Jump to content

Техногенна катастрофа в Києві


Lisovic

Recommended Posts

Posted

Знайшов цікаву статейку про техногенну катастрофу у Києві, хоч стаття і досить стара, але думаю мало що з тих пір змінилось.

http://monk.com.ua/article.php/kievskij-Chernobil-32-foto-video

Коротко про те що в статті.

Мова йдеться про хімічний завод "Радікал" який не працює з 1996р. На тому заводі сталась аварія через яку на територію вилилась величезна кількість ртуті. Цей факт за класикою жанру замовчувався ну і продовжує замовчуватись.

2009100918384062_7.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...