Перейти до змісту

Старі мульти


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

Народ! Закиньте на файлообмін, або підкажіть де мона скачати старі мультики УКРАЇНСЬКОЮ мовою. Мій малий їх просто обожнює :) Я маю дві частини "Капітошка", "Петрик П"яточкін", Козаки, Карлсон ну і все те, шо лежить на інфосторі. Може хто ще підкине пару лінків. З мене +1!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо в тебе є, але все ж таки...Залив мульт ПЕС

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Video/Mult/Pes.divx

:)

А докладніше можна? Хочаб повну назву і коротенький сюжет. Мене цікавлять тіко УКРАЇНОМОВНІ мульти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Український мультик ПЕС. Сюжет: Жив був старий пес Сірко в сім'ї українських робочих. Одного разу вночі пес не почув як покидьки грабіжники обкрадають помешкання. В результаті цього посередині зими пса виганяють в ліс, де він зустрічає вовка. Поговоривши вони домовляються з вовком прокрутити дільце. Під час жнив вовк викрадає меле дитя в хазяїв пса, а пес шляхетно відбирає сопливе з пащеки вовка. Як наслідок Сірка забирають назад в сім'ю. Незабаром весілля! СІРКО прямує до лісу і кличе вовка попоїсти на гулянці.....далі мамуть всі здогадалися що було...

Цей мултфільм український, але ті декілька слів що звучать в фільмі - російські.

Але його слід подивитися, мені він дуже сподобався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дві частини "Капітошка", "Петрик П"яточкін", Козаки, Карлсон ну і все те, шо лежить на інфосторі

я не знаю, шо там на інфосторе.... але чи можна оте діло на ЛМ залить?я не є таким вже українофілом, але дуже чітко усвідомив, що радянські мульти - форева!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна. Токо это немного грустно, так как у мну АДСЛ 256К и заливатся будет долго. Но завтра попробую :rolleyes: Хотя намного проще было б здыбатся и забрать все это у меня на ДВД.

З.І. Я теж не так шоб вже українофіл, але моя дитина говорить українською і мульти вона дивиться українські (принаймні поки що), того і шукаю з українським перекладом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є "Ну погоди!" мультик впринципі не зовсім український, так як на той час був Радянський Союз, але дуже цікавий як для дитини, принаймні сам дуже любив дивитися коли був малий. Так що можу залити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та то все давно є... І ну погоди і Капітан Врунгель і ше купа всього... Цікавлять саме українські, або з українським перекладом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...