Перейти до змісту

база данних по іграм


Matfak

Чи потрібна Вам база з описами ігор?  

89 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Статі не потрібно викладати на форумі.

Повторю ще раз:

В цій темі прошу всіх хто хоче допомогти написати лише жанри.

Після цього кожному окремо буде сказана гра про яку потрібно написати статю.

Описи ігр потрібно робити в ворді і зкідувати на почтовий ящик (буде вказаний пізніше)

А форум давайте залишим лише форумом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silia

Чи не забагато оцінок для гри?(це робота для цілого консиліуму)

Крім уподобань хай напишуть хто шо пройшов, а то орієнтуючись тільки на жанр вийде, що хтось мусить писати про те, шо не грав. :closedeyes: Чи я щось не зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцінок не забагато. Це складові за якими і буде виставлена загальна оцінка.

На рахунок проходження то тут так трошки не вийде адже щоб написати гарну статю потрібно щоб враження від гри були свіжі а значить гра має бути пройдена недавно або хочаб потрібно сісти трошки погратися в цю гру щоб відновити відчуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

є такий ресурс:

http://ag.ru - досить непогане зібрання рецензій по іграм та скріни до них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

А чого не так?

1 Гра, скріншот, опис (описувати тільки модераторами, але свої описи мона слати їм на мило)

2 що хоче для встановлення

3 міні форум! з відкликами тестерів

база - це прикол! Краще так чим дивитись на незнайомі назви в автосписку сервера! коли адмін, або модератор скидає гру, потрібно потратити 5-6 хвилин і написати до неї опис!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так звичайно легше, але вирішено було - описи мусять бути серйозні, а не на 5-6 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

І чого вже всі затихли на рахунок цієї теми ???

І взагалі, де всі поділися?

ТУТ і ось ТУТможна прочитати описи ігор,фільмів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Тема, бачу, зовсім заглохла. Тому маю рацуху.

Як я розумію, задача була такою: створити базу своїх (не скопіпащених) описів із скрінами, детальним аналізом і т.д.

Пропоную наступне: як слушно було написано вище, в неті є море якісних описів, якими більшість і користується, тому власну базу таких описів створювати не обов'язково. Але, ДУЖЕ не вистачає інфи саме про ті образи, які викладені у нас.... Наприклад, чи повна гра, чи демка, чи є локалізація, чия вона, версія, наявність патчів, і т.д.

Варіанти реалізації

(складний): дати можливість оставляти комменти.

(простіший): кинути в кожну папку файлик з дуже коротким описом(як я описав вище). Причому файлик створює той, хто закидав гру.

зі: поки рішаємся як робити, стільки часу немаємо взагалі ніякого опису, тре якось починати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже думав над цим. Але, для початку треба на самому http://game.lutsk.ua/ навести порядок. Хоча б, порозміщувати всі ігри по жанрам, у відповідні папки.

Щось типу цього

Action

Adventure

Arcade

Business

Family

Flight

For Kids

FPS

Racing

RPG

RTS

Simulator

Sports

TBS

Тоді можливо, не треба буде створювати базу з описами ігор, і так буде все зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полностью согласен со SpiritMen-ом. Для начала достаточно просто будет разбить игры по жанрам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полностью согласен со SpiritMen-ом. Для начала достаточно просто будет разбить игры по жанрам.

Разбить по жанрам, имхо, не сложно... Давно пора было сделать.

А как насчет информации насчет каждого конкретного дистрибутива? Я тут на форуме заметил хорошую традицию - на выкладываемую игру дается полное описание, со своими каментами. Думаю, с этих постов и можно будет потом наклепать описаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...