Перейти до змісту

Потрібен "приходяций" адмін на 1С 8


drozl

Рекомендовані повідомлення

З/п - від 50 грн. за прихід. Початково пару сот грн. на те, щоб розібратися з базою - не проблема (сума оговорюється на місці).

Їздити недалеко - в межах маршруту 15-ки. Оперативне реагування і увімкнений телефон вітається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1c на чому крутиться? DB2? MSSQL? Файлова? postGre?

І що значить адмінити? Бекап зробити? Юзерів вигнати? То можна і по РДП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

База не на SQL, просто ФС від вінди. Адміністрування може не зовсім точно, правильніше сказати внесення незначних правок в 1С згідно чинного законодавства :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати фірму. Але ціна зросте трошки. Трошки вдвічі. :) І ці зміни вносяться віддалено. Не потрібно сидіти у вас на фірмі, щоб над душею стояли бух-ши і капали на мозок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підходить. А от працівників тієї фірми думаю така робота може зацікавити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 50 грн - навряд. Оплату 1С-ника - погодинна. І від 10 доларів США за годину. Мінімум - 50грн за годину. Якщо це 7,7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від 50 грн. за прихід

Попереднього спеца це влаштовувало, просто людина набралася замовлень понад міру і ходить дуже невчасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 50 грн - навряд. Оплату 1С-ника - погодинна. І від 10 доларів США за годину. Мінімум - 50грн за годину. Якщо це 7,7.
У тебе старі розцінки, зараз беруть не менше 100грн за годину. Мій шеф як кодер на 8,2 бере 150 в містах таких як Київ чи Москва і того 200+ грн. 7,7 як "раритетна" 1С скоро коштуватиме ще дорожче.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут роль грає сертифікація. Якщо твій шеф отримав "Спеціаліста" - тоді я згоден. А так - 10 баксів.

Хто кручє - від 120 грн (по місту/області).

20у.о. була колись такса (долар 4,5).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 баксів з натягом і скрипом може бути, якщо він дійсно спец і плідно працював ту годину, а не читав доки. А якщо поправив пару рядочків коду за 5 хв., звиняйте :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую, якщо до тебе прийде теле-майстер, капне припою на плату, щоб ти зміг ввечері подивитися поєдинок улюбленого боксера, а він за роботу візьме 50 грн.

Ти відмовиш? Сумніваюся.

БО ти не знаєш, що і де зробити. Інакше б зробив. А коли в тебе 20 число і 16,45 вечора... Ти і всі 200 даси. Аби вже тоє ПДВ здати вчасно. Бо штраф буде не 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут за інших розписуватись не буду бо просто допомагаю людям знайти потрібну людину. Але сам звісно не відмовлю, особливо якщо справа робиться в неробочий час, чи у вихідний.

Женя, твій інтерес мені зрозумілий, тепер я хотів би почути, що скажуть самі специ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мого інтересу тут немає. Я знаю, що хлопці за 50 грн не будуть півдня сидіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не буде, і я не буду :)

50 грн. - факт приходу плюс мінімальної роботи. Далі - +++.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...