Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

Для інформації, запущені базові станції в Турійську, Старовойтово, Берестечко, Олика, Голоби, так що на рахунок включень в даних регіонах звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

с.Лище Луцького р-н є покриття?

пробувати треба, кажуть безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Відсьогодні виїзд спеціалістів на тестування сигналу стає 50 грн, але при підписані угоди дані 50 грн зараховуються до абонентської плати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А Струмівка вся покрита ? через дорогу від Модерн Експо вже перевіряв хтось звязок !?

Цікавить інтернет та на сайті infocom.ua толком ні цін ні їх можливостей не знайшов ! (Мож хтось розяснить - дякую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Струмівка вся покрита ? через дорогу від Модерн Експо вже перевіряв хтось звязок !?

Цікавить інтернет та на сайті infocom.ua толком ні цін ні їх можливостей не знайшов ! (Мож хтось розяснить - дякую )

В даному районі у нас працюють користувачі, для більш точної інформації потрібно виїзджати на місце і тестувати рівень сигналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хвилинка ностальгії. Пам'ятаю купив якось картку інфокому (діал-ап), ну погодинні здається.

Ну, і відповідно під'єднався... В мене був шок, коли я побачив пінги в мережевій грі (вони були 200-300, тоді як на інших діал апах, 400 за щастя)

Крім того, був зовнішній БІЛИЙ ІП при кожному під'єднанні. Правда карти були дорогі, а потім щось сталось і я перестав їх купувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше писали, що в Турійську є покриття. Є бажаючі підключитись в одному із сіл Турійського району. Вкажіть, будь ласка, на яку відстань (в кілометрах) розповсюджується сигнал від БС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну ще раз про ціни на інтернет??????????????

І цікавить район 5 школи (Грибоєдова 3а).... А то ніхто не може провести туда (а ОГО не має можливості підключити на мій номер).............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день,

що можете сказати про Радомишль і Романівку? Романівка на горбку, і ми ловимо з Луцька Інтертелеком і ПіплНет.

До речі, на сессії сільради в Радомишлі якась фірма отримала дозвіл на побудову вишки, і вона буде здавати в оренду місця на ній.

Може й ви зможете поставити там свою антену?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та рішення прийняли ще восени і вони грозились поставити вишку за 2 тижні, але раптом впала зима

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...