pakety-dlya-hraneniya-veshchej-120h70-sm-i1950212363.html

Ось, що знайшла. Напевно, підійде для пальто та іншого "висячого" одягу.

ПС: http://aukro.ua/vakuumnye-pakety-dlya-hraneniya-veshchej-ot-1-grn-i1938619464.html

а це, що? Чого така ціна, не підкажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тот же мешок, только "висячий". покупается это все там же, в Китае, а цена зависит только от жадности конкретного продавца.

отвлекаясь от темы мешков :smile3: если мне что-то нужно и я готов немного потерпеть, то покупаю всегда напрямую, с китайских магазинов. а если вещь дорогая, то вообще с alibaba или taobao, так как dealextreme, buyincoins и прочие - тоже перепродают с накруткой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Епіцентрі є такі мішки.

я купила на пробу маленький 50 на 40 за 10 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Епіцентрі є такі мішки.

я купила на пробу маленький 50 на 40 за 10 грн

І як пройшло??? Не покупка, а проба.

Чи можна фото речей до і після (в упаковці)? Будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

a8726dcee747.jpg9dcca5bb2065.jpg

В Епіцентрі є такі мішки.

я купила на пробу маленький 50 на 40 за 10 грн

І як пройшло??? Не покупка, а проба.

Чи можна фото речей до і після (в упаковці)? Будь ласка.

Незнаю чи фото передає,наскільки ресчі в пакті зменшилися.Запакувала пуховика довгого і куртку.

Після такої проби виникло бажання півквартири запакувати у ці вакуумні пакети.Є ще такі,які можна використовувати без пилососа,їх зручно в дорого брати,одяг звичайно туди не спакуєш,але рушники і тд.дуже зручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

motoksushka, что-то бесформенное и непрактичное у тебя получилось. попробуй перед упаковкой аккуратно сложить вещь, а во время упаковки утрамбовывать ладоняни, положив мешок на пол :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж купила для проби)))

Запакувала ковдру - була задоволена, як слон))).

В мене все вийшло гарненько (в процесі відкачування повітря ходила по пакету).

АЛЕ...

Напевно пакет бракований, бо через деякий час він наповнився повітрям.

Нова лінія 60*80см 17,99грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

motoksushka, что-то бесформенное и непрактичное у тебя получилось. попробуй перед упаковкой аккуратно сложить вещь, а во время упаковки утрамбовывать ладоняни, положив мешок на пол :smile3:

та я вроді би так і робила..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно пакет бракований, бо через деякий час він наповнився повітрям.

сначала обрати внимание на саму застежку - ее надо застегивать очень плотно, иногда одного прохода не хватает. а если где на самом мешке точечный прокол, что часто случается, то заклеить можно просто кусочком скотча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окреме величезне ДЯКУЮ Моторолллі за тему.

Про ці пакети колись чула по ТБ, та тоді не було потреби, а потім забулось...

Зараз - знахідка!

Купувала собі пакети довжиною 80см - на ширину полички в шафі.

Вчора, коли складала ковдру - пішла шляхом найменшого спротиву. Скрутила ковдру втроє, щоб легше було її втиснути в пакет - вийшов непрактичний, щодо ширини полички, брикетик. Сьогодні пересклала на величину самого пакета, потім ще доклала туди набір з 4х різної величини рушників (трошки важкувато закривати, але воно того варте).

Полка, де лежало дві ковдри, зараз вміщує 4 ковдри, купу рушників і є ще трошки вільного місця)))

ДО post-8000-0-64529100-1322645226_thumb.jp ПІСЛЯ post-8000-0-20203400-1322645383_thumb.jp

Напевно пакет бракований, бо через деякий час він наповнився повітрям.
сначала обрати внимание на саму застежку - ее надо застегивать очень плотно, иногда одного прохода не хватает
+1 Проблема дійсно була в застібці.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова лінія 60*80см 17,99грн

Оксано, а в Новій лінії не бачила таких пакетів на вішачках? Хочу один купити на пробу для пальтА. А далі би вже замовляла в неті, як Діма радив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, то я сама в магазин не їздила. Вислала брата))).

Але перед тим телефонувала туди і питала чи пакети там взагалі є.

Мені розказали які є і ціни.

Ти теж, щоб не їхати, можеш подзвонити.

Нова лінія 7оІІІ2

Епіцентр 28оо4о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...