Перейти до змісту

робота


friday1

Рекомендовані повідомлення

компанія"Новітні Телекомунікації України" у місті Луцьку запрошує на постійну роботу на вакансії:

торговий представник (розклеювання,рознесення рекламного матеріалу).вікових та освітніх обмеженнь нема.можливий плаваючий графік.

телефонний оператор (реклама в телефонному режимі)вікових та освітніх обмеженнь нема.робота 2-3 години на день.

монтажники локальних мереж (прокладання кабелю від ТКД до ПК абонента)Д/Р вітаєтся.робота постійна,повна зайнятість.

З/П за результатами співбесіди.

співбесіди проводятся -ТЦ "ГЛОБУС",306 кабінет (в робочі дні) о 10.00-монтажники

о 17.00-телефонні оператори,торгові представники.

телефон для довідок 091 975 4848

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Рік назад ледве вирвався з тієї контори.Працював в рембригаді.Робота як робота,а от відношення до людей...Ідеш часом як на штурм - залагоджувати з людьми косяки і проблеми начальства і т.д. То нема ключів,то не можна дістатись до обладнання,а скільки матюків наслухався - і не передати.Краєм всього були поламані ребра (в неділю о 21 годині сам (без напарника) підключав інет,кидав 90 метрів кабелю з будинку на будинок через балкон без жодних пристосувань чи чогось подібного,надворі був мороз (це перед новим роком),драбини на дах не було,коли ліз по дошках - вони не витримали,я впав і зламав ребра).Інет я підключив,інструменти заніс напарнику і на роботу більше не вийшов.За той місяць мені не заплатили ні копійки.А ми ж з напарником ще пізнім вечором не раз мусили кидати кабелі в гуртожитку на Соборності 7.За цю роботу також ніхто нам не заплатив.Через пару днів мому напарнику розбив обличчя неадекватний п'яний абонент.Він також вже не витримав і пішов звідти.Ніхто йому також за роботу не заплатив.Отака то шарашкіна контора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже повністю погоджуюсь з alexlech(я працював в: "Новітні Телекомунікації України", хоча і не в рембригаді). Іноді траплялось так, що не було ключів від ТКД, і абоненту вішали "лапшу на вуха". Інколи траплялись неадекватні абоненти (неврівноважені або з бодуна), ой як тяжко з ними розмовляти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже повністю погоджуюсь з alexlech(я працював в: "Новітні Телекомунікації України", хоча і не в рембригаді). Іноді траплялось так, що не було ключів від ТКД, і абоненту вішали "лапшу на вуха". Інколи траплялись неадекватні абоненти (неврівноважені або з бодуна), ой як тяжко з ними розмовляти...

А які там гроші обіцяли патити!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже з'являться нормальні компанії, в яких будуть цінити людей та їхній труд, а не тількі собі в карман і кожен сам за себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже з'являться нормальні компанії, в яких будуть цінити людей та їхній труд, а не тількі собі в карман і кожен сам за себе.

все діло в начальстві яке сидить тут у Луцьку, зазвичай це синкі,родичі вищого начальства які один одного прикривають і в разі чого навіть немає кому пожалітись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...