Jump to content

де здати мідь?


qqq300

Recommended Posts

Posted

В ДСААФовських гаражах приймають, близько місяця назад була по 52грн, в с.Полонка, на 40-вому але там залежить від кількості, та взагалі багато цим займаються...

Posted

А що саме мідне?? Кругляк, листи, шини??

провода випалені.

на базах метало прийому

база металоприйому?????

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...