Перейти до змісту

Gigabyte GSmart G1310 Ray


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, вельмишановний ALL! Давно хочу змінити два телефони на один, але по причині, що признаю лише Symbian смарти, досі ношуся з двома. Нещодавно, погугливши, побачив, що рішення вже є, ще й на андроїді, який якраз цікаво було б покрутити.

З оглядів в інтернеті основними мінусами є слаба батарея і один радіопередавач,( при розмові по одній сімці друга поза зоною, після закінчення розмови друга сімка "роздупляється" від 20 секунд до безкінечності). Иакож жаліються, на те, що попадає пилюка під екран.

З плюсів варто відмітити невелику вартість (в районі 2000 грн) і що це таки андроїд.

Огляди в інеті це одне, а от "щупання" вживу - це зовсім інше. Тому якщо хто бачив\тримав в руках - розкажіть будь-ласка, що за девайс, я думаю всім буде цікаво.

П.С. огляди є тут.

g1310-08s.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару днів назад собі придбав такого. Дійсно, батарея реально слабка - заряджаю кожного дня. Коли в перші дні використовував телефон активно (бо ж цікаво було) - заряджав 2 рази. Зараз трохи охолов, то кожен день. На мою думку, це його самий великий "-".

Тихий динамік (погано чути при вхідних дзвінках).

Один радіомодуль - мене це не бентежить. В мене після дзвінка "роздупляється" друга сімка через 5-7 сек. (спецом засікав час, бо теж чув, що він може "роздуплятись" до безкінечності).

Щодо пилу - все гут, немає нічого, ношу в чохлі.

По функціоналу - супер (правда, це мій перший апарат на Андроїді). Відгук на дотик пальців на екрані - нормально.

Висновок: апаратом задоволений, але, блін, ця батарея все псує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запчастини, правда, реально важко знайти на них.

Навіть такі ходові речі як тачскрін чи дисплей.

це стосується і 2сімочника GSmart на вінмобайлі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому краще носити два апарата і не паристись.

Або носити як я 1 апарат, а кому треба позвонять і на life)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4iter, в п'ятницю візьму в руки телефон Smith і напишу потім враження. Но по описах два суттєві мінуси: батарея і один радіомодуль, так що постійно одна з карточок не на зв'язку і можна пропустити важливий дзвінок проводячи "непотрібну" розмову по іншій карточці :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію це така уж велика проблема?, звичайно якщо розмовляти по пів години можна пропустити, але і якщо пропустиш то відразу прийде смс що до вас не змогли дозвонитись, і якщо справді важливо то сам передзвониш, або передзвонять тобі. Та тут і так батарейка слабо тримає по відгукам, уявіть що булдо якщо було б дві активних сімки? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або носити як я 1 апарат, а кому треба позвонять і на life)

Я не розумію це така уж велика проблема?, звичайно якщо розмовляти по пів години можна пропустити, але і якщо пропустиш то відразу прийде смс що до вас не змогли дозвонитись, і якщо справді важливо то сам передзвониш, або передзвонять тобі.

в кожного своя робота і в декого вона пов'язана з необхідністю дзвонити\приймати дзвінки. Тому такі поради тут недоречні. І тема не про те....Тема про плюси та мінуси конкретного апарату, а не про поради "как дальше жіть" :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що заважає поставити переадресацію на одній карточці.?

Але я б такий телефон купував не бульше 1500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що заважає поставити переадресацію на одній карточці.?

Тоді який сенс в телефоні на дві сімкарти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару днів назад собі придбав такого. Дійсно, батарея реально слабка - заряджаю кожного дня. Коли в перші дні використовував телефон активно (бо ж цікаво було) - заряджав 2 рази. Зараз трохи охолов, то кожен день. На мою думку, це його самий великий "-".

Тихий динамік (погано чути при вхідних дзвінках).

Один радіомодуль - мене це не бентежить. В мене після дзвінка "роздупляється" друга сімка через 5-7 сек. (спецом засікав час, бо теж чув, що він може "роздуплятись" до безкінечності).

Щодо пилу - все гут, немає нічого, ношу в чохлі.

По функціоналу - супер (правда, це мій перший апарат на Андроїді). Відгук на дотик пальців на екрані - нормально.

Висновок: апаратом задоволений, але, блін, ця батарея все псує.

якшо він новим тримає зарядку 1 день то вже ж цікаво скільки він буде тримати через 7 місяців??? :closedeyes:

Я б взагалі такого телефона не брав, тому що цей тел це всерівно шо китайкі на андроїді по 1000-1200грн! Якість і збірка гавняна шо в ньому, шо в китайцях, це одне і теж, не варто таке брати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю, останнім часом основна маса не тільки телефонів, а і іншої техніки збирається саме в Китаї. І нічого, працює... Ще раз прошу не відхилятися від теми. Тільки власні висновки, зроблені на основі огляду данного аппарату. Я нікого не заставляю його купувати, мене цікавить думка тих людей, що тримали його в руках. А "размишленія" на тему як його втюхати, як обійтися однією сімкою, чи на інші вільні теми - лишіть будь-ласка при собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б взагалі такого телефона не брав, тому що цей тел це всерівно шо китайкі на андроїді по 1000-1200грн! Якість і збірка гавняна шо в ньому, шо в китайцях, це одне і теж, не варто таке брати!

Я б так не сказав. Якість зборки цього телефону добра. Немає ніяких зазорів чи щілин. Передивився в телефоні - все Тайвань (хоча, це теж Китай, але тільки географічно :rolleyes:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Smith, доброї ночі. Цікавить, як на даний час працює смарт? Зі всіх смартфонів 2-ох сімочників зупинив вибір на ньому, тому дуже важливо відгук людини яка дійсно юзає цей смарт. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

основні мінуси -

1) батарея слаба, мені до кінця дня не вистачає...

2) не дуже шустрий, якщо його підгрузити - вивалюються процеси, іде ребут, часом невдалий, з пропаданням мережі, треба включати-виключати. А у нього це дуже довго...

3) Не дружить з компом. Зарядка йде через юсб кабель, сидячи за компом можна легко підзаряжати, проте в мене смарт з компом не дружить, при підключенні навіть в режимі "только зарядка" вивалюється процес "ланчер" і все трохи плужить.

4)сенсор специфічний, тре звикати, в машині, знаходячись в стакані часом не спрацьовує, треба брати в руки. На клаві мілкі букви. На стило не реагує.

5) звучить не фонтан, проте для мене це не настільки важливо

П.С. ще є мілкі недоліки, скайп в мене гальмує, по блутуз гарнітурі не передає сигнал виклику і т.д.

плюси

1) це андроїд, за ним дійсно майбутне, інтеграція з гуглом, вконтактом, система уведомленій, купа софту, і сама по собі ОС дуже класна (тіки тут не дуже шустра)

2) дві сімки, можливість юзати інет з любої з них.

3) ціна явно позитивна

4) мікро юсб як зарядка, стандартний джек як аудіовихід, великий екран, жпс, алл інклюзів кароче.

особисто я б його позиціонував більше як кпк з можливістю дзвонити, а не дзвонилку з можливістю кпк. без інету (краще вайфай) - він мертвий.

будуть питання - пиши.

я мав 5530 і 6300, змінив їх на gsmart 1310. Більше радий, ніж засмучений. Хоча були вже незручності з пропущеними дзвінками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4iter в принципі все написав, які є в даного апарата проблеми. Помилку лаунчера виправив зміною того ж самого лаунчера (на Андроїд-маркеті їх дофіга). З перестановкою лаунчера "плужіннь" поменшало і став трохи шустріше. Дуже багато інформації по телефонах на Андроїді тут.

Батарея... Це основне його слабке місце. Вчора це відчув на повну, коли перебуваючи цілий день в Києві телефон почав сідати, зайшов в бар, попросив поставити на зарядку поки пив каву.

Вчора чогось "злетіли" програми, які я ставив з маркета - 2 гри, браузер Дельфіна та Спідтест. Сьогодні спробую поставити по новому. Подивлюсь, що з цього вийде.

Один радіомодуль поки мене не напрягає.

Клава дійсно дрібнувата, але по посиланню вище можна знайти альтернативу. Я ще поки нічого не міняв з-за браку часу.

З моїм компом "товаришує" на 5+. Проблем не було.

Телефон непоганий, якби не ця батарея...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помилку лаунчера виправив зміною того ж самого лаунчера (на Андроїд-маркеті їх дофіга). З перестановкою лаунчера "плужіннь" поменшало і став трохи шустріше.

а який саме поставив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, 4iter. Дякую за ваші відгуки. Я так зрозумів, що мінуси в основному по математиці, а апаратно то основна це батарея. Вважаючи, що це смарт буду брати. Прошивками та софтом математику бачу, що можна підправити. Ще раз дякую вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Кому з власників сабжа цікаво, то тут з'явилась нова прошивка апарата.

Трохи походив по інету і взнав, що файл configure в прошивці повертає заводські установки (тобто, "злітають" налаштування та дані користувача).

Все це в файлі configure виправляється наступним чином (робимо це через "Блокнот"): замість

mode = factory    // сброс на заводские настройки 
delay = 1
operate = auto
erase_userdata = yes // явное указание на удаление пользовательских данных

прописуємо

delay = 1
operate = auto
erase_userdata = no

Після того, як скачали архів, то розархівовуємо його, і 3 файли кидаємо в корінь карти. Далі по інструкції.

Я собі перепрошив телефон зміненим файлом configure і все нормально - апарат працює.

Тепер інструкція:

Користуйтесь на здоров'я!!!

Android%20SD%20Card%20Download_RUS_20110815.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне. Рекомендують перепрошивати телефон зі 100% зарядженою батареєю. В когось "з'їдав" цей процес до 50% енергії, в мене - 30%.

P.S. Пройшла майже доба після перепрошивки апарату - пропали глюки з "віддуплянням" другої сімки після розмови по іншій (пропали завісання сімки); звук з динаміків став чистіше і кращий набагато; якість приймання радіо покращилась також набагато; і, нарешті, батарея стала краще тримати, тобто, довше по часу, можливо, якщо буде тримати 2 доби, то буде просто супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. вибачте за оффтоп і можливо за рекламу, але найшвидший лаунчер для адроід це Launcher Pro.

Для такого аппарату це ідеальний вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене за замовчуванням стояв рідний Launcher апарата. З-за його "тупості" я і поміняв на Go Launcher. По відгукам юзерів найкращий це ADW.Launcher.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...